Autors Tēma: visādas dīvainības  (Lasīts 468 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies reno

visādas dīvainības
« : 2024. gada 20. janvāris, 16:41:03 »
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12973699/Mum-tears-ordered-mention-one-problem-appointment-doctors-surgery-GPs-say-patients-safet

Lumbergs jau pieminēja, ka viņai ārsts atļāvis stāstīt tikai par vienu simptomu. Izrādās, Ukijā tā ir norma un "vadlīnija" Un mēs vēl žēlojamies par savu medicīnu...

Atslēdzies Luīze

Atb: visādas dīvainības
« Atbilde #1 : 2024. gada 20. janvāris, 17:25:58 »
Oi, tās vadlīnijas... Zinu gadījumu, kad jauna sieviete nokļuva slimnīcā Spānijā sāpju un kaites saasinājuma dēļ. Bet tur vadlīnijas paredz, ka jāpārbauda viss pēc kārtas, lai gan paciente varēja pateikt, kas viņai kaiš.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #2 : 2024. gada 20. janvāris, 18:46:50 »
Labāk lai visu pēc kārtas pārbauda (mazums ko pacients var zināt vai nezināt), nekā neļauj izteikties.

Mana UK dzīvojošā paziņa ārstēties brauc uz Latviju. Arī operēties. Pie mums nudien nav tā sliktākā medicīna, ja tik vēl pieejamāka būtu...

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #3 : 2024. gada 01. februāris, 11:01:03 »
Ārsts vai dīleris:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #4 : 2024. gada 01. februāris, 13:36:17 »
Tad mans gribas sacīt - kurš ārsts vispār uzdod tādus jautājumus?!
Ja kāds tā (un vēl daudz vairāk) iztaujā, tad tas ir homeopāts. Viņiem ir svarīgi visi "sīkumi" pareizai preparāta izvēlei.
Nu un vēl, droši vien, kāds psihoterapeits, bet ar tiem man, paldies Dievam, nav bijusi darīšana.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #5 : 2024. gada 01. februāris, 13:47:27 »
kurš ārsts vispār uzdod tādus jautājumus?!
Man gribētos domāt, ka iekšķīgo slimību speciālisti.
Vismaz endokrinologs iztaujāja.
Pie lauzta pirksta, protams, vienalga, cik labi pacients naktī guļ :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #6 : 2024. gada 01. februāris, 13:48:01 »
Nu nez, mana ģ ā  to jautā

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #7 : 2024. gada 01. februāris, 13:58:51 »
Man gribētos domāt, ka iekšķīgo slimību speciālisti.
Vismaz endokrinologs iztaujāja.
Pie lauzta pirksta, protams, vienalga, cik labi pacients naktī guļ :mrgr:

Nuja, katrs pajautā tikai to, kas it kā uz viņa jomu attiecas, ķuņģa ārsts par ēšanu, miega ārsts par gulēšanu. Pārējais nav viņa darīšana. Bet homeopāts arī pie tā lauztā pirksta pajautās par miegu un ēšanu - nu, figurāli.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #8 : 2024. gada 01. februāris, 14:19:42 »
mana ģā vispirms brīnās, ko es atvilkos, tad paskatās ar pārmetošu skatienu, - kas man darīt nav ko, uz poliklīniku nākt infekciju meklēt, bet ja tiešām es par kaut ko žēlojos, tad trenc vispirms pa visām analīzēm un izprašņā arī par visu līdz pat vecātēva ieradumiem..

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #9 : 2024. gada 01. februāris, 16:17:15 »
mana ģā vispirms brīnās, ko es atvilkos, tad paskatās ar pārmetošu skatienu, - kas man darīt nav ko, uz poliklīniku nākt infekciju meklēt, bet ja tiešām es par kaut ko žēlojos, tad trenc vispirms pa visām analīzēm un izprašņā arī par visu līdz pat vecātēva ieradumiem..
Jo Tu esi blatņiks :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #10 : 2024. gada 01. februāris, 18:10:55 »
Izskatās, ka mēs visi blatņiki. Vai arī  -tie mūsu ārsti nemaz nav tik slikti, vismaz vairums

Atslēdzies daddy

« Atbilde #11 : 2024. gada 02. februāris, 08:09:30 »
Izskatās, ka mēs visi blatņiki. Vai arī  -tie mūsu ārsti nemaz nav tik slikti, vismaz vairums

labāk blatņiks, nekā vatņiks  :talking: