Autors Tēma: Tarifi  (Lasīts 189 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Tarifi
« : 2022. gada 08. jūnijs, 21:35:46 »
Nu tā. Saņemts pirmais rēķins. Elektrība.
Maksājamā summa + 60%
Pieaug pats tarifs + 9,8%.
Bet pēkšņi atkal parādās Pārvaldes un sadales pakalpojumi + Obligātā iepirkuma komponenta izmaksas.
šie izdevumi līdz šim rēķinā netika iekļauti.
Nu un protams, visa tā čupa aplikta ar PVN nodokli

Vairāk nekā nepatīkami.
Gaidīšu ūdeni un siltumu
Kaut kas man liek domāt, ka līdz gada beigām tarifi pieaugs vēl pāris reizes.

Atslēdzies baaciens

Atb: Tarifi
« Atbilde #1 : 2022. gada 09. jūnijs, 15:49:43 »
Man + 40% (par 15 EUR un 33 centiem dārgāk).

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #2 : 2022. gada 09. jūnijs, 15:54:45 »
Man joprojām elektrība lētāka nekā pagājušā gadā.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #3 : 2022. gada 09. jūnijs, 17:08:23 »
10 eiriķi vairāk.

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #4 : 2022. gada 09. jūnijs, 17:46:09 »
10 eiriķi vairāk.

Tu riktīgi taupīga ;)

Atslēdzies tuk

« Atbilde #5 : 2022. gada 09. jūnijs, 21:21:56 »
...kaimiņam šodien stutē saules paneļus uz jumta. Ehhh, glīta māja bija, tagad paskats :(

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #6 : 2022. gada 09. jūnijs, 21:44:09 »
...kaimiņam šodien stutē saules paneļus uz jumta. Ehhh, glīta māja bija, tagad paskats :(

Manējie arī laukos plāno, tagad kaut kāds valsts atbalsts esot .... katrs cīnās kā var...

Atslēdzies Trix

« Atbilde #7 : 2022. gada 09. jūnijs, 21:49:44 »
Ritinu melnu trubu, lai saule silda ūdeni vismaz daļēji. Truba ir, ūdensapgādes bleķi arī tāda saujiņa, neko daudz papildus nevajadzēs (varbūt pat vispār neko). Vismaz kaut kas.
Par elektrības rēķinu - HVZ, tad jāsalīdzina patrēriņš ar iepriekšējo mēnesi. Cenas veikalā ievēroju – ir redzami augstākas (un nocenoto pēdējās dienas preču plauktiņš pārvietots citur).
Es visu atceros, Ričard...

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #8 : 2022. gada 09. jūnijs, 22:21:22 »
Elektrība 0,215 €/kWh. Nu ir dārgāk, bet uz kopējā fona nasing spešl. Ar ziemu nav ko salīdzināt, jo tagad nedarbojas lielākais patērētājs - siltumsūknis. Un līdz gada beigām nekas nepieaugs, jo līgums par elektroaapgādes tarifu man tiek slēgts uz gadu.
Štrunts par elektrību, tai es nopelnīšu. Bet kad degvielas cenas aug kā sēnes pēc lietus un autobraukšana no pārvietošanās draud kļūt par ekskluzīvu izpriecu, vot tas gan ir sitiens zem jostasvietas.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #9 : 2022. gada 09. jūnijs, 23:05:57 »
Štrunts par elektrību, tai es nopelnīšu. Bet kad degvielas cenas aug kā sēnes pēc lietus un autobraukšana no pārvietošanās draud kļūt par ekskluzīvu izpriecu, vot tas gan ir sitiens zem jostasvietas.

Ja brauciens uz skolu kļūs nepaceļami dārgāks, deklarēšos un puikas deklarēšu te, kur dzīvoju, nevis pilsētā pie skolas, un lai pilsēta, kam tagad mans pagasts pieder, nodrošina ar skolas autobusu. (Gribēšu redzēt...). Vilciens un 40 minūtes ar kājām, ierodoties skolā 20 minūtes pēc stundu sākuma, netiek apskatīts kā opcija.
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Broņa

« Atbilde #10 : 2022. gada 11. jūnijs, 18:44:10 »

Image

Gribēju pasūdzēties ukraiņiem par gāzes tarifiem, bet tad padomāju, kā tas izskatīsies no malas... (nošpikots no tvitera).

Atslēdzies reno

« Atbilde #11 : 2022. gada 11. jūnijs, 19:45:51 »
Ar siltumsūkņiem laikam būs kārtīgs ieberziens. Trix variants sildīt ūdeni trubās ir vislabākais -vasarā nāks verdošs, ziemu kaut kā iztiks. Pieņemu, ka tāda truba jau marta saulē sasils.
Par saules baterijām man joprojām šaubas, cik gados atmaksāsies. Tagad gan jau daudz ātrāk.

Mēs visvairāk esam ietaupījuši, nomainot vienu datoru un laikam arī jaunais gāzes katls tērē mazāk. Toties indukcijas plīts gāzes vietā...

Man jau ir plāns B.  Ja galīgi nevarēs, tad plāns Ž -aizklapēt kāpnes, dzīvot 1. stāvā un kurināt kamīnu :mrgr:
Degviela -būs jāiemācās iepirkties 1x nedēļā

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #12 : 2022. gada 11. jūnijs, 22:05:10 »
Ar siltumsūkņiem laikam būs kārtīgs ieberziens. Trix variants sildīt ūdeni trubās ir vislabākais -vasarā nāks verdošs, ziemu kaut kā iztiks. Pieņemu, ka tāda truba jau marta saulē sasils.
Par saules baterijām man joprojām šaubas, cik gados atmaksāsies. Tagad gan jau daudz ātrāk.

Mēs visvairāk esam ietaupījuši, nomainot vienu datoru un laikam arī jaunais gāzes katls tērē mazāk. Toties indukcijas plīts gāzes vietā...

Man jau ir plāns B.  Ja galīgi nevarēs, tad plāns Ž -aizklapēt kāpnes, dzīvot 1. stāvā un kurināt kamīnu :mrgr:
Degviela -būs jāiemācās iepirkties 1x nedēļā

Mans vienīgais variants - pārkāpt vilcienā, kurš jau tagad (darba dienu rītos) ir pārpildīts, bet daudz lētāks.  1.05 EUR vienā virzienā.
Gāzes nav, kamīna nav.

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #13 : 2022. gada 14. jūnijs, 20:57:02 »
iepriekšējos kaut kādus mēnešus elektrībai bija valsts subsīdija , tagad izbeidzās