Autors Tēma: Eirovizija 2022  (Lasīts 293 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Atb: Eirovizija 2022
« Atbilde #15 : 2022. gada 12. maijs, 23:43:56 »
Man vispār ļoti priecē fakts, ka Krievijai atteikts, vismaz būs daudz maz ticams balsojuma rezultāts, jo visi tie pasaules "рускоговорящие" nejauks rezultātu. Protams, ka basos par kaimiņiem, kā vienmēr, bet uz galu vienalga izlīdzināsies.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #16 : 2022. gada 13. maijs, 00:06:53 »
Man patika Zviedrija (vispār Skandināvija šogad forša, izņemot Norvēģiju), Igaunija, Čehija (labs deju gabals), Melnkalne.
Azerbaidžānim un austrālietim labas balsis.
Serbija, Sanmarino un Gruzija mazliet dīvaini, bet kkas ieintriģēja.
Somija ar Rasmus sensenos laikos atklausīta, viss viņu stilā.

Izraēla un Beļģija likās garām.

Bet šogad vismaz uzpumpētu, puspliku un gorīgu meitiešu vairs nav

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #17 : 2022. gada 13. maijs, 00:13:56 »
Nu re, no maniem Izraēla, San Marino, Ķipra un Melnkalne izkrita.  :sad_smiley:  Nu ja, gadās ;o)))))

Atslēdzies Minne

« Atbilde #18 : 2022. gada 13. maijs, 00:21:54 »
...bija ok, labākais, kas mūsējiem padevies pēdējos gados pēc Aminatas...mans viedoklis - nepaveicās ar izlozi, skatītāji paspēja aizmirst nr.2....un arī tas, ka aizliedza to pussy...tas pamodina tos cilvēkus, kuri to dzird pirmo reizi...   
Gribu atzīmēt, ka pirmo reizi, kopš Latvija piedalās un iespējams  datora grafikas dizains - tas bija atzīstams un pie vietas! ...nu, puikas ar IT uz tu un zin drēbi...īsumā -  ja būtu priekšnesums šova beigās, tad tiktu finālā...nebrīnīšos, ja pirmdien, kad paziņos rezultātus, Latvija bija pirmā aiz strīpas...   
Domājiet, Bujāns tiktu augstāk?...diez vai, drīzāk Aminata, kura šoreiz Latvijā palika 2.vietā..

Nakata kungs, vizuāli viss bija līmenī, tuvskati, krāsas - super. Puiši super. Viņu enerģija super. Bet dziesmas nebija. Es pat riskēju teikt, ka šī bija viena no abu pusfinālu neievērojamākajām dziesmām, un diez vai pussy ko glābtu  :mrgr:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #19 : 2022. gada 13. maijs, 09:09:01 »
Nakata kungs, vizuāli viss bija līmenī, tuvskati, krāsas - super. Puiši super. Viņu enerģija super. Bet dziesmas nebija. Es pat riskēju teikt, ka šī bija viena no abu pusfinālu neievērojamākajām dziesmām, un diez vai pussy ko glābtu  :mrgr:

:D :D :D 

nu un, ka kāds dziedās:
pežāaa,
ou pežāaa,
peža mežāaa, jē, jē,
esam vegāni!

neviens uz  tādu dziesmeli nepavilksies, ja nebūs melodijas, lai gan tēma, protams, mūsdienīga un aktuāla :)

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #20 : 2022. gada 13. maijs, 16:23:14 »
Man patika mūsējie! Un man ne mirkli neienācā prātā, ka viņi netiks tālāk.

Enerģijas bumba!

Protams, es mulstu, kad sīkie radu un draugu bērni dzied šo dziesmu (ne tikai dungo) un dažs labs attēlo arī žestu, kas 9 gadīgajiem vēl tā kā par agru, bet tāda ir dzīve - viņi uzsūc visu! Nebūtu mūsējie, būtu citi!

Vismaz finālu bija pelnījuši!

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #21 : 2022. gada 13. maijs, 16:25:12 »
Var jau būt, ka mans viedoklis ir ietemējies no tā, ka esmu noskatījusies "n" reakcijas uz dziesmu un attiecīgi arī "n" reizes to noklausījusies.

Bet ārzemnieku reakcijas bija ar + zīmi!

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #22 : 2022. gada 15. maijs, 00:15:16 »
Tātad, Fināls.(gari nerakstīšu):
Mans desmitnieks,  vai kuri varēt tajā būt.

Somija
Francija
Itālija
Spānija - fināla trijniekā
Ukraina - fināla trijniekā
Vācija
Lietuva - fināla trijniekā
Austrālija

Daudzi bija  labi - Portugāle, Šveice, Norvēģija, Armēnija, Islande, Moldova, jā atzīstu, bet mani nepavilka

Par tiem maniem trijiem finālā. Spānija - universāla dziedātāja, viss perfekti!; Lietuva - nu bezgala sievišķīga un dziesma viņai piestāv, vienkārši izbaudīju; Ukraina- atkal vilka uz asarām. Man liekas, ka es atšifrēju to noslēpumu- Ļoti nospēlēja kontrasts - dziedoša bezrūpīga tauta un tās raudošās sievietes acis fonā un rokas, kas grib to nosargāt.  Varbūt, tā ir mana iedoma...