Autors Tēma: ar kuru galu viņi domā?  (Lasīts 400 reizes)

0 lietotājiem un 2 viesi lasa šo tēmu.

Atslēdzies Pifs

Atb: ar kuru galu viņi domā?
« Atbilde #15 : 2021. gada 16. septembris, 09:28:33 »
Jāmācās jau ir, nu bet tad noīrējiet Cinevillu un saaiciniet brīvprātīgos tēlot mierīgos civiliedzīvotājus, nevis šitā. Kas notika ar Skrundas pilsētiņu - tā būtu ideāla. Vai, galu galā, no tā sava militārā budžeta, ar ko mēs tā lepojamies, pie sevis Adažu bāzē vai vēl kaut kur uzbūvējiet sev pilsētu treniņiem. Nu nevar pilsētas centrā gaišā dienas laikā izmest desantu.

Te nu vietā citēt facebooku: "Kad tautai uz dīvāniem apnicis sniegt padomus mediķiem un izglītības nozarei, tā ķeras pie jauniem apvāršņiem - sāk konsultēt NBS apmācīub norises jautājumos"...

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #16 : 2021. gada 16. septembris, 10:02:41 »
Es drusk nesaprotu...karavīri apgūst prasmes cīnīties pilsētas apstākļos, nu, tās ir vajadzīgas lietas, bet iedzīvotājiem nevajag apgūt prasmes izdzīvot šādās situācijās?...un tās var būt pilnīgi negaidītas kā Parīzē, kad  teroristi uzbruka pēc koncerta restorāniem, šāva pa labi un pa kreisi - ka tik kādam trāpīt....tai māmiņai ir jāsaka paldies armijai, ka izgājusi pirmās ugunskristības ...ja cilvēkam ir galva, kura domā, tad pēc šīs reizes būtu jādomā, ko es darīšu un kā glābšu savu bērnu, ja notiks īsta apšaude...kur meklēšu īstu, drošu slēpni...nevis kliegšu un filmēšos

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #17 : 2021. gada 16. septembris, 10:05:21 »
Mums jau viens traģiskais piemērs ir, kad cilvēki nezin. Tā pati Maxima...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #18 : 2021. gada 16. septembris, 10:14:41 »
Es drusk nesaprotu...karavīri apgūst prasmes cīnīties pilsētas apstākļos, nu, tās ir vajadzīgas lietas, bet iedzīvotājiem nevajag apgūt prasmes izdzīvot šādās situācijās?...un tās var būt pilnīgi negaidītas kā Parīzē, kad  teroristi uzbruka pēc koncerta restorāniem, šāva pa labi un pa kreisi - ka tik kādam trāpīt....tai māmiņai ir jāsaka paldies armijai, ka izgājusi pirmās ugunskristības ...ja cilvēkam ir galva, kura domā, tad pēc šīs reizes būtu jādomā, ko es darīšu un kā glābšu savu bērnu, ja notiks īsta apšaude...kur meklēšu īstu, drošu slēpni...nevis kliegšu un filmēšos

ar māmiņu ir varianti:
1. provokatore, kura speciāl tur līda+filmējās (cerēja tikt nofilmēta)...nez kāpēc krieviski, nevis latviski, angliski, arābiski nolamājās...
2. prosta dura, kurai jūra līdz ceļiem, kur gribu tur iešu/nemāciet mani dzīvot...

bērna protams žēl

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #19 : 2021. gada 16. septembris, 10:16:29 »
manuprāt, provokatore. Tagad jau iesniegusi sūdzību, ka neatļauti filmēta.