Autors Tēma: Lidl  (Lasīts 3561 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies daddy

Atb: Lidl
« Atbilde #105 : 2022. gada 10. janvāris, 13:26:40 »
a ko ta Tu uz veikalu ej, ja Tev neko nevajag + arī nezini, ko gribi...  :rat: ta labāk braucam makšķerēt, kas pieķersies, tas labi :)

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #106 : 2022. gada 10. janvāris, 13:59:34 »
a ko ta Tu uz veikalu ej, ja Tev neko nevajag + arī nezini, ko gribi...  :rat: ta labāk braucam makšķerēt, kas pieķersies, tas labi :)
Tas nozīmē, ka man veikalā jāmeklē tīkliņzekes?

Atslēdzies Milka

« Atbilde #107 : 2022. gada 10. janvāris, 14:10:13 »

lepna.
es, piemēram, eju iepirkties, nevis paskatīties, avosj...  ieeju veikalā, šīs sakrīt virsū - "ko jums, lūdzu?" ...es saku - uzvalku, tumšzilu ar strīpiņu un eju uz kabīni. šīs sāk nest, vienu, otru, trešo... kas patīk, kas nepatīk, kas der, kas neder...pēc pusstundas jau skaidrs... pēc tam saku, tagad kreklus... atkal šīs nes, es mēru, vēl pēc pusstundas ir arī 4 krekli. un 2 gadi uz veikalu nav jāiet :)

Ja sievietēm būtu tik vienkārši iepirkties - tikai uzvalki un krekli, arī nebūtu problēmas.
Un vispār, kur mums ir tie veikali, kuros var nopirkt, piemēram, kvalitatīvus sieviešu kostīmus? Un blūzes, kas nav no poliestera?

Atslēdzies daddy

« Atbilde #108 : 2022. gada 10. janvāris, 14:11:43 »
Tas nozīmē, ka man veikalā jāmeklē tīkliņzekes?

Tīkliņzeķēs vecais sams iepīsies...  :yes: :yes:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #109 : 2022. gada 10. janvāris, 14:12:16 »

Ja sievietēm būtu tik vienkārši iepirkties - tikai uzvalki un krekli, arī nebūtu problēmas.

Ar krūšturiem vai stringiem varu palīdzēt...  :blushing:  ķip pateikšu - ceļās vai nē... :D

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #110 : 2022. gada 10. janvāris, 14:28:28 »

Tīkliņzeķēs vecais sams iepīsies...  :yes: :yes:

Tavs uzvārds ir Sams?

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #111 : 2022. gada 11. janvāris, 10:42:04 »
Daddy, Tu zini, ko gribi. Bet es bieži vien nezinu. Tur tā atšķirība.
Es pat varbūt varu zināt, ko gribu, bet sameklēt to dabā ir līdzvērtīgs neiespējamajai misijai. Vienmēr esmu apskaudusi vīriešus, cik viņiem ir ērti apģērbties - bikses, krekli, džemperi, žaketes, uzvalki - viss. A sievietei  :banhead:   Tāpēc arī apģērbu veikala apmeklējums ir "paldies, paskatīšos", kas te vispār ir tāds, kas man kaut aptuveni varētu derēt pēc fasona, izmēra, krāsas utt.. Un primāri meklējot, piemēram, blūzi, mierīgi var gadīties nopirkt jaku vai bikses, vai somu. Ak jā, un vēl jau tas jāatrod cenā, kuru žaba nenodušītu maksāt...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #112 : 2022. gada 11. janvāris, 11:22:34 »
Es pat varbūt varu zināt, ko gribu, bet sameklēt to dabā ir līdzvērtīgs neiespējamajai misijai. Vienmēr esmu apskaudusi vīriešus, cik viņiem ir ērti apģērbties - bikses, krekli, džemperi, žaketes, uzvalki - viss. A sievietei  :banhead:   Tāpēc arī apģērbu veikala apmeklējums ir "paldies, paskatīšos", kas te vispār ir tāds, kas man kaut aptuveni varētu derēt pēc fasona, izmēra, krāsas utt.. Un primāri meklējot, piemēram, blūzi, mierīgi var gadīties nopirkt jaku vai bikses, vai somu. Ak jā, un vēl jau tas jāatrod cenā, kuru žaba nenodušītu maksāt...

Tas Tev tā tik liekas...

KĀ ES PĒRKU DŽINSAS:  izdomāju, vajag jaunas smukas džinsas, jo esošās vairs nav pieklājīgas... izmēru (W un L) paskatos vecajās, ieņemu galvā cenu XX, fasonu un eju medībās... vispirms konstatēju, ka 3 veikalos nemaz mana izmēra nav... pēc tam aizmirstu fasonu... (nu ok, tādas reperu pļūtenes man par velti nevajag)... atrodu izmēru/fasonu, bet cena kodīga...80 eur par biksiņām... AAA... meklēju vēl... pēc 2h, jau besis, atrodu, pa 40, smukas un DER! skaidrs, ka jāņem vismaz 2... izrādās izmērs tikai 1... nu Ok, bik citu krāsu/fasonu... tā ieviešās vienas mīļās bikses un otras... :)

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #113 : 2022. gada 11. janvāris, 11:30:08 »
Nu vo, tagad pareizini savu besi ar vairākkārtīgu koeficientu, un iegūsi aptuvenu priekšstatu par sieviešu apģērbu iepirkšanas procesu  :mrgr:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #114 : 2022. gada 11. janvāris, 11:36:28 »
Nu vo, tagad pareizini savu besi ar vairākkārtīgu koeficientu, un iegūsi aptuvenu priekšstatu par sieviešu apģērbu iepirkšanas procesu  :mrgr:

es par sieviešu apģērbu klusēju lupatiņā...  :just_popcorn:

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #115 : 2022. gada 11. janvāris, 20:00:23 »

Tas Tev tā tik liekas...

KĀ ES PĒRKU DŽINSAS:  izdomāju, vajag jaunas smukas džinsas, jo esošās vairs nav pieklājīgas... izmēru (W un L) paskatos vecajās, ieņemu galvā cenu XX, fasonu un eju medībās... vispirms konstatēju, ka 3 veikalos nemaz mana izmēra nav... pēc tam aizmirstu fasonu... (nu ok, tādas reperu pļūtenes man par velti nevajag)... atrodu izmēru/fasonu, bet cena kodīga...80 eur par biksiņām... AAA... meklēju vēl... pēc 2h, jau besis, atrodu, pa 40, smukas un DER! skaidrs, ka jāņem vismaz 2... izrādās izmērs tikai 1... nu Ok, bik citu krāsu/fasonu... tā ieviešās vienas mīļās bikses un otras... :)

Ja neesi "brendu" vergs - bikšu bāze Kvēles ielā. Tur pat nezinot savu izmēru, vīrieši pēc 15 - 20 minūtēm iznāk ar vairākiem pāriem bikšu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #116 : 2022. gada 11. janvāris, 20:47:48 »
vai var precīzu adresi?
Atradu  -Kvēles 41, Juglā

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #117 : 2022. gada 11. janvāris, 21:23:58 »
Tur ne tikai bikses. Šķiet, mājas lapa ir.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #118 : 2022. gada 12. janvāris, 08:48:17 »
Ja neesi "brendu" vergs - bikšu bāze Kvēles ielā. Tur pat nezinot savu izmēru, vīrieši pēc 15 - 20 minūtēm iznāk ar vairākiem pāriem bikšu.

Paldies!!