Autors Tēma: kaķi seniori  (Lasīts 376 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: kaķi seniori
« Atbilde #15 : 2021. gada 01. februāris, 17:49:28 »

Klasifikācija 1:1 kā no tiem prostitūtu stāstiem.  :mrgr: 
:fryingpan:

Atslēdzies lumbergs

« Atbilde #16 : 2021. gada 01. februāris, 17:53:46 »
Varbūt sirdsmieram aizejiet abi pie vetārsta un uztaisiet analīzes kaķim. Tomēr drošāk.

Atslēdzies Broms

« Atbilde #17 : 2021. gada 01. februāris, 19:47:12 »
Mūsu kaķim ir 20 vai 21. Dzimis fermā un no turienas arī savākts. Pie mums nonāca ~3 mēn. vecumā. Vecumu nosakām pēc senām fotogrāfijām, kurās meita viņu vizina leļļu ratos :)
Jaunības dullumā ir 2 reizes no 5. stāva izlecis.
Savos spēka gados svēra ap 9 kg, bet resns un pārbarots nekad nav bijis. Viņš vienkārši ir liels kaķis. Varbūt meinkūns rados :)
Tagad ap 6 kg varētu būt.
Jebkāda specializētā kaķu barība vienmēr tikusi nikni aizkasīta un pieprasīta gaļa vai aknu pastēte.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #18 : 2021. gada 22. februāris, 13:41:04 »
Mana kaķene devās labākos medību laukos. 
R.I.P. 
19 gadi, 7 mēneši, 1 nedēļa.   
p.s.   
gandrīz trešdaļu manas dzīves kopā ar mani ...biju klāt un redzēju kā mirst - tas par kaķi pirmo reizi....tagad  tukšuma sajūta...

Atslēdzies tuk

« Atbilde #19 : 2021. gada 22. februāris, 13:50:55 »
Jā, tas ir briesmīgi. Cits pat ar sievu tik ilgi kopā nenodzīvo... :( Kas tur bija ar to veselību, noskaidroji?

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #20 : 2021. gada 22. februāris, 14:01:04 »
Vets noteica, ka vecums un iespējams audzējs... 

« Atbilde #21 : 2021. gada 22. februāris, 14:04:37 »
Mana kaķene devās labākos medību laukos. 
R.I.P. 
19 gadi, 7 mēneši, 1 nedēļa.   
p.s.   
gandrīz trešdaļu manas dzīves kopā ar mani ...biju klāt un redzēju kā mirst - tas par kaķi pirmo reizi....tagad  tukšuma sajūta...

izsaku līdzjūtību.
garu un pieņemu labu dzīvi kaķene nodzīvoja.
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #22 : 2021. gada 22. februāris, 14:07:03 »
jā, dzīvnieciņus jau atceras ilgi. Bet tā nu cilvēka mūžs iekārtots, ka tas ir garāks. Un pēc kāda laika acis pašas sāk mesties kāda jauna astaina delvera virzienā

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #23 : 2021. gada 22. februāris, 20:10:19 »
No tā, ka ar prātu saproti - cienījams vecums, sirdij vieglāk nepaliek. tāpat sāp. Ļoti sāp 'to mīļo mājdzīvnieku aiziešana, kas gadiem kā ģimenes locekļi bijuši. Jūtu līdzi, nakat.

Man apkārt ir daudz dzīvnieku. Un šobrīd esmu tik tālu, ka apzināti cenšos nevienam tā, līdz sirds dziļumiem, nepieķerties. Kam pieķeries, to zaudē. Nav spēka to atkal pārdzīvot.

Atslēdzies sanda

« Atbilde #24 : 2021. gada 22. februāris, 21:52:33 »
Jūtu līdzi.
Tukšuma sajūta man ir zināma. Kaķi nedzīvo tik ilgi kā cilvēks, labi, ja tiem izdodas nodzīvot pieklājīgu kaķa mūžu. 19 gadi ļoti cienījams vecums.

Ar bruņurupučiem, papagaiļiem, kas var ilgāk, savas problēmas.
...pēc kāda laika acis pašas sāk mesties kāda jauna astaina delvera virzienā
It kā jā, bet zināmā vecumā diemžēl jāapdomā, vai var ņemt mazu kaķēnu, vai ir, kam to uzticēt, ja nu kas...

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #25 : 2021. gada 04. marts, 09:05:08 »
mēs te arī trešo dienu cīnāmies par izdzīvošanu. Pirmajā visu dienu vēma, un pēc tam divas dienas kā plauša, bez ēšanas un dzeršanas ar temperatūru ap 40 grādiem. Svars nokrities no 5.5 uz 4.8. Otrā dienā pie sistēmas, jo kaut kas taču ir jāēd, asins analīzes nodevām, bailes vetam zvanīt par rezultātiem. Lai nav galīgi atūdeņošanās, vakar ar bez adatas šprici ūdeni mutē ielaidu, un reizi pusi tējkarotes pastētes... Bailes aizmigt bija. Šorīt košaks pamodināja un pieprasīja ēdienu. Nu neko daudz neēda, bet cerība liekas ir. Emīls - 13 gadi. Arī senjors  :murmur: 

« Atbilde #26 : 2021. gada 04. marts, 09:46:51 »
Oj Olguc, turaties  :big_hug:
Ja prasa ēst, tad vajadzētu būt labi. Un, cik atceros, kaķiem normālā temperatūra ir augstāka nekā cilvēkam, ka tik nebija visi 38 grādi, tā ka tad tie 40 nemaz tik daudz neliekas.   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #27 : 2021. gada 04. marts, 10:21:36 »
Yes!!! Tikko sazvanīju vetārstu. Analīzes labas. Kaut kāds iekaisums (leikocīti) it kā esot. Pārzvanīs vēlāk, izpētīs kārtīgāk to atbildi, kā mums te jāuzvedas tālāk. Paldies Dievam! Mana pūkainā saulīte, liekas būs uz ķepām.