Autors Tēma: Ļaundari izliekas par ..  (Lasīts 8182 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #15 : 2021. gada 03. jūlijs, 12:44:35 »
Pagājušajā nedēļā  man onlainā bija dialogs ar kaut kādu Meriemu. Sievišķis piedraugojās un tad atsūtīja man krievu valodā veselu palagu tekstā, kur sākumā izteica man dažus komplimentus, ķipa apbrīno manu raksturu, prāta spējas un ko tur vēl. Tad dalījās ar savu sūro likteni. ķipa, gadus trīs cīnās ar vēzīti un pašreiz atrodas "finiša taisnē", nekas daudz vairs nav palicis. Bet viņu nomoka doma, šamai pieder neliela rūpnīca Francijas vidienē un nav neviena radinieka, kam to materiālo vērtību atstāt. Esot visu savu dzīvi veltījusī biznesam, vecāki apmiruši, ģimeni nav izveidojusi. Vienkārši - bezizeja.  :thinking:  Kaut kādu dīvainu iemeslu dēļ, šamai ir radušās siltas jūtas pret mani un vēlme aizejot, veikt ko labu cilvēkam, kuram ir pieķērusies ( jau pēc pirmās vēstules). Vēstulīte tāda, dzīvelīga, labā krievu valodā,  varbūt, kādās trijās vietās krievu valodai neraksturīgs  vārdu salikums...
Piedāvāju M. ziedot kādai labdarības organizācijai. Saņēmu atbildi, ka tas jau  ir izdarīts, bet jātiek skaidrībā ar palikušo atlikumu. Saku,- ka noteikti ir kāds, kam tā nauda ir vairāk vajadzīga nekā man. Atbildēja,- Nu kā es nevaru saprast, ka viņai vairs nav daudz laika kādu citu meklēt. Piedāvāju, izveidot sava vārdā nosaukto pēcnāves palīdzības fondu interneta krāpnieku upuriem.  Meriema liekas apvainojās  jo pārtrauca draudzību ar mani.  :?:

Atslēdzies Emīlija

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #16 : 2021. gada 05. jūlijs, 10:40:43 »
Man uz darba mobilo jau pāris reizes ir zvanīts ar ekstu "saistībā ar jūsu investīciju kontu"...
Okej saku, kas par lietu...
Man taču esot investēta nauda tur un tur?
Nu jā, saku, droši vien, iespējams...
Nu tā un tā, tai firmai esot atņemta licenze, un tagad es esot sarakstos, kam jāpalīdz glābt naudu
Labi, saku, glābiet, neglābiet, man takā vienalga...

Vārdsakot apstiprinoši atbildu uz visiem jautājumiem, bet nekādi netieku līdz tam kas tad man jādatra īsti, gaidu tos piedāvājumus kaut kur kaut kam samaksāt vai nosaukt konta numurus, bet tā arī nesagaidu, jo tās apstiprinošās atbilde sviņus laikam ieved strupceļā...

Atslēdzies Pifs

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #17 : 2021. gada 05. jūlijs, 11:59:36 »
Arī ir bijuši zvani un e-pasti par "laimīgo" iespēju. Neatbildu. Nerunāju. Nolieku kausuli uzreiz. Netērēju savu laiku.

Atslēdzies Aste Risks

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #18 : 2021. gada 05. jūlijs, 13:08:51 »
Jo vairāk viņu laika noēdīsi Tu jo mazāk laika atliks viņam ko kādu apčkarēt  :talking:     :mrgr:

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #19 : 2021. gada 05. jūlijs, 15:29:31 »
Bija internetā video, kur kāds šitos smuki čakarēja. Čalis redz, ka zvana potenciālie krāpnieki, un paceļot sāk stāstīt: Sveicināti! Jūs esat piezvanījuši uz FIB Krāpšanas apkarošanas nodaļu... Un tālāk tādā pašā garā "Neuztraucieties, mēs zinām, kur jūs atrodaties, un mūsu aģenti tūlīt pie jums ieradīsies" Bija baigi smieklīgais penteris aļa klientu apkalpošanas dienesta automātiskais atbildētājs.     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies daddy

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #20 : 2021. gada 06. jūlijs, 08:39:06 »

Atslēdzies olgucis

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #21 : 2021. gada 21. jūlijs, 15:32:44 »
Tās sievietes mani vajā ;o((((. Šodien vienu piedraugoju:
Uzreiz atnāca vēstulite,
"Mēs nezinām viens otru. Man žēl, ka es pie jums atnācu šādi. Es tikko redzēju jūsu profilu un domāju, ka jūs esat man īstā persona. Esmu dzirdējis par savas slimības realitāti. Ir jūsu kārta palīdzēt man izvilkt kaut ko man ļoti svarīgu. Uz jums netiks skatīts ar aizdomām, jo ​​jūs nepazīstat mani vai mani, bet Dieva Gars mani vada. Jebkurā gadījumā mani sauc Kabirath Adele kundze, es kādu laiku dzīvoju Francijā. Noguris no dzīves notikumiem, es domāju, kāpēc mana eksistence uz zemes, jo es vairs neredzu tās nepieciešamību, man ir smags rīkles vēzis. Diemžēl šī slimība netika ātri identificēta, un tagad tā ir slimība par excellence. Manā bankā ir 953 000 eiro liela bagātība, kuru es gribētu dot apzinīgam un nopietnam cilvēkam gudro vārdā. Ir svarīgi, lai viņš nomirtu, jo es zinu, ka viņš vēl nav laba cilvēka rezultāts. Es gribu iet caur tavējiem, lai darītu man vairāk laba. Es gribētu uzzināt, vai jūs varat pārvaldīt manu ziedojumu 953 000 € bāreņiem un bērniem invalīdiem. Ja esat gatavs man palīdzēt, atstājiet man savu WhatsApp numuru  "

Atslēdzies reno

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #22 : 2021. gada 21. jūlijs, 16:03:09 »
pilnīgi žēl, ka mums tāds bloks uzlikt, ka nviens bagātnieks nevar atrakstīt

Atslēdzies olgucis

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #23 : 2021. gada 21. jūlijs, 16:13:09 »
ne, šis bija no FB. Viena no Norvēģijas ( bet vēstulē - atkal  Francija ;o))) ) - droši vien  sievietēm , tiek uzskatīts, vairāk pie sirds Francija. Paskatījos, kas šai draugos- viena mana paziņa bija, nu it kā piekritu, vismaz viens kopīgs draugs, un še ku re kur, atkal kādai  Eiropā nav kur naudu likt.
Visvairāk man patika frāze "...liela bagātība, kuru es gribētu dot apzinīgam un nopietnam cilvēkam gudro vārdā. Ir svarīgi, lai viņš nomirtu,..." Ļoti iedvesmojoši

Atslēdzies tuk

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #24 : 2021. gada 21. jūlijs, 17:03:35 »
Mani gudro vārdā lai nomirtu neviens nav aplaimojis. Laikam neesmu mērķauditorija vai tas labais cilvēks.  :?:

Atslēdzies olgucis

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #25 : 2021. gada 03. augusts, 18:25:54 »
Tikai nesmejaties : šodien Feisbukā -
Labdien, atvainojiet, ka sazinājos ar jums. Es tikko redzēju jūsu profilu un sev teicu, ka jūs esat man īstā persona.  Īsāk sakot, mani sauc latviešu izcelsmes Ludmila Kuzmina.  Es ciešu no smagas slimības, kas mani nosoda uz noteiktu nāvi, tas ir rīkles vēzis, un man ir summa EUR 400 000 apmērā, kuru es vēlētos ziedot uzticamam un godīgam cilvēkam, lai to labi izmantotu.  Es esmu sarkanās eļļas importa uzņēmuma īpašnieks, un pirms 6 gadiem es pazaudēju savu vīru, kas mani ļoti ietekmēja, un es nevarēju precēties vēlreiz, kamēr mums nebija bērnu.  Es vēlētos ziedot šo summu pirms savas nāves, jo manas dienas ir saskaitītas, jo trūkst šīs slimības, no kuras man nav bijis zāļu. Es gribētu uzzināt, vai jūs interesētu gūt labumu no mana ziedojuma
[/size][/color]
 :banhead: :fryingpan: :evil: :fp:

Atslēdzies olgucis

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #26 : 2021. gada 03. augusts, 18:32:01 »
Kas interesanti... naudas paliek aizvien mazāk. Gribēju atbildēt, bet vaļinieces konts jau dzēsts. Vai nu būs jau nolikusi karoti, vai arī šamo likvidēja pārējie pretendenti ...

Atslēdzies daddy

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #27 : 2021. gada 04. augusts, 09:22:22 »
Kas interesanti... naudas paliek aizvien mazāk. Gribēju atbildēt, bet vaļinieces konts jau dzēsts. Vai nu būs jau nolikusi karoti, vai arī šamo likvidēja pārējie pretendenti ...


VO!! uz 25 eur tač Tu uzķertos? :)

Atslēdzies Emīlija

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #28 : 2021. gada 04. augusts, 10:58:55 »
Nu jau ar tīri vai interesi pieņemu zvanus no numuriem, kas jau telefonā parādās kā "nevēlams zvans", laikam mobilie operatori sākuši čekot šķirot un brīdināt.

Pēdējais zvanītājs pieteicās kā izmeklētājs no Lomonosova (laikam) ielas. OK, saku mierīgā, ieinteresētā balsī, kas par lietu.
Vai es povestku esot saņēmusi? Nē, saku, neesmu gan...  -  joprojām ļoti mierīgi un ieinteresēti

Viss, saruna nezkāpēc beidzās...:(

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #29 : 2021. gada 20. septembris, 14:08:36 »
..."de facto" bija ierakstījuši sarunu ar krāpnieci, kura tiešām ļoti profesionāli "strādāja"...iesaku noklausīties!... saprotu, ka krievu tautības cilvēki var iekrist, bet latviešus glābj valoda...