Autors Tēma: depozīta sistēma tukšajai tarai  (Lasīts 3006 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Bobs

Atb: depozīta sistēma tukšajai tarai
« Atbilde #75 : 2022. gada 12. janvāris, 15:40:41 »
Vai tad ir tādi Mazpisāni? Es neatradu. Man patīk dīvaini nosaukumi. Pirms pāris gadiem biju Latvijas Gambijā.
Aizbrauc uz Bubņiem. Vai Kļockām

Pieslēdzies reno

« Atbilde #76 : 2022. gada 12. janvāris, 15:54:54 »
Amālij :m: :laugh:

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #77 : 2022. gada 12. janvāris, 16:16:58 »

Pieslēdzies reno

« Atbilde #78 : 2022. gada 12. janvāris, 17:14:12 »
ka tu meklē kartē vai gūglē Mazpisānus

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #79 : 2022. gada 12. janvāris, 17:41:00 »
Paldies jums par smieklu devu :D Īpaši Bobim.
Laikam biezāk jāieskatās tēmās, ko nelasu, varbūt visas tik smieklīgas :D

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #80 : 2022. gada 12. janvāris, 18:11:28 »
ka tu meklē kartē vai gūglē Mazpisānus

Es pirms pāris gadiem točna meklēju gan karēs, gan gogļos. Kaut kāda māja laikam bija.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #81 : 2022. gada 04. februāris, 09:51:41 »
re, leitis nodeva taromātā tukšās pudeles un par šo naudu nopirka Eurojackpot biļeti, kura vinnē 24 miljonus eiro!   :rofl:
https://www.apollo.lv/7439432/24-miljonus-eiro-laimejusais-lietuvietis-stasta-par-liktenigo-loterijas-bileti-un-nakotnes-planiem

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #82 : 2022. gada 09. marts, 10:46:19 »
Nopirku pirmās alus bundžas, par kurām samaksāju +10 centus un ir simbols, ka var nest uz taromātu...   
Kāds jau Latvijā ir izmēģinājis?   

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #83 : 2022. gada 09. marts, 11:03:42 »
Pagaidām viss pirktais ir bez LV marķējuma.

Pieslēdzies reno

« Atbilde #84 : 2022. gada 09. marts, 11:08:04 »
man ir maiss ar minerāļpudelēm. Vai tiešām man pāris eur dēļ krāmēties? Parasti visas samīcījām un misenē, jo svars nekāds

Ja nu vienīgi loterijas biļetes pirkt...

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #85 : 2022. gada 09. marts, 11:13:31 »
Man tas pirms ieviešanas nebija ienācis prātā, bet tagad čekā parādās arī "papildus depozīta maksa - 0,10"...šķiet pat kases aparāts divreiz nopīkstēja - uz preci un uz taru

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #86 : 2022. gada 09. marts, 11:23:03 »
Man tas pirms ieviešanas nebija ienācis prātā, bet tagad čekā parādās arī "papildus depozīta maksa - 0,10"...šķiet pat kases aparāts divreiz nopīkstēja - uz preci un uz taru
Tā tas arī ir. Kases sistēmās depozīts parādās kā atsevišķa pozīcija, kas, atšķirībā no preces cenas, netiek aplikta ar PVN.
Vēl viens papildus konts grāmatvedībai  :mrgr:

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #87 : 2022. gada 17. marts, 15:36:42 »
Pirmo reizi Latvijā izmēģināju taromātu...nolēmu nekrāt pudeles un bundžas, bet ja dodos uz veikaliem no mājām, tad paķert līdzi tik cik ir....šoreiz bija 3 alus bundžas, bet ja būs uz to brīdi tikai viena, arī ņemšu, lai neveidotu uzkrājumus...   
Alk outlet veikals...ielaižu taromāta caurumā savas 3 bundžas, saņemu 0,30 centu čeku un dodos pie kases apmaksāt savu pirkumu, jo paņēmu 1 alu...un ups!...sistēma nestrādā, nenolasa to 0,30 centu čeku...ak un vai, priekšniece slima un nevar atnākt, utt....vienojāmies, ka paņemu savu alu bez čeka un samaksāju skaidrā par 0,30 centiem mazāk...priekšniece izveseļosies, atnāks uz darbu un visu sakārtos!  :mrgr:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #88 : 2022. gada 17. marts, 16:24:38 »
Pirmo reizi Latvijā izmēģināju taromātu...nolēmu nekrāt pudeles un bundžas, bet ja dodos uz veikaliem no mājām, tad paķert līdzi tik cik ir....šoreiz bija 3 alus bundžas, bet ja būs uz to brīdi tikai viena, arī ņemšu, lai neveidotu uzkrājumus...   
Alk outlet veikals...ielaižu taromāta caurumā savas 3 bundžas, saņemu 0,30 centu čeku un dodos pie kases apmaksāt savu pirkumu, jo paņēmu 1 alu...un ups!...sistēma nestrādā, nenolasa to 0,30 centu čeku...ak un vai, priekšniece slima un nevar atnākt, utt....vienojāmies, ka paņemu savu alu bez čeka un samaksāju skaidrā par 0,30 centiem mazāk...priekšniece izveseļosies, atnāks uz darbu un visu sakārtos!  :mrgr:

Nakat uz kauko mazāk nekā striptīzu neparaksties! ;) lai tak ieved kārtību!!