Autors Tēma: bibliotēkas  (Lasīts 245 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies reno

bibliotēkas
« : 2024. gada 21. maijs, 20:19:01 »
Mazās, slikti apmeklētās slēdz -tagad ziņas par Limbažu novadu. Bet ko lai dara, ja apmeklējums daži cilvēki dienā, ja vispār atnāk

Pie mums arī. Vienu mazu un neaktīvu  man bija žēl, jo tā likās vienīgā, kas ērti sasniedzama gan ar autobusu, gan vilcienu. Ja nebrauktu ar mašīnu, man tas nebūtu vienalga, cik tālu jāiet -kā piem. uz Slokas bibliotēku.
Man visu laiku  utopiska iedoma, ka tādā mazā miestiņā visu vajadzētu salikt vienkopus -pastu, bibliotēku, veikaliņu. Bet pensijas reizi mēnesī atbrauc inkasators un visiem izmaksā. Pasts jau pats iebrauca auzās, uzņemoties pensiju izmaksas -noteiktos datumos visi Slokas čigāni stāv rindā.

Atslēdzies Luīze

Atb: bibliotēkas
« Atbilde #1 : 2024. gada 21. maijs, 22:31:03 »
Tas jau nav nekas jauns, optimizācija skar bibliotēkas, pasta nodaļas, bankas filiāles, skolas utt... :?:

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #2 : 2024. gada 22. maijs, 21:51:25 »
mana  Blakusciema biblene katru dienu nestrādā, bet grāmatas var pasūtīt pa telefonu un tādā kā pakomātā pie biblenes durvīm izņemt sev ērtā laikā, nodot iemetot tādā kā lielā pastkastē

Atslēdzies reno

« Atbilde #3 : 2024. gada 22. maijs, 23:00:33 »
Jauno grāmatu saraksts telefonā, tikai pazūd vieta, kur tiem cilvēkiem kontaktēties. Kaut kas jau būtu jāliek vietā. Bet drīzāk jābrīnās, ka tik ilgi tādas dārgi izmaksājošas vietas ir izvilktas