Autors Tēma: Ļaundari izliekas par ..  (Lasīts 2573 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Aste Risks

Atb: Ļaundari izliekas par ..
« Atbilde #60 : 2022. gada 16. jūnijs, 10:43:09 »
Vakar Vacapā no Beninas numura atnāk:
Citāts
Mani sauc Monika Engelharda. Esmu latviešu tautības, dzīvoju un strādāju Francijā. Vēlos ziedot diezgan lielu naudas summu kādam Latvijā dzīvojošam tautietim. Patiešām, dažas nedēļas esmu kritiskā stāvoklī slimnīcā, un es nezinu, vai man vēl izdosies atrast savu valsti pirms nāves. Tā kā man nav mantinieka, es nevēlētos, lai visi šie ietaupījumi, ko esmu varējis gūt 39 gadu smaga darba laikā šeit, Francijā, nonāktu citas valsts kasē. Es vismaz jutīšos atvieglots, zinot, ka šī nauda varēja nākt par labu tautietim un manai valstij.

Mans lēmums jums var šķist pārsteidzošs, taču tas ir ilga pārdomu perioda rezultāts. Es ceru, ka varēšu jūs vēlreiz lasīt, ja, protams, vēlaties gūt labumu no šī ziedojuma.
tad
Citāts
Nebaidieties, jo pirms sazināšanās ar jums es vairākas dienas un naktis lūdzu, lai Kungs Jēzus Kristus varētu man sazināties ar uzticamu personu, kurai es varu uzticēt šo lietu, es jums parādīšu savu kartes ID un savu pasi
pēc tam tiek atsūtīts pamiglains Vācijas pases foto uz Engelhardt vārda un bildīte ar mirstošu tantuku ..
Izskatās ka šeit pat nav mašīntulkojums, jo piem. vārds latviskots pareizi ko Googlis jau nu nespētu. Liekas krāpnieciņi jau kaut cik pārvalda latviešu valodu  :thinking:

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #61 : 2022. gada 16. jūnijs, 10:53:14 »
a ja nu īsts tantuks grib ziedot?  :mrgr:

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #62 : 2022. gada 16. jūnijs, 11:13:50 »
a ja nu īsts tantuks grib ziedot?  :mrgr:
Monika un "jutīšos atvieglots"? Drīzāk mašīntulkotājs ir uzlabojies :mrgr:

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #63 : 2022. gada 16. jūnijs, 14:34:26 »
man liekas mašīntulkotājs nevarēja izdomāt ka Engelhardt jāpārtaisa par Engelharda

Atslēdzies daddy

« Atbilde #64 : 2022. gada 16. jūnijs, 17:33:55 »
skaidrs, ka feiks!! Kā Jēzus Kristus varēja norādīt uz Asteriksu??! :) skaidra krāpšana... :wtf: 

« Atbilde #65 : 2022. gada 16. jūnijs, 19:26:01 »
man liekas mašīntulkotājs nevarēja izdomāt ka Engelhardt jāpārtaisa par Engelharda
Var - mašīntulkošana ir ļoti progresējusi, bet tomēr nesasniegs nevainojamu kvalitāti pārskatāmā nākotnē.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #66 : 2022. gada 18. jūnijs, 15:42:59 »
Astem raksta Monika  Engelharda, bet man muljonu sola ar vēzi slimā ..."es iepazīstinu ar Elizabeti ENGELHARDT kundzi, vācu izcelsmes, kura jau kādu laiku dzīvo Francijā"...telefona numurs no Beninas...Rietumāfrikā!  :mrgr: ...varbūt uzprasīt, kas notika ar Moniku?  :smej:

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #67 : 2022. gada 19. jūnijs, 00:02:24 »
A viņai tajā pases bildē 2 vārdi Monika Elizabere

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #68 : 2022. gada 19. jūnijs, 08:20:23 »
Bet, kādas problēmas? Lai taču ziedo - izveido jaunu kontu, un skaiti naudu!
:)