Autors Tēma: Blondīniskas pārdomas.  (Lasīts 4252 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

Re: Blondīniskas pārdomas.
« Atbilde #15 : 2018. gada 31. jūlijs, 11:17:13 »
"Lai Dievs dod tev spēku mainīt lietas, ko spēj izmainīt, pacietību sadzīvot ar to, ko mainīt nespēj, un viedumu atšķirt pirmo no otrā!"

Kkā tā. Nu, jūs sapratāt, ko gribēju pateikt, un palabojiet teicienu, kurš labāk atceras.

Atslēdzies nex

« Atbilde #16 : 2018. gada 31. jūlijs, 11:44:42 »
Viens secinājums no pēdējiem dažiem komentiem tieši to arī apstiprina, ko jau tiku teicis. Zigfridam acis nepareizi rāda, smadzene nepareizi darbojas un domāšana aprobežota. Citiem vārdiem, zigfridam būtu vēlams kādam psihiatram atrādīties, jo redz to, kā nav, un neredz to, kas ir? Īsāk sakot, ja Pasaule nav tāda, kādu tu to vēlies redzēt, tad vaina ir tevī pašā, - pielāgojies! :) Sliktākais ir tas, ka esmu šo atklausījies jau līdz nelabumam. :)  Bezceris? :)

Vispār jau cilvēkam, kas konsekventi runā par sevi trešajā personā, mošk derētu ar atrādīties... Es neironizēju, nudien.
Jā un ja pasaule nav tāda, kādu Tu to vēlies redzēt - vai nu pieņem, ka ir arī citi viedokļi, vai arī sēdi mūžīgajā upura lomā, kas parasti nozīmē manipulācijas mēģinājumu ar apkārtējiem

Atslēdzies Annija

« Atbilde #17 : 2018. gada 31. jūlijs, 12:14:42 »
pavisam vienkārši -Zigis nevērību pret sevi uzskata kā personisku apvainojumu.  : :talking:

Pieslēdzies Mangusts

« Atbilde #18 : 2018. gada 31. jūlijs, 12:55:45 »
Reizēm tas, kas no malas izskatās pēc augstprātības, ir vienkārša nedrošība, neziņa, kā izturēties konkrētā situācijā...
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #19 : 2018. gada 31. jūlijs, 13:52:37 »
Ja runājam par SF, tad līdzdalībai sarunās, šķiet, esmu par dumju. Acīmredzot, būt latvietim nav viegli, - ir jābūt plašām zināšanām. :) Citādi ... :)
Par dumju neesi.
Tev ir tendence no faktu masas izvilkt dažus, kas apstiprina Tavas domas, un tad no tiem uzbūvēt, Tavuprāt, neapgāžamu slēdzienu.

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #20 : 2018. gada 31. jūlijs, 14:33:08 »
Par dumju neesi.
Tev ir tendence no faktu masas izvilkt dažus, kas apstiprina Tavas domas, un tad no tiem uzbūvēt, Tavuprāt, neapgāžamu slēdzienu.

Tieši par to arī runāju. Ja pašam ir 2 fakti "uz rokām", bet apkārtējiem katram pa 8, tad kā lai to citādi nosauc? :)
Es ceru, jūs zināt, kur mani meklēt?

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #21 : 2018. gada 31. jūlijs, 15:11:02 »
tad kā lai to citādi nosauc? :)
Varbūt nevajag nekādi nosaukt, tikai censties izvairīties no kategoriskiem spriedumiem un nepamatotas vispārināšanas?

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #22 : 2018. gada 31. jūlijs, 15:29:55 »
Varbūt nevajag nekādi nosaukt, tikai censties izvairīties no kategoriskiem spriedumiem un nepamatotas vispārināšanas?

Varbūt.
Es ceru, jūs zināt, kur mani meklēt?