Autors Tēma: vakcīna pret COVID19  (Lasīts 80001 reizes)

0 lietotājiem un 2 viesi lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1590 : 2021. gada 10. jūnijs, 13:48:16 »
Draudzenes darbavietā toties visi aktīvi dalās, kāda kuram vakcīna :)
gaidi loteriju ar iphone12? 
"Vaicāta, kā skolotāji tiks motivēti vakcinēties, Muižniece atbildēja, ka pie šī jautājuma tiek strādāts plašākā mērogā, domājot ne tikai par pedagogu, bet arī pārējo sabiedrības grupu stimulēšanu saņemt poti." (C)

Atslēdzies Nāra

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1591 : 2021. gada 10. jūnijs, 14:03:05 »
Reizēm man šķiet - vai Tu dzīvo paralēlā pasaulē? Labi, nedrīkst jau jautāt, kur ir valsts iestāde ar 3 brīviem vasaras mēnešiem. Un kurš cilvēks, ja vien viņu aktīvi kāds cits neapgādā, var iztikt nestrādājot.
Jā, man nebija nekādas patikas potēties. Bet darbā tas notika ar mājienu - gribi strādāt, vakcinējies.
Nē, es nebūt neaizgāju līdz atklātam konfliktam, es draudzējos ar smadzenēm.
Bija tā, ka mans ārsts neieteica man potēties ar 2 vakcīnām manas individuālās nepanesības dēļ, ar 3. atļāva.

Potējamo saraksts darbā gāja uz riņķi ar pierakstu laikiem. Puspriekšniece gāja pa koridoru kliegdama - kā un tu vienīgā ne??
Smieklīgi patiesībā par datu aizsardzību, ha.
Principā, ja nevēlies tikt diskriminēts, ierakstīts muļķu un neperspektīvo kategorijā, jāvakcinējas.

Jā, man bija štruntīgi 4 dienas pēc potes. Drīz 2. pote, tad es par to visu aizmirsīšu.


Man Tevis rakstītais liekas cita pasaule..drausmas... :rat:  Kur datu aizsardzība utt? nevaru šādu situāciju zolīdā darbavietā iedomāties.


Ne jau visos darbos prasa visiem(pagaidām) durties - tad gan būtu traki. Kad pras;is, tad domās. Ies par dakteri - tur toč neprasīs :) Man liekas - ja esi tik pārliecināta, tad ej citur strādāt, ja neesi - dari, ko liek. Mani arī neuztrauc citu domas  kā Dilli. Nezinu, es tam pieeju viegli, esmu darbus mainījusi, kad apnīk. Esmu sapratusi, ka darbu var atrast un jomu pamainīt jebkurā vecumā.
Pat ne potes dēļ...man vnm likusies jocīga tā trīcēšana par darba vietu, darbu pilna pasaule :)
Un normāli, ka cilvēki maina domas, tāpēc nav ne labāki, ne sliktāki ne vieni, ne otri, katrs pats sevī ieklausās, ko darīt... apstākļi un domas pamainās.. Man tuvinieki visi(protams, izņemot jauniešus) sadūrušies un ko domājat, ka es tagad ar visiem kasos..nē..šī tēma nav aktuāla. Mana mamma arī neduras, nezinu, ko viņa tajā tv saskatās, bet laikam tur arī dažādi viedokļi. Visvairāk uzjautrina mana Latgales tante, kas vsp dzīvo dziļā mežā viena pati - kāpēc viņa dūrās, nesapratu :D Laikam tv viņai un manai mammai ko citu stāsta.


Laikam, ja antivakseris patiesībā slepeni sapotējies
Es gan visiem pasaku, ka laimīgi vakcinēta


Nu, pastāv tomēr vēl datu aizsardzība un it kā nedrīkst prasīt esi vai nē.

Atslēdzies kvadra

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1592 : 2021. gada 10. jūnijs, 14:39:52 »
Jā, šobrīd esmu laimīga, ka darbā man tādas represijas nedraud. Tāpat jau smagi panesu darba maiņu, bet ja vēl būtu jāzaudē profesija, ko studējusi un ieguldījusies daudzu gadu garumā... Pasargdies, pat iedomāties ko tādu...

Atslēdzies Nāra

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1593 : 2021. gada 10. jūnijs, 15:34:54 »
Skaistumkopējiem traki. Mana skropstu feja visu laiku teica, ka nekādā gadījumā nepotēsies, tad strādāšot no mājām, bet vakar satiku - saku, vai strādā, jā, sapotējusies. Ko es - saku- forši, ko citu, nesāku vervelēt, ka agrāk teici tā vai šitā. Kaut nodomāju - arī tu, Brut  :rofl:
Otra skaistumkopēja aizklapēja savu salonu, jo nepotēsies, skumji.
Visus jau neatļausies piespiest. Piemēram, mediķus...iespējams, arī skolotājus..kurš tad strādās...kaut daudziem jau ir tas vergu gars..vai pārdomās..par sevi ar neko nesaku..kas tik nevar pa vasaru notikt. Ofisos nez kā būs, šodien frizētavā dzirdēju baumu, ka ofisos būs potēto/nepotēto kabineti/burbuļi. Kas zina...
Žēļ tos, kuriem uzspiež.


Tagad patiesībā vinnētāji ir izslimojušie.







Atslēdzies Luīze

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1594 : 2021. gada 10. jūnijs, 16:01:13 »
Mana māsa izslimoja un nemaz nejūtas kā vinnētāja. Jo pagājuši 3 mēneši, un oža vēl nav atgriezusies. Labrātāk būtu vakcinējusies nevis slimojusi, bet tobrīd vēl nebija tādas iespējas. 



Atslēdzies dille

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1595 : 2021. gada 10. jūnijs, 16:52:59 »
Skaistumkopējiem traki. Mana skropstu feja visu laiku teica, ka nekādā gadījumā nepotēsies, tad strādāšot no mājām, bet vakar satiku - saku, vai strādā, jā, sapotējusies. Ko es - saku- forši, ko citu, nesāku vervelēt, ka agrāk teici tā vai šitā. Kaut nodomāju - arī tu, Brut  :rofl:


Neliekuļo, Nāra. Patiesībā arī Tev taču gribas saņemt drošu pakalpojumu, gan nagus, ragus, skropstas, matus, droši vien arī kosmetologu utt.
Un drošāk ir, ja Tev nav jādomā, aplaidīs vai neaplaidīs.
Pad dīvaini par to Brutu, it kā Tava meistare būtu nodevusi kaut kādus ideālus. 

Atslēdzies Milka

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1596 : 2021. gada 10. jūnijs, 17:23:52 »

Un drošāk ir, ja Tev nav jādomā, aplaidīs vai neaplaidīs.
Aplaist var jebkurš, gan potētais, gan nepotētais, gan izslimojušais.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1597 : 2021. gada 10. jūnijs, 17:29:03 »
Aplaist var jebkurš, gan potētais, gan nepotētais, gan izslimojušais.
potētais var 1 no 4000 ...

Atslēdzies daddy

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1598 : 2021. gada 10. jūnijs, 17:38:09 »
potētais var 1 no 4000 ...


izej cauri 40 autobusiem un gatavs! :)

Atslēdzies nakata kngs

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1599 : 2021. gada 10. jūnijs, 18:16:12 »

izej cauri 40 autobusiem un gatavs! :)
cik laika prasīs ar katru aprunāties 15 minūtes?...nu, 2m neievērot busā ir viegli! :)

Atslēdzies Nāra

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1600 : 2021. gada 10. jūnijs, 18:29:37 »
Neliekuļo, Nāra. Patiesībā arī Tev taču gribas saņemt drošu pakalpojumu, gan nagus, ragus, skropstas, matus, droši vien arī kosmetologu utt.
Un drošāk ir, ja Tev nav jādomā, aplaidīs vai neaplaidīs.
Pad dīvaini par to Brutu, it kā Tava meistare būtu nodevusi kaut kādus ideālus. 


Tu nopietni?? Tu tici, ka tas ir drošāk? Tad Tev tas ir svarīgi. Man nekad nekur  nav bijusi doma aplaidīs vai neaplaidīs. Es pie visiem skaistumkopējiem gāju arī tad, kad viņi bija aizliegti un nepotēti, man diezgan vienalga par drošību, jo neviens jau nezina, kad ir droši, kad nav.
Par Brutu bij jociņš, jo viņa bija kaismīga karojoša antivaksere atškirībā no manis klusiņās :)

Atslēdzies Pifs

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1601 : 2021. gada 10. jūnijs, 19:20:52 »

Tu nopietni?? Tu tici, ka tas ir drošāk? Tad Tev tas ir svarīgi. Man nekad nekur  nav bijusi doma aplaidīs vai neaplaidīs.
Un es vēl uzskatiju, ka esmu egoiste...bet te pārspēj pat mani. :smej:
Man vienmēr ir bijis svarīgi vai Es kādu neaplaižu...Vai manis dēļ kādam nenostopējas bizness utt..

Atslēdzies Milka

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1602 : 2021. gada 10. jūnijs, 21:36:21 »
potētais var 1 no 4000 ...

Ja? No kurienes tādi skaitļi un pētījumi?
Tas kā ar dakšām pa ūdeni.

Atslēdzies daddy

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1603 : 2021. gada 10. jūnijs, 21:37:51 »
Ja? No kurienes tādi skaitļi un pētījumi?
Tas kā ar dakšām pa ūdeni.


jūsu gājiens cienītā - 1:1000 ;)

Atslēdzies true detective

Atb: vakcīna pret COVID19
« Atbilde #1604 : 2021. gada 10. jūnijs, 22:34:33 »
Aplaist var jebkurš, gan potētais, gan nepotētais, gan izslimojušais.

pie tam aplaist var ne tikai ar covid, ar ne mazāk bīstamām infekcijām un baktērijām slimojošie apkārt brīvi staigā.
“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael