Autors Tēma: Slīkoņa žāvēšana  (Lasīts 168 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Pieslēdzies Trix

Slīkoņa žāvēšana
« : 2022. gada 07. aprīlis, 14:59:16 »
Kurš zina - cik ilgi žūst ar tēju pieliets dators istabas temperatūrā?

Iespējamais maksimums izliets un saslaucīts, izjaukt nemēģināju (laptops, turklāt vecs ābols ar perversām skrūvēm, kādas man nav ar ko atskrūvēt).

T.i., kad ar garantiju var ieslēgt, lai nesaiet uz īso? Strādās vai ne - tas pēc tam. Kad slapju izslēdzu, tad vēl strādāja.

[Bļoda... it kā man problēmu būtu par maz...)
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies daddy

Atb: Slīkoņa žāvēšana
« Atbilde #1 : 2022. gada 07. aprīlis, 15:18:13 »
ja tēja ar cukuru, tad klaviatūra salips un psc būs... parastais ūdens neko uz īso nesalaiž

Atslēdzies Minne

« Atbilde #2 : 2022. gada 07. aprīlis, 15:22:07 »
Ja slapju mobilo iesaka pažāvēt rīsos, vrb arī laptopu var?  :scratch:

Tikai rīsu, protams, vajag padaudz  :?:

Atslēdzies sanda

« Atbilde #3 : 2022. gada 07. aprīlis, 15:31:36 »
Aplēju ar tēju bez cukura, saslaucīju, 48 h žuva, tad 2 dienas laptops pats sevi remontēja, strādāja rūkdams, man gan baterija izņemta, mājās pie strāvas.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #4 : 2022. gada 07. aprīlis, 15:54:19 »
pavasarī malka ātri žūst. Pieļauju, ka arī dators

Atslēdzies tuk

« Atbilde #5 : 2022. gada 07. aprīlis, 20:34:36 »
Kādu ventilatoru, kaut matu fēnu ar vēsā gaisa padevi nevar izmantot žāvēšanai?

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #6 : 2022. gada 07. aprīlis, 21:49:35 »
Labāk izjaukt, iztīrīt un ar fēnu izpūst ( izžāvēt).

Klavierei ir vairāki slāņi - ja tiek starp tiem, tas var nežūt ilgi.

Pieslēdzies Trix

« Atbilde #7 : 2022. gada 07. aprīlis, 22:10:20 »
Izjaukt nav iespējams, ja nu tikai ar lauzni. Tas nav "parastais" dators, - tādi ir jaukti bez problēmām. Šim ir pilnīgi bezsakarīgas skrūves ar piecstaru zvaigznīti, to jau es apskatījos. Vest kaut kur - arī nav opcija, vietējiem ne pārāk uzticos, uz Rīgu nebraukšu.
Šodien pa šķirbām vairs netek, rīt skatīšos tālāk...
Man mājās nenormāli sauss un vēl noliku tuvāk pie krāsns.

Update - nu nenormāli vajadzēja vienu failu, riskēju un ieslēdzu. Viss strādā. Savācu savu failu un metos projām, lai turpina žūt.

Paldies par rociņas paturēšanu!
Mans viedoklis par āboliem par krietnu punktu pacēlās. Es tur puskrūzi iegāzu, ar cukuru (lai gan cukura maz), un caur portiem izlēju to, kas pa klavieri un gar bateriju neiztecēja...

Ja par "īso" - stāstiņš no manas jaunības.

Reiz pēkšņi noklājās fakultātes dators - tolaik krutais 386. Neiet un viss. Mēs viņam tā un šitā, bet šis mums pigu. Protams, kad beidzas softiskas idejas, tad sākas hārdiskas. Skrūvgriezis rokā un uz priekšu - ne pirmā reize. Izjaucam, - arī it kā viss kārtībā, visi štepseļi, kur vajag, visi vadi veseli, visas kartes izraustītas, atpakaļ saliktas, putekļi no RAMa nopūsti, BIOSa baterija pārlikta... Bet neiet...
Lūru, lūru uz mātesplati, až skaitu mikrenēm kājiņas... a kas tas? Kas tas par tādu pleķīti uz procesora kājiņām? Ar apspļautu salvetīti paberzēju, smuki tīrās nost. Paostu - jē! Pele uzčurājusi! Smuka izžuvusi peļķīte uz proča kājiņām. Notīrīju, noslaucīju, un, protams, viss rūc, griežas un lādējas kā vajag. Dators glābts, varu sev uzsist uz pleciņa. Bet par peles mīzienu ņirdzām ilgi.
« Pēdējās izmaiņas: 2022. gada 07. aprīlis, 22:33:06 no Trix »
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #8 : 2022. gada 08. aprīlis, 08:40:33 »
Man reiz uz servisu atveda remontēt modemu no viena valsts kantora...Zyxel, nestrādā... tās bija labs brends, tā vienkārši nelūza...
dodu čaļiem remontēt - a tur tarakāni, pieštopēts, cepti, sautēti...(laikam modems silts un šie līda tur dzīvot iekšā, kamēr vaits vietas nebija)

VĒEE... teicu, pofig neremontēsim, iedosim pa garantiju jaunu...  veco 3x maisiņos un miskastē, a ja nu tur OLAS...

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #9 : 2022. gada 08. aprīlis, 12:06:57 »
O, prusaki!  :mrgr:  Var teikt šie savulaik darbā piebeidza HP2 printeri - pēkšņi drukājās šmucīgas lapas, printeris vecs, aizveda remontā. Tur atklājās prusaku mītne, iztīrīja, taču meistari pieslēdza pie strāvas pa tiešo, lai gan bija vajadzīgs pārveidotājs. Nosvila. Vēl ilgi pēc tam HP2 paturējām labā piemiņā Lai gan lēns, toties drukāja, kamēr vien spieda drukāt - štrunts, cik pulvera palicis; ja lapu sakošļāja, pats atliekas stūma ārā, nebija ar varu jāizplēš, kā dažam jaunākas paaudzes variantam...
No amount of advance planning will ever replace dumb luck