Autors Tēma: siltināšanās  (Lasīts 1446 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Minne

Atb: siltināšanās
« Atbilde #15 : 2022. gada 29. janvāris, 11:19:12 »
Ja nu jūlijs auksts un lietains?  :mrgr:

Atslēdzies kvadra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #16 : 2022. gada 29. janvāris, 11:47:54 »
Nu vot vajag Nārai visas avenes piekakāt... :mrgr:

Atslēdzies Minne

Atb: siltināšanās
« Atbilde #17 : 2022. gada 29. janvāris, 11:53:03 »
Tas ir tikai latviskais pragmatisms 😀

Tipa- neskriet ratiem pa priekšu un nesolīt visu dienu būt prom pie jūras. Vrb sanàk visu mēnesi kambarītī grāmatas lasīt un reno priekšā šļūkāt uz WC 😀

Atslēdzies Nāra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #18 : 2022. gada 29. janvāris, 12:18:41 »
Tāpēc  jau braucu uz kūrortiem, ka tur garantēta vasara.
LV noīrē namiņu- un sēdi lietū  :?: nekādas garantijas.

Atslēdzies Bobs

Atb: siltināšanās
« Atbilde #19 : 2022. gada 31. janvāris, 07:40:51 »
pie jūras toč caurmērā labi ma desmit dienas pa vasaru var padzīvot. Nu kurš tur tusēs 20 grādos bez saules

Atslēdzies Milka

Atb: siltināšanās
« Atbilde #20 : 2022. gada 31. janvāris, 08:34:49 »
pie jūras toč caurmērā labi ma desmit dienas pa vasaru var padzīvot. Nu kurš tur tusēs 20 grādos bez saules
Es.

Atslēdzies Nāra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #21 : 2022. gada 31. janvāris, 08:37:25 »
Piekrītu Milkai. Tie, kas ikdienā nedzīvo pie jūras, pie jūras dzīvosies ne tikai 20 grādos, bet jebkuros laikapstākļos..ja jau beidzot tikuši pie jūras.

Atslēdzies reno

Atb: siltināšanās
« Atbilde #22 : 2022. gada 31. janvāris, 09:36:45 »
Daudzi pie jūras dzīvojoši vispār līdz jūrai neiet

Atslēdzies reno

Atb: siltināšanās
« Atbilde #23 : 2022. gada 31. janvāris, 09:53:07 »
Pie mūsu jūras var īrēt uz ilgāku laiku tikai tad, ja ir skaidra rezerves programma sliktam laikam

Atslēdzies Bobs

Atb: siltināšanās
« Atbilde #24 : 2022. gada 31. janvāris, 10:04:10 »
Milka, pastāsti, ko Tu diendienā darītu 20 grādos apmākušā dienā pie jūras? Nu, sports, es saprotu, bet vai Tu esi tik fanātiska sportotāja?

Atslēdzies Amālija

Atb: siltināšanās
« Atbilde #25 : 2022. gada 31. janvāris, 10:20:55 »
Milka, pastāsti, ko Tu diendienā darītu 20 grādos apmākušā dienā pie jūras? Nu, sports, es saprotu, bet vai Tu esi tik fanātiska sportotāja?
Staigātu gar jūru, brauktu ar velo. Peldētos. Gulēšana saulē tikai tik daudz, lai būtu brūna.


Bet man jau nejautāja.

Atslēdzies Milka

Atb: siltināšanās
« Atbilde #26 : 2022. gada 31. janvāris, 10:38:23 »
Milka, pastāsti, ko Tu diendienā darītu 20 grādos apmākušā dienā pie jūras? Nu, sports, es saprotu, bet vai Tu esi tik fanātiska sportotāja?
Nē, atvaļinājumā nekāda sportošana, bet es jau ikdienā arī nesportoju, tikai tā - nelielas fiziskas aktivitātes tonusam.
Staigātu, braukātu, peldētu, kā jau Amālija rakstīja, sēdētu kafe, lasītu, apmeklētu muzejus, izstādes, spa, mēģinātu atrast vietu, kur kādreiz biju pionieru nometnē. Pāris vēsām nedēļām kāreiz pietiks.

Atslēdzies Nāra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #27 : 2022. gada 31. janvāris, 11:14:54 »
Jā, pa jūrmalu jau var staigat un staigāt kaut visu eļektričkas garumu gar jūru.
Es Dzintaros biju pionieru vadītāja nometnē praksē :)
Dubultos dzīvoju pa vasarām skolotāju vasarnīcā labos laikos.
Majoros bij tusu laiks. Ja ir kur apmesties, jebkur var visu ko izdomāt. Lai pamainītu sienas :) un kur nu vēl pie jūras.

Atslēdzies kvadra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #28 : 2022. gada 31. janvāris, 13:21:50 »
Katram jau sava atpūta.
Mani zvilnēšana pludmalē nežēlīgi garlaiko, tāpēc to esmu ar mieru darīt tikai briesmīgi karstā laikā, kad nekam citam tāpat nav spēka. Tad kursēju režīmā - izpeldēties, pavaļāties, kad nožuvusi, atkal peldēties  :mrgr:   Pārējā laikā atnāku, izpeldos, varu mazliet pavaļāties, ja silts. Ja nav tik silts, tad izpeldēties, pārģērbties sausā un prom.
Vairāk patīk aktīvāka atpūta. Neba nu baigais sports, bet tāpat apkārt pabraukāt, kaut ko paskatīties, izstaigāt dabas takas, ar velo apkārt pavandīties. Tam lieliski der laiks ap 20⁰. Pēc tam tad varu izpeldēties, pārģērbties sausā, uzēst un paslinkot ar grāmatu. Bet tā, ka dienām pludmalē gulšņāt - ne.
Ā, un vēl, jūrmala man nozīmē - Kolka. Tāda mežonīga tukša pludmale. Turp braucu atslēgties no civilizācijas. Nekad neatpūšos "civilizētā" kūrortā, tas nav priekš manis.
« Pēdējās izmaiņas: 2022. gada 31. janvāris, 13:27:19 no kvadra »

Atslēdzies Nāra

Atb: siltināšanās
« Atbilde #29 : 2022. gada 31. janvāris, 13:33:34 »
Rīdziniekiem jau jūra tikpat kā blakus. man tomēr stundu jābrauc līdz jūrai. Katru dienu nebraukalēsi, tāpēc forši ir kāda būdiņa jūrmalā.