Autors Tēma: Latvijas valsts parādi  (Lasīts 97 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Latvijas valsts parādi
« : 2021. gada 22. aprīlis, 00:06:49 »
Citāts
Latvijas budžeta deficīts pērn sasniedzis 4,5% no IKP  Rīga, 21.apr., LETA. Pagājušajā gadā, rēķinot atbilstoši Eiropas kontu sistēmas (EKS 2010) metodoloģijai, Latvijas valsts budžetā bija deficīts 1,327 miljardu eiro jeb 4,5% apmērā no iekšzemes kopprodukta (IKP), liecina Centrālās statistikas pārvaldes publicētie jaunākie dati par valsts budžeta deficīta un valsts parāda notifikācijas rezultātiem.
Savukārt vispārējās valdības konsolidētais bruto parāds pagājušajā gadā veidoja 12,75 miljardus eiro jeb 43,5% no IKP. Vispārējās valdības konsolidētais bruto parāds 2020.gadā, salīdzinot ar 2019.gadu, palielinājās par 1,503 miljardiem eiro jeb 13,4%.
Statistikas pārvaldē norādīja, ka Covid-19 pandēmijas ietekmē 2020.gadā vispārējās valdības sektora ieņēmumi, salīdzinot ar 2019.gadu, samazinājās par 0,4% un veidoja 11,5 miljardus eiro, bet izdevumi palielinājās par 9,5%, sasniedzot 12,7 miljardus eiro, tostarp 0,8 miljardi eiro bija izdevumi Covid-19 atbalsta pasākumiem tautsaimniecībai.

Šinī vietā būtu labi atcerēties, kas notika ar slaveno Grieķiju. Kaut kādā brīdi tas būs jāatmaksā ... un jo atrāk atcels palīdzības programmas Covid dēl , jo ātrāk būs jāsāk maksāt. Un tie "kovid haja" taisītāji, jau nav nodokļu maksātāji, bet bieži budžetnieki (kam izdevīgi "strādāt attālināti"), kas pārtiek no tā ko valsts atmet, un tai pašā laikā pakalpojumi visi stāv ...   
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.tk

Atslēdzies kvadra

Atb: Latvijas valsts parādi
« Atbilde #1 : 2021. gada 22. aprīlis, 09:17:59 »
Protams, neira labi audzēt parādu līdz nokļūšanai parādu verdzībā, tērējot naudu pabalstiem, bet man patīk ziņās divi blakus esoši virsraksti, no kuriem viens vēsta, ka pabalstus jāatceļ, otrs - ka ierobežojumu atvieglošana nav paredzēta. Nu tad определитесь, господа, ko tad jūs īsti gribat! Strādāt neļaut un nemaksāt arī, ja?