Jaunākie ieraksti

Lapas: [1] 2 3 ... 10
1
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no Spārka šodien pl 12:37:32 »
Neesmu kopmītnēs dzīvojusi, bet bohēma bija. Pārsvarā dzejnieki, mūziķi.
2
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no Nāra šodien pl 12:08:36 »
Man liekas, mums visus studiju gadus bija bohēma  gan dzērieni, gan gudras filozofēšanas, gan mūzika, gan sekss utt...brīnums, ka visi izdzīvoja, ir pie vesela saprāta un tagad vadošos amatos  :rofl:  Tā ka mums kojās dzīvoja žurnālisti un juristi, tad daudzas šolaiku tipa slavenības mums tur apgrozījās un gudrības stāstīja. Bija arī reiz dzerstinš ar Līviem un Eolikas vīrišķo daļu. Bija super. Tas viss gāja garām rīdziniekiem, kas rātni studēja, sēžot mammuču dzīvokļos.
3
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no Camma šodien pl 11:36:22 »
Šoruden kartupeļi izcili slikti - sīki, kraupaini. Un kolorado vaboles bija tāāāāādā daudzumā, kādu es mūžā neesmu redzējusi!
4
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no tuk šodien pl 11:34:24 »
Vienmēr uzjautrina bohēmas atainojumi filmās, teātra izrādēs.
Primāri tā nebūt nav ballīte, tā vispār var nebūt ballīte vispār pieņemtā izpratnē, var pāraugt kādreiz ballītē, bet pārsvarā ne bieži. Būtiskākais tomēr sarunas, kopīgu projektu bīdīšana, apmaiņa ar jaunumiem radošajā, intelektuālajā sfērā. Tas, ka tiek baudīts kāds dzēriens, flirts, jociņi, anarhija un nihilisms attiecībā pret pastāvošo varu vien piederas pie iepriekšminētā.
5
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no dip šodien pl 11:34:22 »
Tak mākslinieki un aktieri kādu matemātikas studentīti jau arī paķer līdzi.
6
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no Luīze šodien pl 11:28:14 »
Ja piedalās mākslinieki/ dzejnieki u.tml., tad ir bohēma, ja ļautiņi parastie, tad vienkārši dzerstiņš :mrgr:
7
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no tuk šodien pl 11:18:16 »
Kādam kartupeļi šoruden nebūs jārok ;)
8
Dienas pļāpa / Atb: Bohēma
« Jaunākais ieraksts no Spārka šodien pl 11:15:56 »
Bohēmai kāds drusciņš mākslas prasās.
9
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no Camma šodien pl 11:06:26 »
Mums ilgus gadus bija runcsss, kurš izdarījās tieši tāpat - iezīmēja visu, kas no pilsētas atvests - somas, maisiņi, kastes.

Gribu padalīties ar svētlaimes sajūtu, ko izbaudīju piektdienas vēlā vakarā. 200 metrus no mājas uz lielceļa mašīnas gaismās cēli grozījās milzīga mežacūka! Lēni piebraucām tuvāk un tad sākām skaitīt viņas bara locekļus - sanāca 11 vai 12. Precīzi saskaitīt nesanāca, jo lielāki un bišku mazāki rukši lēni staigāja šurp turp gar grāvmalu, sačūktējusī zāle traucēja aplūkot šamos visā godībā. Tomēr tik tuvu un tik lielu baru nebiju redzējusi jau gadus 20-mit. Toties visi izcili skaistuļi, apvēlušies un nemaz ne tramīgi. Stāvējām un skatījāmies uz cūčiem minūtes 5, kamēr šie lēnām aizdipināja uz lauka vidu.
10
Mēs un Covid / Atb: vakcīna pret COVID19
« Jaunākais ieraksts no tuk šodien pl 08:26:16 »
Tas tomēr ir tā... khm, dīvaini, ka pārliecinātie miršanas un slimnīcu pārpildījuma noliedzēji tomēr sauc ātros un traucas uz slimnīcu. Labi, kļūdīties jau katram tiesības, bet ja tas kāds politisks veidojums kurš popularizē domu par to štrunta vīrusu... nu ir kā ir...   :?:  Krištopāna meita izvērš antikampaņu pret tēvu par tādu partejisku darbību...
Lapas: [1] 2 3 ... 10