Autors Tēma: Iesakiet kursus!  (Lasīts 187 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Leonora

Iesakiet kursus!
« : 2022. gada 18. marts, 13:50:37 »
Labprāt uzklausītu kaut vai visneiedomājamākos ieteikumus, kādus kursus jūs gribētu iziet. Protams, reālus :) Katram ir savi profesionālie kursi, bet varbūt kādam ir padomā tādi, kurus varu nošpikot sev brīvajam laikam. Var būt maksas un gribētos tādus, ko var izmantot pēc tam reāli, piemēram, darba dzīvē, ne tikai prāta vispārējai attīstībai  :) . Tādus, kurus nobeidzot, ir "papīrs". Kaut gan - var arī nebūt. Vienvārdsakot, iesakiet kursus  :?:
Priecāšos par linkiem.

Atb: Iesakiet kursus!
« Atbilde #1 : 2022. gada 18. marts, 14:38:32 »
Man pašai ir divi pilnīgi traki, ar profesiju nesaistīti varianti, ko gribētos izmēģināt - a) bungu spēle un b) gleznošana. Ar pēdējo ir pilnīgā trubā, jo zīmētprasmi Laimesmāte noteikti neielika man šūpulī, bet tā gribētos :) Un bungas ir mana vājība - es pat savulaik, kad biju ārzemēs, aiztriecos pie viena nēģ..., pardon, melnā Āfrikas pusdienās caur Airbnb, jo viņš papildus piedāvāja pabungot uz savām bundziņām - štrunts par ēšanu, bet tās bungas man tā patika  :in-love:  Nezinu gan, ko par manu jauno hōbiju teiktu kaimiņi  :rofl:
Ja tuvāk tēmai un praktiski, vajag tikai rakt - tagad visādi mūžizglītības pasākumi pieejami, un ar ES fondu atbalstu pat pilnīgi bez maksas.     
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies reno

« Atbilde #2 : 2022. gada 18. marts, 14:51:06 »
Domā, Kandinskis prata zīmēt?  :smej:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #3 : 2022. gada 18. marts, 21:16:17 »
Aha, precīzs Nārai apzīmējums - iziet kursus. Tā tas pārsvarā arī ir, cilvēki "iziet kursus". Un? Jēga? Nu labi, pieņemsim, paplašina redzesloku, aizpilda laiku, padarbina smadzenes citā virzienā.

Atzīstu vienīgi +/- ap pamatnodarbošanās jomu rotējošu kursu jēgu, ja vēlme izmantot profesionāli. Savulaik esmu pasniegusi kursus tādiem profesionālās jomas mainītājiem savā sfērā, ko tas viņiem īsti deva, domāju, neko daudz. Izņemot kādus indivīdus, kuri tiešām bija nobrieduši radikālai maiņai un kāda jomas izpēte un zināšanas bija jau iepriekš.
Hobijkursi arī atkarīgs, cik dziļa tā interese.

Nu, valodas var mācīties vienmēr un izmantot arī, gan hobijam, gan profesionāli.

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #4 : 2022. gada 18. marts, 21:33:13 »
Nu jā,  esmu gājusi arī dažu valodu kursos, bet reāli neko neatceros, tikai laiku pavadīju. Arī ģitāru iemācījos kursos spēlēt un nedaudz klavieres, bet, protams, ka nespēlēju ne vienu, ne otru. Valodas cik no skolas tik saziņai pietiek, romānus angliski tāpat nelasīšu. Iznāk tā - aiz neko darīt pamācās un pēc tam nelieto.
It kā jēdzīgi bija autokursi  bet reāli braukt man ļoti nepatīk, noliku tikai aiz garlaicības un - jāa nu kas dzīvē gadās, varbūt noder.
Darbam vajadzīgie kursi, man liekas, visi ir ķeksītim.
Jāpapēta tiešām laikam kaut kas sev pašai, lai interesanti laiku pavadītu..Ir kāda doma..
Izklausās - viss slikti  :rofl: :rofl: vai, kā Bobis teiktu- tev ka tik pačīkstēt  :rofl:
« Pēdējās izmaiņas: 2022. gada 18. marts, 21:46:53 no Leonora »

Atslēdzies Milka

« Atbilde #5 : 2022. gada 18. marts, 22:00:58 »
Foto.
Make up.
Stilists.
Interjera dizains.
Ainavu dizains.
Tetovēšana.
Astroloģija.
Taro.
Keramika.
Gleznošana.

Tas ir ieteikums Nārai. Pati varbūt kādus pāris no tiem apgūtu.

« Pēdējās izmaiņas: 2022. gada 18. marts, 22:34:51 no Milka »

Atslēdzies tuk

« Atbilde #6 : 2022. gada 18. marts, 22:07:00 »
Nu, ja vēlies mainīt profesiju, izej no tā, kas tev patīk. Patīk ceļot, apgūsti ko no tūrisma, gidu piemēram.
Par +/- ar profesiju saistītajiem biju domājusi, nu ja cilvēks, piemēram, ir grafiskais dizainers, tad var kursos apgūt papildus mājas lapu veidošanu, 3D dizainu, autokad vai vēl citas programmas un attiecīgi strādāt tajā virzienā.
Man profesionālie nav ķeksim, vienmēr var izvēlēties un atrast arī ko jaunu. Viss jau attīstās.

Atslēdzies Milka

« Atbilde #7 : 2022. gada 18. marts, 22:35:18 »
.

Atslēdzies jontor

« Atbilde #8 : 2022. gada 13. jūnijs, 22:40:19 »
Vai jums ir zināmi kādi noderīgi kursi par šūšanu? :)

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #9 : 2022. gada 13. jūnijs, 23:00:32 »
Tagad visu var jūtūbā atrast :)

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #10 : 2022. gada 13. jūnijs, 23:25:02 »
Pirms kāda gada būtu varējuši ieteikt ....  :sad_smiley:

Burdas salons kaut ko piedāvā, bet man nav saprašanas cik noderīgi tas ir.