Autors Tēma: Starptautisku atdzīšanu Arcahas Republikai!!!  (Lasīts 369 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Starptautisku atdzīšanu Arcahas Republikai!!!
« Atbilde #15 : 2021. gada 07. maijs, 09:53:43 »
es neesmu izsekojis, bet vai mēs nebijām pirmie pēc amerikāņiem, kuri paziņo armēņu genocīdu OSMANU impērijas laikā? ....īpaši izceļu, ka mēs sakām - tas bija TUR, pie vecā sultāna, bet tagadējie turki ir jauki? .. un  šie pat atbild -

https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-pienemta-deklaracija-par-armenu-genocidu-ir-meginajums-parrakstit-vesturi-uzskata-turcija.d?id=53172459   

iešu pameklēt vai estipoiss un leiši atzinuši genocīdu! :scratch:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #16 : 2021. gada 07. maijs, 10:54:25 »
es neesmu izsekojis, bet vai mēs nebijām pirmie pēc amerikāņiem, kuri paziņo armēņu genocīdu OSMANU impērijas laikā? ....īpaši izceļu, ka mēs sakām - tas bija TUR, pie vecā sultāna, bet tagadējie turki ir jauki? .. un  šie pat atbild -

https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-pienemta-deklaracija-par-armenu-genocidu-ir-meginajums-parrakstit-vesturi-uzskata-turcija.d?id=53172459   

iešu pameklēt vai estipoiss un leiši atzinuši genocīdu! :scratch:

Es vēlreiz atkārtoju, ka mūsu politiķi NESAPROT (vai negrib saprast) austrumus. Austrumniekam visa pagātne ir svēta...īpaši turkiem Osmaņu impērija, kura bija iekarojusi čuķ ne visu Vidusjūras baseinu... tāpat Krievija nekad neatzīs un nenožēlos ne PSRS, ne Pētera I, ne Ivana Bargā pastrādāto genocīdu pret apkārtējām tautām. Austrumniekam senču pīšļi un darbi ir svētums... un ir bezcerīgi tos tīģerus bakstīt vai aiz ūsam raustīt. šķiet bāleliņi ir kārtējo reizi "izmantoti" un pārcentušies savā iztapībā.

Rietumnieki - cita lieta - vācieši līdz šai dienai kaisa pelnus uz galvas par WW2, amīši ir atvainojušies indiāņiem, austrāļi aborigēniem, bet Austrumnieki nekad neko tādu nav darījuši un nedarīs...

Cepuri nost NA un ZZS priekšā, kuriem pietika dūšas iebilst!

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #17 : 2021. gada 07. maijs, 11:42:01 »
Par vēsturi austrumniekiem - tur tev taisnība...patreiz man šķiet, ka armēņi te vispār "ņe pridelah"...šie paši nesaprot, ko te visi 100 gadus klusēja un ignorēja, bet tagad tāds "kipišs"...un ne jau vēlēšanu dēļ...viss patreiz riņķo ap Erdoganu....neizdevās militārais apvērsums ar viņa gāšanu...tas, ka tas bija reāls - man nav šaubu, pēc tam, kad izlasīju turku Nobeļa laureāta Orhana Pamuka "Sniegs"...pēc Ataturka tie militārie apvērsumi kļuva par Turcijas politisko aktualitāti - kā sabiedrībā virsroku sāk ņemt islams, tā pulkveži ņem varu - apšauj radikālākos islamistus, komunistus un pārējos, kuri grib mainīt Turcijas kursu būt laicīgai valstij un NATO...pēc tam vēlēšanas un dzīve pa vecam ar Ataturka republiku....nezinu, kas īsti nogāja greizi ar pēdējo apvērsumu, kad neizdevās likvidēt Erdoganu ...varbūt šai turku virsnieku paaudzei NATO kursos, Vestpointā u.c., tas nav iemācīts...nu, nesanāca un Erdogans uzrīkoja tīrīšanu armijā - tur vairs nav laikam Ataturka ideju nesēju...nu, kaut kas ar tiem turkiem tagad ir jādara, kasa aiz auss NATO stratēģi  :scratch: ...it kā sabiedrotais, bet reāli nu tā...neklausa...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #18 : 2021. gada 07. maijs, 11:48:52 »
....nezinu, kas īsti nogāja greizi ar pēdējo apvērsumu, kad neizdevās likvidēt Erdoganu ...

banāls iemesls - sazvērnieku NATO lidmašīnas  varēja apšaudīt parlamentu, bet nevarēja nogāzt NATO lidmašīnu, kurā Erdogans aizbēga uz dzimto pilsētu... TĀPĒC pēc tam Erdogans nopirka krievu S400 sistēmas savai aizsardzībai... jo ar NATO ieročiem pret NATO ieeročiem nekāda aizsardzība nesanāk dēļ "savs-svešais" atpazīšanas sistēmas

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #19 : 2021. gada 07. maijs, 12:16:19 »
...mjāā...un ko tālāk?...skaidrs, ka sākam kopā ar NATO masēt turkus ar armēņu genocīdu...nu, vācieši klusēs, pārāk daudz turku un paši pie viena genocīda pastrādāja...izskatās, ka tas ir mēģinājums izolēt Erdoganu no pārejās pasaules...bet, ka nesanāk sūdi....skaidrs, ka ar Putinu īsta draudzība nesanāks, jo pārāk daudz "kopīgas" vēstures....man domāt, ka turki dosies draudzēties ar Ķīnu...daudz kopīga un īsti ko dalīt nav ....katrā ziņā, ja NATO neiebrūk militāri Turcija un negāž Erdoganu, tā ir zudusi priekš alianses...     
Vienīgais fantastiskais variants būtu, ja Irāna uzbruktu Turcijai, tad NATO iedarbinātu 5.pantu, ietu "palīgā" Erdoganam, sakautu irāņus un tad jau fgviņzin kas tur notiek pie turkiem pašiem....

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #20 : 2021. gada 07. maijs, 12:20:44 »
Es banāli nesaprotu, kā tik sena notikuma apspriešana var nostrādāt?

Atslēdzies daddy

« Atbilde #21 : 2021. gada 07. maijs, 12:22:37 »
Es banāli nesaprotu, kā tik sena notikuma apspriešana var nostrādāt?

Banāli izej uz ielas un pasaki kādam krievam, ka Pēteris I bija baigais maita (tas bija vēl senāk)... sapratīsi! :)

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #22 : 2021. gada 07. maijs, 13:07:24 »
...offtopic...interesanti, Sabaļauskaites "Pētera imperatori" kādam krievam pietiks drosmes iztulkot?...tas, ka izdot neatradīsies drosminieku, tas, katram skaidrs, kurš lasījis... :mrgr:

Atslēdzies SNor

« Atbilde #23 : 2021. gada 08. maijs, 12:31:52 »

Izrādās, armēņiem jūnijā parlamenta vēlēšanas. Varbūt šis ir maigs mājiens, Eiropa jūs (ne)saprātīs...
Jā, tās ir vēlēšanas, kur jāizvēlas starp prokrievisku orientāciju un cita ceļa meklēšanu ...  Protams, ka Krievijas Federācija nekur nepazudīs ... bet Armēnijai vajag izrauties no tā postpadomju murga, "kalnu karabahas problēma" nedrīkst kavēt vēsturisku izvēli, ir jārunā ar Azeriem nevis krieviem ... nesen Armēnijā bija Lietuvas ārlietu ministrs, tā kā tas ir iespējams.     
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.tk

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #24 : 2021. gada 09. maijs, 18:37:59 »
Nu nav viņiem cita reālistiska ceļa. Principā viņi nogulēja noslēgt mieru ar piekāpšanos kamēr bija spēcīgāki par Azerbadžānu. Kā savulaik Izraēla atdeva Sinaju apmaiņā pret mieru.