Autors Tēma: Gariigaa izaugsme  (Lasīts 6010 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies ineshuks

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #30 : 2017. gada 22. novembris, 10:18:07 »
Maaja bija viira ideja fix... shis NĪ sfeeraa, viss buushot ok... un tad kriize...

Atslēdzies Spārka

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #31 : 2017. gada 22. novembris, 10:25:13 »
tāda svarīga mācība kā lepnība - sakruķītās, uzķūnētās mājas, ko faktiski nevar atļauties, tās ir tikai lepnības izpausmes. Viss jau vienkārši - augstu un nepelnīti celsi degunu, dabūsi pa to, ka noblīkšķ vien.
Nu, mēs nezinām, kā tur konkrēti ir ar to māju.
Drusku oftopiks.
Es pašlaik cenšos atjaunot senču māju, no sērijas "lētāk nodedzināt".
Tas arī iekļaujas kategorijā "celt degunu" (kredīta nav)?

Atslēdzies nakata kngs

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #32 : 2017. gada 22. novembris, 11:16:20 »
Cilvēkam vajag mērķi dzīvē...tas var būt arī vecas ēkas atjaunošana.

Atslēdzies tex

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #33 : 2017. gada 22. novembris, 11:35:57 »
Nu, mēs nezinām, kā tur konkrēti ir ar to māju.
Drusku oftopiks.
Es pašlaik cenšos atjaunot senču māju, no sērijas "lētāk nodedzināt".
Tas arī iekļaujas kategorijā "celt degunu" (kredīta nav)?
Ja nav kredīta, bet atjaunošana kkur virzās, tad tas nozīmē, ka Tu to dārgo hobiju vari atļauties. Atšķirībā no tēmā minētajiem ļautiņiem.

Atslēdzies tex

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #34 : 2017. gada 22. novembris, 11:40:18 »
Clv grib būt laimīgs. Bet savā bardakā (galvas), nesaprot, ko grib jeb ko vajag, lai būtu laimīga.
Tad nu ķeras pie visādām muļķībām, lai novērstu uzmanību no reālām problēmām. Jā. apmēram, kā es forumā, lai novērstos no darbiem, kas patiesībā būtu jādara vai kā inešuks te risinot svešas problēmas, kamēr varētu nodarboties ar savām problēmām un projektiem.
Tā novēršanās no reālājām problēmām imo ir īslaicīgs kaifs par tām nedomāt, tikai tās jau tāpeč nekur nepazudīs. Kas dzer, kas skraida apkārt "sevi meklējot", kas visus vakarus pavada sporta zālēs, kas visu brīvo laiku pavada pētot ēdienu sastāvus un nu tik būšot uuber veselīgs utt - tas viss IMO ir vienā maisā bāžams un izmetams...

Atslēdzies daddy

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #35 : 2017. gada 22. novembris, 11:44:56 »
nu un ko darīt ar visu to? :ou:

Atslēdzies Mangusts

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #36 : 2017. gada 22. novembris, 11:53:06 »
Kā reiz teica viens draugs - strīdēties par politiku un reliģiju ir sliktais tonis, un visas vēdas, astroloģiju, zīlēšanu uzskatu par ko līdzīgu reliģijai. Bet tāda pārliecības maiņa mani arī mulsina - esmu jau kkur noteikti rakstījusi par indiskā ievirzē slīgstotšu draudzenes ģimeni - ajūrvēdiski ēdieni virtuvē, vāstu šāstra mājā u.t.jpr., un vēl dīvaināk šķiet, ka šī visa ierosinātājs ir nevis viņa, bet viņas kungs... Bet tas viss pupu mizas līdz brīdim, kad, komunicējot ar viņu, radās sajūta, ka viņa vērtē mani no augšas, tā aizbildnieciski. Jāatzīst - viņa parasti izcēlusies ar tieksmi bīdīt lietas, uzņemties vadību, tomēr kaut kā tas viss kopumā tuč, tuč vedināja domāt - tas tāpēc, ka neesmu apgaismota, man garīgi jāaug...
Skaidrs, ka viņai stāstīt savu viedokli nemēģinu - nu un kāds gan tas var būt, ja salīdzina ar tūkstošiem gadu vecām indiešu gudrībām...


No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Mangusts

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #37 : 2017. gada 22. novembris, 11:56:32 »
Inešuk, tas jaunais draudzenes boifrends no ezotēriski/vēdiskās vides vai ikdienišķās? Zini kā apgriezti Dagnijai ar Ēriku - nekā vairs nav kopīga ne hokejs, ne futbols..
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies daddy

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #38 : 2017. gada 22. novembris, 11:59:55 »
Bet tas viss pupu mizas līdz brīdim, kad, komunicējot ar viņu, radās sajūta, ka viņa vērtē mani no augšas, tā aizbildnieciski. Jāatzīst - viņa parasti izcēlusies ar tieksmi bīdīt lietas, uzņemties vadību, tomēr kaut kā tas viss kopumā tuč, tuč vedināja domāt - tas tāpēc, ka neesmu apgaismota, man garīgi jāaug...


Blēņas...pļāpāt un skatīties visi gudri, kamēr nevajag "za bazar atvečaķ"!


Aizņemies no viņas lielu naudu, apsolies atdot ja ne nākamajā, tad aiznākamajā inkarnācijā, kāda nu būs valūta un kurss, tādā atdosi.  Garīgi izaugušajiem nauda nav svarīga... tad arī uzzināsi CIK viņa ir izaugusi un kuram kā uz ko jāskatās ;)


PS. ja nevajag Tev pašai, tad pasvied ideju, lai kādam lūdzējam iekš ziedot.lv noziedo... tad arī uzzināsi sīkumus un "indiskās sadzīves" detaļas, ka nē, nu tiem jau karma slikta un tāpēč šos glābt nav vajadzīgs, pat kaitīgi tas būšot, vēl savu karmu sabojāšot...  :sarcasm: 
« Pēdējās izmaiņas: 2017. gada 22. novembris, 12:22:15 no Luīze »

Atslēdzies ragana

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #39 : 2017. gada 22. novembris, 12:53:01 »
Nu, mēs nezinām, kā tur konkrēti ir ar to māju.
Drusku oftopiks.
Es pašlaik cenšos atjaunot senču māju, no sērijas "lētāk nodedzināt".
Tas arī iekļaujas kategorijā "celt degunu" (kredīta nav)?
Pilnīgi noteikti nē. Tur ir emocionālā piesaiste, centieni stiprināt saknes. Nekāda sakara ar lepnību.

Atslēdzies ineshuks

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #40 : 2017. gada 22. novembris, 16:18:51 »
Inešuk, tas jaunais draudzenes boifrends no ezotēriski/vēdiskās vides vai ikdienišķās? Zini kā apgriezti Dagnijai ar Ēriku - nekā vairs nav kopīga ne hokejs, ne futbols..

Nav matiits ka aizrautos ar taadaam lietaam...

Atslēdzies Broms

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #41 : 2017. gada 22. novembris, 20:19:06 »
Inešuk, šitas par Tevi? :)

[attachment deleted by admin]

Atslēdzies ineshuks

Re: Gariigaa izaugsme
« Atbilde #42 : 2017. gada 22. novembris, 21:27:43 »
:D