Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 102151 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Trix

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1110 : 2022. gada 06. jūnijs, 11:01:04 »
Mums mājās [manā bērnības dzīvoklī] ciemiņi, kādi 5 cilvēki, saklātas gultas visur. Kāds ir atstājis pieskatīšanai cūku, viņa staigā pa dzīvokli, - parasts rozā ruksis, mierīgs, savā nodabā staigā, kāpj gultā. Vienā brīdī iedomājos pajautāt – vai cūku kāds ir pabarojis?
Istabā ir tikai mani puikas, rausta plecus, ka nezinot, un aiziet. Paskatos vienā gultā - izrādās, ka cūka ir apkakājusi segu. Vācu, eju mainīt tīru segas pārvalku. Skatos - vēl vienā gultā kaut kas pieķēzīts. Vācu to arī. Trešajā tā kā sīrups ieliets, bet nodomāju, ka to gan pats gulētājs ir ielējis, un man tik un tā nav vairāk tīru pārvalku...

[Vells, nez no kurienes man tā nauda radīsies? :D (Sk. iepriekšējo komentu.)]
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1111 : 2022. gada 09. jūnijs, 10:28:47 »
Sapnī es pamodos un paskatījos kas notiek aiz loga. Mājai pretī bija ar kaut kādu raķeti izsists robs triju stāvu augstumā. No debesīm krita neto sniegs, neto pelni. Cilvēku bija daudz un visi  lēni gāja vienā virzienā. Viņiem bija aizvērtas acis, kā sapratu, tā viņi aizsargāja sevi no starojuma. Kāpu mašīnā un braucu prom. Kaut kādā mazpilsētā man ceļu šķērsoja  džeks uz moča, sapratu, ka tas ceļu negriezīs un apstājos. Tad man doleca, ka laikam policists. Lika man izkāpt. Pagājām kādu gabaliņu uz priekšu. Sapratu, ka viņš grib manas tiesības. Sāku meklēt somā. Parastā vietā to nebija, bet skaidri zināju, ka jābūt . Somu pārmeklēju reizes trīs. Atradās tehniskā pase, tiesību nav. Atcerojos, ka iepriekšējā reizē biju kaut ko pārkāpusi, policis tās paņēma un es neatradu laika aiziet tām pakaļ. (faktiski nekā tāda nebija).Te policists bija pazudis, arī autiņa nekur neredzēju. Sāku meklēt, šķērsoju dažas ieliņas, nekur nav. Atjēdzos kaut kādā citā valstī, tā kā Čehija, vai Spānijā. Skatījos uz daudz stāvu celtni ar fantastisku gleznojumu Art Deko stilā, ļoti gribējās nobildēt, bet atcerējos, ka man nav fotoaparāta. Sāku meklēt kādu autobusu pieturu, lai tiktu līdz mājai. Ceļā iegriezos nelielā krodziņā, kur man ielēja kaut ko glāzē, bet nezināju, vai man pietiks naudas ko maksāt. Pienāca dīvains vecis, paņēma mani aiz rokas un kaut kur veda. Domāju, ka varbūt varēšu ko noskaidrot par autobusu pieturu, vai arī sarunāt kādu darbiņu lai nopelnīt naudu ceļam. Mani ieveda kaut kādā ūķī, kur bija vēl kāds meitēns. Vecis apsēdās,  un parādīja uz savas kājas kaut kādus briesmīgus vēnu mezglus, tad paķēra aiz gala vienu no tām vēnām, izvilka metrus divus pagalam netīru vēnu un sāka to skalot vašbļodā. Es sapratu, ka man nafig nevajag tādas atrakcijas un jātinas no šejienes prom. Paldies Dievam ieradās kaut kāda pārbaudes komisija un es izspruku pa durvīm ārā. Skrēju caur ielu labirintu līdz apstājos nelielā laukumā. Pacēlu no zemes kādu blociņu, kas sākumā likās nekas īpašs, dažas lapas saplēsu, lai vieglāk būtu izmest. Tad ieskatījos, izrādījās, ka tā ir kāda ar roku rakstīta memuāru grāmata ar ļoti skaistām akvareļu ilustrācijām. Pārbijos, ka būšu sabojājusi kaut kādu vēsturisku artefaktu un ka diez vai varēs restaurēt to, ko jau saplēsu... Pamodos.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1112 : 2022. gada 16. jūnijs, 11:20:57 »
sapnī es atrados savā bērnības dzīvoklī, kur nodzīvojām kādus 17 gadus. Bakstījos ap datoru, līdz izdzirdēju kādus saucienus. Aiz loga uz pretējās mājas jumta rosījās kādi  trīs puišeļi. Savos sārtajos kombinezonos izskatījās pēc rūķīšiem. Liekas viņiem neveicās, viens dikti spirinājās, tūlīt novelsies no jumta un tie divi viņu mēģināja saturēt ar trosēm. Tai laikā kliedzieni nerimās. Pamanīju uz zemes cilvēku pūli un kādu, iespējams jau nokritušu no jumta, kam veica elpināšanu. Te pie manis sāka nākt ciemiņi, viens pēc otra. Dažas sen neredzētas paziņas, citus redzēju pirmo reizi, bet kaut kā tomēr pazināju. Savācās kupls pulciņš un es kā namamāte īsti nezināju kā dāmas izklaidēt. Līdz vienā brīdim kad tomēr izdevās atrast tēmu kas visas vieno. Liekas, ka viņām tas nebija aktuāli un visas pa kluso izklīda. Atviegloti nopūtos - paldies dievam, tā vairs nav mana rūpe. Te izrādās, kā esmu jau ielās un tautas drūzmēšanās nav beigusies. Uz  staba ielas vidū stāv kāds džeks un taisās ne to krist ne to lekt. Visi gaida ar ko tas beigsies. Pamanīju, ka esmu bez mēteļa un somas. Kā  tikšu mājās bez atslēgas. Mēteli izdevās atrast uz blakus  soliņa, soma pazuda ar galiem. Gāju uz mamuča mājas pusi, varbūt aizdos kādu rubli. (priekš kam man rublis joprojām nesaprotu). Tuvojoties mājai pamanīju, ka kaimiņi beidzot uzcēla jaunu žogu mājai apkārt. Pamodos un pirmā domā, nāfig man no mammuča rublis ja viņai ir rezerves atslēga...

« Atbilde #1113 : 2022. gada 20. jūnijs, 10:59:03 »
Oooh, šī bija murgu nakts... Mani viena sapņa laikā pamanījās apzagt divreiz (!). Vispirms pārgrieza somu, bet tādā īpatnējā tehnikā - garāmejot uzgrūdās tieši somai, kas bija uzkārta plecā, ar tādu švunku, lai tā bez maz vai uz riņķi apietu, un tad iegrieza somai dibenu. Bet maks, par laimi, tomēr bija palicis somā. Otrs gadījums bija sāpīgāks - man nospēra laptopu, ko es nezkāpēc biju uzstellējusi kādā krogā, kas atradās aptuveni turpat, kur Lauvas nams.  Kamēr es ar paziņu čaloju un ar savu kaķi čubinājos, laptops tu-tū. Draudzene saka, ka vajag pasūdzēties vadībai. Jā, vajag gan, eju meklēt vadību telpas dziļumā un otrā stāvā, kur uzskrienu virsū slapstīgai jaunkundzei maskēšanās tērpā un ar lielu brezenta somu, ko es brutāli izrauju viņai no rokām, jo domāju, ka tur paslēpts mans laptops. Somā ir laptops, bet tas nav mans - atvainojos un atdodu to atpakaļ. Atgriežos pie draudzenes, viņa stāsta, ka nopirkusi uzliekamo grebeni (konkrētajai draudzenei galīgi nav sakara ar pankiem vai citām brutālām subkultūrām). Es paužu savu izbrīnu par šādu aksesuāru, bet viņa saka, ka negrib šokēt savu veco tēvu ar īsto grebeni.
Vēl viena epizode tajā pašā krogā - pie stūra galdiņa divi džeki (pārītis) krāmē ārā savu ēdamo un gatavojas romantiskām vakariņām. Es garāmejot dzirdu, kā viens no viņiem otram pārmet - mēs tik ilgi mocījāmies, kamēr uztaisījām zilo, bet tu vienkārši aizmirsi paņemt dzelteno! Smadzene uz pauzes, bet tad uzmetu skatu galdam un viss top skaidrs - uz galda ir bļoda ar zilo saldējumu un tukša bļoda, kur bija jābūt dzeltenajam (pēdējās dienās visur ziņu portālos figurē tas saldējums Ukrainas karoga krāsās).
Vispār es gribu par to parunāt  :mrgr:  apzagšanas epizodes man rādās sapņos diezgan bieži, un pārsvarā tas ir maks, kas tiek nozagts. Nez ko tas varētu nozīmēt?     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1114 : 2022. gada 20. jūnijs, 14:19:18 »
par pazaudētu maku neko neatradu. Bet par pazaudētu naudu - nepatikšanas  biznesa. Ja no labās puses, tad kas to zina vai tev tai makā bija nauda. ;o)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1115 : 2022. gada 23. jūnijs, 09:16:07 »
sapnis bija garš. Neko no tā neatceros, tikai vienu momentu. Kaut kādās mazās pilsētās kultūras iestādes zālē bija beigusies tikšanās ar autoru. Pie galda  stāvēja rinda ar grāmatām no tiem kas vēlējās autora autogrāfu. Tās parakstīja mana jaunības Lielā mīlestība. Paņēmu arī kādu parakstam. Protams, ka viņš mani atpazina. Neatceros, ko jautāja. Atceros, ko atbildēju,- "Nē, vienkārši gribēju redzēt, Kā tu to dari". Kad pamodos, nekā neatcerējos tikai šo mazo gabaliņu. Un to, ka viņš tur bija ļoti daudz ko sarakstījis. Žēl, ka nepaguvu izlasīt.