Autors Tēma: Čiv  (Lasīts 23065 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Luīze

Re: Čiv
« Atbilde #195 : 2017. gada 06. septembris, 10:59:47 »
Paldiesiņš tam adminam kas izdzēs tās bilds. Redz daddy, bij jābļaustās lai sadzird to un viss uzreiz notik,,,,,

:) Nākamreiz, saulīt, piedomā, ko publicēt, labi? :)

Atslēdzies zemene

« Atbilde #196 : 2017. gada 06. septembris, 11:02:38 »
Aiz log spīd  :saule:  un jauk dieniņ jums visiem! Bet es ar saviem bērņukiem brauks uz botānisko dārziņ Rīgā apskatīt smuks stādījums un tauriņmājiņ.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #197 : 2017. gada 06. septembris, 11:08:40 »
pastāsts: viendien staigāju pa parciņu un redzu, ka zvirbuliene izvedusi savējos pastaigā...zvirbulēni kā jau zvirbulēni, čiepst, lēkā, uzkaujās... tikai viens tāds nejauks - spiedz vienā laidā...
es padomāju, gan Tevi kaķis pirmo apēdīs un laikam nevienam nebūs žēl... :)

lai jauka diena :)

Atslēdzies ragana

« Atbilde #198 : 2017. gada 06. septembris, 12:47:37 »
ragan-tev atbilstoš kļičk ir es skatos un ja tu pati nezin kas ir lakmus papīric tad tas tev god nedar. Un es zin ne tik to bet ari par cilveka iekšejo pasaul, astroloģij, numeroloģj un citam lietam jo daudz tāds grāmats las.
Bet paņirgaties par cilvēk tikai pašas te dažs parād sav iekšējo "kultūr" un zemiskum, ko lai cit sak,,,
Oi, vecā kļička Tev piestāvēja labāk. :) Kādu gultu klāsi, tādā gulēsi.

Atslēdzies Mao

« Atbilde #199 : 2017. gada 06. septembris, 12:54:17 »
Nu gan ir vāks un bērziņš!
SF jau bija precedents - cilvēks izvietoja konkrētu personu bildes. Adminiem vajadzēja cik - trīs dienas, lai pielektu, ka nekorekti tas ir kā gribi paskaties? Pie kam - vienalga kam lai būtu ļauni nodomi, vai autoram, kurš izvēlējies veselu ģimeni ilgtermiņā pazemot, vai kādam citam, kas uzēdies uz autoru, var bildes izmantot. Ko, autors iedeva kādas garantijas, ka uzņemas pilnu atbildību, diez kādas? Stulbi smaidīja? Bērniņi vai maz var par sevi pastāvēt, ja kas? Vīram atļauju paprasīja? Un, ja vīrs tāds pats pūt un palaid? Priekš kam ir admini - lai sistu plaukstas, idiotu virpuļdejām?
Vēl Minne vainīga būs, ka mēģina caur puķēm pīkstēt, ka kaut kas nav lāgā?

P.s. Izteikts gadījums - izdarīju, pastāstīju visiem, liekas sanācis stulbums, vai cik smieklīgi, citus iesaistīju, es tak dura, man drīkst. Sveiciens vīram - mūc, brāl! Klīnika.

Atslēdzies Mao

« Atbilde #200 : 2017. gada 06. septembris, 13:01:08 »
Tur kautkas nogāj ne tā ar tekst jums tehnisk.
Es rakstīj lai minne beidzot pasak reāls pierādījums ka es ir ielicis sveš cilvēk bilds nevis savs! Pietiek muldet minne un parād pierādījums!

Tu izvietoji bildes, tev tagad ir jāpierāda, ka šie cilvēki ir piekrituši un nekā savādāk. Tu uzbruki citu privātumam, pierādi ka tā nav.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #201 : 2017. gada 06. septembris, 13:43:21 »
Nu pag, pag. Kam te kas jāpierāda? Vai kaut kur foruma noteikumos rakstīts, ka aizliegts publicēt savas/ģimenes/bērnu bildes? Vai ka tās publicējamas tikai ar bildēs redzamo personu notariāli apstiprinātu atļauju?
Varbūt tas ir sensitīvi, varbūt ne gluži ētiski, bet nelikumīgi taču nav? Tātad - katra personīga darīšana un atbildība.

Jā, es neliktu. Man vispār pataloģiska paranoja, tāpēc nav pat neviena profila ar īsto vārdu. Bet citi izliek visu! Jēziņās, pilni draugi/feisbuki ar bildēm un ne tādām vēl! Tad kāda problēma, ka izliek šeit?

Atslēdzies Mao

« Atbilde #202 : 2017. gada 06. septembris, 13:47:50 »
Jēziņās, pilni draugi/feisbuki ar bildēm un ne tādām vēl! Tad kāda problēma, ka izliek šeit?

Starp anonīmu forumu bez jeb kādiem, kaut pašu drošības garantiju, resursiem un Facebook ir atšķirība, kā dienai pret nakti.