Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 127587 reizes)

0 lietotājiem un 2 viesi lasa šo tēmu.

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1305 : 2024. gada 29. maijs, 16:00:09 »
Rinkēvičs ir atpakaļ Ārlietu ministrijā un es pie viņa strādāju, uz tāda kā milzīga kopētāja un vēl ar papildu ekrānu virs galvas meklēju viņam bildes prezentācijai.   
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #1306 : 2024. gada 30. maijs, 19:39:55 »
"Slaucīsiet vai prom lidosiet?", es teicu.Tā kundzīte kam to teicu turēja kaut kā trubu nevis slotu.

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #1307 : 2024. gada 30. maijs, 23:01:56 »
Laikam seriāla "Profilage" iespaidā man bija jāpiedalās kaut kādās kriminologu mācībās, uz kurām neesmu gatavojusies, bet ceru izmantot detektīvromānos sagrābstītās zināšanas. :) Kurss tika sadalīts grupās, tika izdalītas lapas ar uzdevumu. Teksts bija latviski, tikai tiešā runa nez kāpēc nebija iztulkota, bet atstāta spāņu valodā. "No comprendo!", es skaļi paziņoju. :?: 

Atslēdzies reno

« Atbilde #1308 : 2024. gada 04. jūnijs, 08:31:41 »
Jau vairāk kā nedēļu neēdu maizi, kartupeļus, makaronus, rīsus utt

Šonakt sapnī Bulciņas un Pīrādziņi!
Esam pie stenda, kur pats paņem un atstāj naudu. Pīrādziņi un kafijas maizītes, viss vēl karsts no Smiltenes(!). Meita un dēls lasa sev šķīvjos, es gudroju, kā to visu sarēķināt. Beidzot arī es iekožos vienā bulkā, košļāju ... un pamostos ar tukšu muti :mrgr:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #1309 : 2024. gada 04. jūnijs, 08:47:13 »

Jau vairāk kā nedēļu neēdu maizi, kartupeļus, makaronus, rīsus utt

Šonakt sapnī Bulciņas un Pīrādziņi!
Esam pie stenda, kur pats paņem un atstāj naudu. Pīrādziņi un kafijas maizītes, viss vēl karsts no Smiltenes(!). Meita un dēls lasa sev šķīvjos, es gudroju, kā to visu sarēķināt. Beidzot arī es iekožos vienā bulkā, košļāju ... un pamostos ar tukšu muti :mrgr:

sapnis sapnī? :D  ekur dažiem veicas

Atslēdzies reno

« Atbilde #1310 : 2024. gada 06. jūnijs, 16:05:34 »
Esmu lielā kinozālē un tiek rādītas filmas. Kādas -nezinu. Aizmugurējā rindā sēž Gvineta Paltrova. Starpbrīdī visi staigā, tad sēžas atpakaļ un Gvinetai būs jāsaka uzruna. Viņa no savas vietas paziņo, ka, kamēr neatradīs pareiza toņa acu ēnas, nerunās un lai viņu nerāda.
     Meklē kādu citu, kas runās, un tā izrādās es. Man pasniedz tādu kā vesti un mikrofonu. Es esmu izbrīnīta, bet vienā mierā ceļos un sāku teikt, ka man liels prieks, ka visi līdz pat vakaram skatās filmas. Mani palabo, ka vēl tikai pusdienas laiks. Tajā brīdī ieraugu, ka zāle ir galīgi patukša. Bet Gvineta savā vietā.
     Sākas jauns uzvedums, ne vairs filma. Tie izrādās Kosmoss ar savu rūķīšu dziesmu. Jau nopriecājos, ka būs interesanti, bet galīgi nav tas, visi kaut kādos kankaros un nez no kurienes izlien Meža vecis, kas nemaz nav vecis, bet vecene sarkanā mētelī. Ar to arī mans pasākums beidzas.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #1311 : 2024. gada 06. jūnijs, 16:48:06 »
Manā kabinetā bija melns ādas klubkrēsls, uz kura ar krītu apvilktas sēdoša līķa kontūras.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1312 : 2024. gada 07. jūnijs, 11:55:45 »
Man mājā bija ieviesies pielūdzējs. Kamēr nebiju mājās, viņš bija pārbīdījis mēbeles. Velkot skapi bija aizvilcis arī grīdas laminātu, – uz grīdas pussprīža platuma šķirba, kur var redzēt grīdas sijas. Izkarinājis savas drēbes un pie izlietnes pliks mazgāja traukus. Paskatījos, ka vispār tāds diezgan nesmuks džeks. Es viņa drēbes vācu un krāmēju kaudzēs jo galu galā man ir vīrs, kurš rīt atbrauks mājās, un ko viņš nodomās?
Ar to pielūdzēju es pat nesarunājos. Tad gludinu saburzīto gultu, tad slauku smiltis pa grīdu, tad skatos, ka tās mēbeles vispār atvestas tādas kā nebija manas. Beigās pagalmā sapulcē (vai koncertā?) sēdēju – vienā pusē tas pielūdzējs, otrā – vīrs, bet es tā kā tam pielūdzējam galvu uz pleca nolikusi.
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #1313 : 2024. gada 08. jūnijs, 08:37:31 »
Karš. Ar vīru mašīnā cenšamies tikt ārā no kara zonas. Braucam pa tiltu pāri upei. No krūmiem redzu kā uz mums šauj. Mašīna apstājas, sāk ripot atpaļ, kritīs upē. Es saprotu, ka tas ir viss. Vispirms gaidu šāviņu mugurā. Nav. Tad saprotu, ka jauksimies no tilta upē. Ahā, piepildīsies horoskopā minētais. Kaut kā mašīna apstājas. Mēs dzīvi.

Atslēdzies reno

« Atbilde #1314 : 2024. gada 08. jūnijs, 15:13:08 »
Pļāpu atsitiens

Sapnī man bija eksāmens matemātikā, bet pamatskolu beidzot. Vienalga, neko nezināju. Man skolotāja saka -izrēķini vismaz vienu, tad būs ieskaitīts. Pie sevis domāju -man nemaz nevajag to pamatskolu pabeigt, tāpat viss ir kārtībā. Sapnī vecums mainās no skolnieces uz tagadējo

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #1315 : 2024. gada 10. jūnijs, 09:54:27 »
Biju zaudējusi derībās, tāpēc man bija viens vakars jānostrādā par bārmeni alus krodziņā.
 :f-palm:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1316 : 2024. gada 10. jūnijs, 11:42:32 »
Biju pasākumā "tusiņš ar pirti". Pagalmā visur pa kājām auga ananasi – uz kāta, tievi, un visi ar nazi apgraizīti – kam puse nogriezta, kam no abām pusēm nogriezts. Domāju – kāpēc tik tievi, tur tak tikai serde un miza, pat nav ko ēst.
Es visu atceros, Ričard...