Autors Tēma: Skolēnu dziesmu svētki  (Lasīts 120 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Skolēnu dziesmu svētki
« : 2021. gada 28. maijs, 10:32:55 »
https://www.tvnet.lv/7258568/par-skolenu-dziesmu-svetku-likteni-valdiba-lems-otrdien

Es galīgi neesmu iedziļinājusies tajā jautājumā, bet mani mulsina pati doma, ka viņi tagad salaidīs kopā tūkstošus bērnu un jauniešu ar visām iespējamajām epidemioloģiskajām sekām. Ja kāds miests Malēnijā vēl bija veiksmīgi izvairījies no vīrusa, vietējais deju kolektīvs viņiem to piegādās līdz durvīm  :rat:
Tikpat nesaprotami ir tas, ka tieši rīkotāji uzstāj uz to, ka vēlreiz atlikt nedrīkst. Vai saprotami, ja tur ir naudas lietas pamatā :scratch:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Amālija

Atb: Skolēnu dziesmu svētki
« Atbilde #1 : 2021. gada 28. maijs, 10:47:41 »
Rādās, ka pati jau saprati  :smile:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #2 : 2021. gada 28. maijs, 10:49:38 »
Bērni aug, mainās vecuma grupas utt. Tāpēc "atlikt nedrīkst", jo tie, kas šogad ir konkrētā vecuma grupā, nākamgad būs citā ar citām dejām. Kaut kā tā.

Bet es arī neesmu sajūsmā par šo ideju. Labs veids kā atkal čakarēt "nepaklausīgo tautu".
Vai arī vajadzēs dejot un dziedāt uzpurņos?

Atslēdzies true detective

« Atbilde #3 : 2021. gada 28. maijs, 10:59:18 »
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #4 : 2021. gada 28. maijs, 11:00:01 »
Ja tas apdraud pārējos, tad ko spriedelēt?

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #5 : 2021. gada 28. maijs, 11:29:54 »
Ka tik negatavo kārtējo sviru, ar ko piespiest vakcinēt bērnus. Paziņos, ka piedalīties varēs tikai vakcinētie. Pfizer tūliņ dabūs cauri atļauju vakcinēt pusaudžus no 12 gadiem. Un ja vēl bērniem vecāku atļauju nevajadzēs...
Padzīvosim, paskatīsimies.

Atslēdzies Emīlija

« Atbilde #6 : 2021. gada 28. maijs, 11:53:29 »

Domburs atpakaļ Delfos, arī viņš nesaprot absurdos covid ierobežojumus un atvieglojumus.

nu tik primitīvi jau nu nebija, klausījos ar interesi un uzmanīgi. vairāk par to, kā un kāpēc tiek vai netiek pieņemti lēmumi, cik turās pie principiem, cik ļaujas spiedienam utt

Atslēdzies SNor

« Atbilde #7 : 2021. gada 28. maijs, 18:19:39 »
Bērni aug, mainās vecuma grupas utt. Tāpēc "atlikt nedrīkst", jo tie, kas šogad ir konkrētā vecuma grupā, nākamgad būs citā ar citām dejām. Kaut kā tā.

Bet es arī neesmu sajūsmā par šo ideju. Labs veids kā atkal čakarēt "nepaklausīgo tautu".
Vai arī vajadzēs dejot un dziedāt uzpurņos?
Nu tur jāizstāsta viss stāsts - galvemais, jau ir vai skolēnu centība kaut kā tiks novertēta, vai viņi sapratīs par ko "pieaugušiem" (infantiļi) atcela viņu uzstāšanos un vai vispār kam ir jēga tadā valsti censties? Un pēc "eurovsion" un PČ risinājumi ir, kā "infantīļi" ar tiks galā, ir cita problēma - vai tiešam ir grūti viņus novakcinēt? Uzrīkot viņiem burbuli? Vai kādam kas cits sāp?   
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.tk