Autors Tēma: ODI!!!  (Lasīts 240 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies daddy

ODI!!!
« : 2021. gada 02. jūnijs, 11:37:41 »
Šogad odu ir Dieva Svētība... lieli, trekni un daudz! :)

Kā jūs regulējat viņu daudzumu guļamistabā? Lētie sieti, permanentie sieti, smakas, elektroniskie baidēkļi...

Atslēdzies Luīze

Atb: ODI!!!
« Atbilde #1 : 2021. gada 02. jūnijs, 11:43:42 »
Neesmu nevienu vēl redzējusi guļamistabā. Ja būtu akūta problēma, laikam situāciju risinātu ar elektronisku baidēkli.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #2 : 2021. gada 02. jūnijs, 11:45:38 »
Neesmu nevienu vēl redzējusi guļamistabā. Ja būtu akūta problēma, laikam situāciju risinātu ar elektronisku baidēkli.

Labi...penthausu iemītneiki neskaitās :)  Laucinieku viedoklis svarīgs...

Atslēdzies Aģents 0.7

« Atbilde #3 : 2021. gada 02. jūnijs, 11:46:04 »
Plauksta. Sitiens. Pleķis sienā  :mrgr:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #4 : 2021. gada 02. jūnijs, 12:43:55 »
Nez, pieēdušos odus nevar nest uz donoru centru? Antikoagulants iekļauts devā... :D
Ā, laikam nevar, ja vien pats nebaro, tad nav zināms, ko sasūcies.  :D

Man sieti pie logiem un durvīm. Pārāk nedžinkst gar ausīm. Vakar gan izgāju zemesvēzi medīt, bet no mednieka kļuvu par medījumu - odi notrieca no kājām un piespieda ar kaunu dezertēt. Zemesvēzis gan arī, maita, velēnā tupēja, tur nevar izrakt.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #5 : 2021. gada 02. jūnijs, 12:51:41 »
....tpfu, tpfu , bet vēl nav...milzīgs varžu koris gan ir....varbūt šie apēd?  :scratch:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #6 : 2021. gada 02. jūnijs, 12:55:14 »
nez, man nelien pagaidām iekšā. Rekomendēju likvidēt visus logiem tuvumā esošos krūmus, nopļaut zāli vismaz 20 m rādiusā ap logu (īsu un ar savācēju). Un tad palūrēt, kā būs

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #7 : 2021. gada 02. jūnijs, 20:34:52 »
Neviens ods šogad vēl nav bijis telpās, bet man uz visiem logiem sieti (pērnie). Ja kaķis nepacenšas, tad sieti kalpo vismaz gadus trīs. Vienmēr lieku melnos, tāpēc tie neizskatās netīri un kalpo kamēr vējš vai kaķis neparūpējas par nepieciešamību mainīt.

Vienīgi bite kaut kādā mistiskā veidā iekļuvusi un ārā vairs nav spējusi tikt :( Bitīti žēl ...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #8 : 2021. gada 02. jūnijs, 21:57:58 »
wooooow! baaciens!!!

Atslēdzies reno

« Atbilde #9 : 2021. gada 02. jūnijs, 22:10:35 »
Man jau trešo gadu nav odi

Atslēdzies Milka

« Atbilde #10 : 2021. gada 03. jūnijs, 22:51:32 »
Tagad tādi trekni un lieli tie odi!!! Pirms pāris dienām viens vientulis kājā iekoda, bet vēl šodien nenormāli niez.  Baidos domāt, kas būs vēlāk, kad šie savairosies.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #11 : 2021. gada 03. jūnijs, 23:02:09 »
vajag izdomāt vakcīnu pret odiem

Atslēdzies daddy

« Atbilde #12 : 2021. gada 04. jūnijs, 10:19:20 »
saliku vecos labos lētos melnos sietus...

HA!! uzreiz 3 odienes iepinās - 2 gribēja tikt iekšā, 1 ārā :)

Atslēdzies reno

« Atbilde #13 : 2021. gada 04. jūnijs, 14:56:05 »
Sietus drošības pēc būs jāpieliek, es arī lieku tikai melnos, vispār nevar redzēt, pat aizmirstas -vienreiz ābola serdi metu pa logu laukā, ar švunku atleca, gandrīz pa pieri dabūju :fp:
Kad bērni bija mazi, diezgan labi darbojās ieštepselējamie ar plāksnīti, kas karsējas -viens bija pie ārdurvīm, otrs pie kāpnēm. Tagad reklamē kaut kādus ārtelpām, 4.5 X4.5 m darbojoties

Atslēdzies reno

« Atbilde #14 : 2021. gada 19. jūnijs, 00:09:37 »
Tomēr šie ir klāt. Pielikām sietus. Dievkociņa zari atbaidot -tos sabakstīju pa stūriem. Jāsameklē zaļais štepselis priekš plāksnītēm, itin labi darbojās. Ārā tak nav mests, bet kur ieglabāts?!