Autors Tēma: balsojums par LV literatūru  (Lasīts 135 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Nāra

Atb: balsojums par LV literatūru
« Atbilde #1 : 2021. gada 12. aprīlis, 12:06:54 »
Kur tad Kovaļova un Račko?  :?:

Atslēdzies reno

« Atbilde #2 : 2021. gada 12. aprīlis, 19:37:07 »
Tā nevajadzēja gan, kādi eksperti jau uztaisījuši atlasi. Man liekas, ka FB grāmatniekos jau par to šūmējas

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #3 : 2021. gada 12. aprīlis, 22:42:44 »
nu, neesmu neko no piedāvājuma lasījis...vispār man šķiet neloģiski grāmatām rīkot šādas balsošanas....domāju, ka mūsu centīgākās lasītājas, kā Luīze, reno un pārējās, diez vai ir izlasījušas pusi no tā saraksta ....tātad balsošana ir par lasīto, bet pēc gada izlasīs vēl kaut ko labāku no šī saraksta, bet vilciens aizgājis....es iespējams tikai pēc kāda laika kaut ko no tā visa izlasīšu...bet balvu dabūs kāds jaunais, kurš būs mobilizējis visus savus radus, draugus utt balsošanai un nekāda sakara, ka labākā grāmata....tā jau ir bijis "kg kultūrā" un citās delfi balsošanās, arī par labāko sportistu...Nobalsoju par Amandu...ne mazākās nojausmas par labumu! :)     
p.s.     
es ieteiktu tagad nobalsot par labāko 2011.gada grāmatu...nu, tur laika nogrieznis ļautu novērtēt un visu ko vērts izlasīt...   
re, atradu vecu balsojumu -     

https://www.delfi.lv/kultura/news/literaturas-gada-balva/noslegsies-latvijas-literaturas-gada-balvas-lasitaju-balsojums.d?id=42283930   
par kuru Jūs šodien balsotu?  ;)

Atslēdzies Minne

« Atbilde #4 : 2021. gada 12. aprīlis, 22:52:35 »
No nakata kunga saraksta diemžēl esmu lasījusi tikai 2 grāmatas - Želves Meitene, kas nogrieza man matus un Daces Meieres tulkoto Silva Rerum.

Balsotu gan tad, gan aŗī tagad par Daces Meieres veikumu

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #5 : 2021. gada 12. aprīlis, 23:04:25 »
Neesmu lasījis Silva Rerum, bet mans čujs saka, ka mūsu dāmām tā būtu 1.vietā, bet cik var saprast no tā balsojuma, tad uzvarējusi Ruta  Štelmahere "Klēpis"...nu, kāds 10 gadu laikā no mums to ir izlasījis?...es - nē...bet nelepojos ar to, tikai sev jautāju - kas ir Ruta Štelmahere? :D

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #6 : 2021. gada 12. aprīlis, 23:49:39 »
Tā nevajadzēja gan, kādi eksperti jau uztaisījuši atlasi. Man liekas, ka FB grāmatniekos jau par to šūmējas

Nešūmējas jau, jautājumu tur tādu jokainu tipāžs uzdeva, kas lielākoties ar visu neapmierināts. Īstā šūme un vairāk gan ķiķināšana bija par divu balvai neizvirzīto autoru izpausmēm.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #7 : 2021. gada 13. aprīlis, 10:18:37 »
Mani tomēr ieinteresēja, kas ir  Ruta Štelmahere?...izrādās Jēkabpils mākslas skolas pedagoģe, tad šķiet saprotams, ka audzēkņi ir sabalsojuši...nenoliedzami, ka dzeja un konkrēts autors nevar patikt visiem, tas tomēr ir īpaši, bet skolēni, pat nesaprotot vidusmūža sievietes dzeju, var sabalsot ...kaut kas līdzīgs sportam un sava novada patriotisms! :)

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #8 : 2021. gada 01. maijs, 09:44:25 »
kalendārs dabūja par debiju, bet tīģeris galveno...un Amanda par dzeju

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #9 : 2021. gada 01. maijs, 14:36:34 »
kalendārs dabūja par debiju, bet tīģeris galveno...un Amanda par dzeju
vai tā rakstoša tauta nav jauki tarakāni, ja šādi komentē tīģera uzvaru -   

"Nu, Kalnozols jau neguļ ar Konsti juniori... Joņevam jau nu šoreiz sievasmāte to balvu izkārtojusi."(c)   :rat: