Autors Tēma: Lynx jaunie zvēri  (Lasīts 167 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Lynx

Lynx jaunie zvēri
« : 2021. gada 19. janvāris, 20:30:13 »
Nu tā nu mēs te karantīnā dzīvojam

Atb: Lynx jaunie zvēri
« Atbilde #1 : 2021. gada 19. janvāris, 20:33:52 »
Tam mazākajam ir kāda suga? Nu ļoti līdzīgs tam, kas man bērnībā bija, bet es domāju, ka tas bija krancītis, nevis sudzinieks.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Lynx

« Atbilde #2 : 2021. gada 19. janvāris, 20:48:30 »
Mums visi krancīši. Principā. Vīrs tā uzskata un es laikam piekrītu, ka jaukteņi visgudrākie bez īpašas skološanas. Mazākais melnbaltais mums pievienojās pērn ap Lieldienām. Vīrs atgriezās agrā rītā no darba un atrada šo kamoliņu autostrādes vidū. Netīru, izbadējušos, slimu... bija nogūlies ceļa vidū un nekustējās. Laikam domāja- ja nav dzīves, tad labāk nomirt. Vīrs savāca. Mazgājām, visu spalvu noskujām, ārstējām ādas vainas. Pirmajā laikā bija jāuzmanās, lai savas kakas neapēd. Acīmredzot bija badā turēts. Toties tagad mums ir Timotijs - superīgs, mīļš, uzticīgs un varonīgs suņu vīriņš. Mūsu Lēdijai un Stellai draugs.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #3 : 2021. gada 19. janvāris, 21:02:00 »
Mazajam varētu būt borderkollijs kaut kur blakus stāvējis, tā man šķiet  :)

Atslēdzies Camma

« Atbilde #4 : 2021. gada 19. janvāris, 21:53:35 »
Ja godīgi, man vienalga kādas sugas tie slapjie degunteļi. Noteikti katrs ar savu raksturu un savu mīļumu (pat ja šad tad kādu negantību pastrādā). Turklāt bariņā ir drošāk un jautrāk.
Ļoti īpatnēji, ka manam otrpusim visu mūžu bijuši mājās suņi, tomēr tagad negrib ne dzirdēt par suni. Nē, nu kritiskā situācijā droši vien savāktu un apčubinātu, bet mērķtiecīgi ņemt negrib.
Lynx - turaties! Cik dzirdēts, tad pa jūsu galu iet diezgan traki.
Visus sakost!

Atslēdzies Lynx

« Atbilde #5 : 2021. gada 20. janvāris, 11:54:56 »
Buongiorno. Par to - iet traki. Šobrīd jau nav ne jauki ne saldi nekur un nevienam. Mūsu mazpilsētā tikai otrajā vilnī inficētie un slimie uzradās. Pirmajā noturējāmies visi veseli. Nu jā - ir nogurums no ierobežojumiem, no tā, ka visur un vienmēr ar maskām, bet tā nav mirstama vaina. Katrā gadījumā te valdības atbalsts kaut kāds arī ir. Arī pašvaldības ko var to dara. Kaut pārtikas pakas piegādā ik pārdienas tiem, kas bez ienākumiem dēļ kroņa palikuši. Vīns nebūs, bet badā arī nenomirs. Nu tā...
P.S. Bet nez kāpēc man neviens nejautā, kas tur kopā ar Argo un Timotiju pēdējā bildē?

« Atbilde #6 : 2021. gada 20. janvāris, 13:10:09 »
P.S. Bet nez kāpēc man neviens nejautā, kas tur kopā ar Argo un Timotiju pēdējā bildē?

Nu pastāsti, kas tas par vilciņu :)
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Lynx

« Atbilde #7 : 2021. gada 20. janvāris, 13:21:58 »
Tas, vai pareizāk tā ir vīra māsas Čehoslovāku vilcenīte Kleopatra. Īsāk - Kleo. Drīz būs gadiņš. Ieradās gandrīz reizē ar mūsu atradeni Timotiju. Ko lai saka. Es laikam neņemtu. Smuka, mīļa - jā, bet cietu galvu. Grūti ko iemācīt. Visu plēš, grauž, neklausa un tā. Nezinu kā vēl viss beigsies, kad pieaugs. Saimniece mēģināja suņu skolu mums tuvumā sameklēt, bet neviens neņemas.

Atslēdzies Camma

« Atbilde #8 : 2021. gada 20. janvāris, 15:06:14 »
Krieviski tas saucas - nebija bēdu sievai, tak paņēma cūciņu... :)
Visus sakost!