Autors Tēma: latviešu literatūra  (Lasīts 18419 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Luīze

Atb: latviešu literatūra
« Atbilde #210 : 2021. gada 09. maijs, 21:08:38 »
...bet tā Inese ir pusaudze kā Lolita?

Grāmatas sākumā Inese un Ojārs ir mazi bērni, beigās - pieauguši cilvēki. Loģiski, ka kādā brīdī abi būs pusaudži.
Nakat, izlasi grāmatu un pasaki savu viedokli.

Atslēdzies reno

« Atbilde #211 : 2021. gada 07. jūnijs, 08:38:27 »
Baiba Zīle  Piezīmes no citurienes ****

Stāstiņi par pašas dzīvi, pārceļoties un sākot strādāt Vācijā kādā lielā bankā. Šejienes citurzemietēm varētu būt interesanti salīdzināt ar pašu pieredzi, it īpaši  stāsts par pārvākšanās kultūršoka  četrām fāzēm -medusmēnesis, pārrunas, pielāgošanās un adaptācija

Atslēdzies daddy

« Atbilde #212 : 2021. gada 07. jūnijs, 09:52:39 »
Baiba Zīle  Piezīmes no citurienes ****

Stāstiņi par pašas dzīvi, pārceļoties un sākot strādāt Vācijā kādā lielā bankā. Šejienes citurzemietēm varētu būt interesanti salīdzināt ar pašu pieredzi, it īpaši  stāsts par pārvākšanās kultūršoka  četrām fāzēm -medusmēnesis, pārrunas, pielāgošanās un adaptācija

Normāla, interesanta džuse, personīgi pazīstu, TAI bankā ir kafija dzerta... tāpēc viņas darbus nelasu :)

Atslēdzies reno

« Atbilde #213 : 2021. gada 07. jūnijs, 20:28:40 »
TĀ banka tikai garāmejot pieminēta kā Banka, lasi droši

Atslēdzies reno

« Atbilde #214 : 2021. gada 07. jūnijs, 20:47:09 »
Izlasīta arī Maija Krekle   Vita brevis Vēlreiz ***    Brisele. Tu   Brisele. Es*

Pirmā daļa ir tīri tā nekas, normāls "dzīves romāns", mīla, šķiršanās, problēmas, var, neko īpaši negaidot, lasīt -ja nekā labāka nav.  Dzīvē tiešām tā var notikt. Bet otrā daļa, kas ir tā kā turpinājums, gan sāka kaitināt -ak šīs emocijas, kas tiek gari un plaši aprakstītas, delikāti -poētiski seksa apraksti (droši vien izdevēji samācīja), samocīts sižets  -baisā drāma uz līdzenas vietas.
Jo paralēli es lēnām lasu "Mazliet dzīvības". Un varu salīdzināt, kā ir centīgi rakstīt par emocijām, un kā ir šīs emocijas radīt ar vienkāršu tekstu, bez sakāpinātās frāžainības

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #215 : 2021. gada 10. jūnijs, 08:22:17 »
Piebilde Reno par "Mazliet dzīvības". Iesāku lasīt ar lielu interesi, tiešām īsta literatūra, bet atzīšos, ka, izlasījusi vairāk kā pusi (esmu 427.lpp) sapratu, ka nespēju tālāk lasīt. Jau tagad šaudās pa galvu aprakstītais, sapratu, ka būs jo tālāk jo skumjāk, tāpēc diemžēl metīšu mieru. Jo zinu, ka tas ietekmēs manu pašsajūtu, nevarēšu aizmirst to Džūdas likteni...nav tik stipri nervi...

Ja par latviešu lit-ru, tad centos lasīt M.Bērziņa "Aizliegto pianīnu", bet sapratu, ka nespēju lasīt, neieinteresēja, kaut esmu PII strādājusi utt. Nespēju lasīt šādas pusjautras latviešu grāmatas.
Toties Ingas Ābeles "Balto kleitu"izlasīju vienā rāvienā, lūk, tā ir literatūra, to var just, atzīstu, kaut nekā aizraujoša.

Atslēdzies SNor

« Atbilde #216 : 2021. gada 12. jūlijs, 13:25:00 »
 Riharda Bargā "Nemodernās Slampes meitenes": Līdz 19 gadu vecumam lasīt nav ieteicams   

“Līdz 19 gadu vecumam lasīt nav ieteicams,” -  tā vismaz vēsta brīdinājums uz grāmatas “Nemodernās Slampes meitenes” pēdējā vāka, bet, iespējams, līdz 19 gadiem šādi teksti nemaz neinteresē. Tā ir Riharda Bargā jaunākā grāmata. Visi cilvēki un notikumi ir izdomāti, un ir tikai atspulgs deformētā apziņā.

Viss raidījums: https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/lr/146405/riharda-barga-nemodernas-slampes-meitenes-lidz-19-gadu-vecumam-lasit-nav-ieteicams

Izklausas pēc sakarīga autora ;)
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.tk

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #217 : 2021. gada 19. jūlijs, 20:41:42 »
Lasu Andris  Kalnozols  Kalendārs mani sauc  *****
Ļoti laba, aizkustinoša, atsauksmes jau visās malās slavinošas.

Man brīžiem nāk prātā viens SF personāžs :thinking:

Es pareizi sapratu?

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #218 : 2021. gada 26. jūlijs, 22:25:18 »
Riharda Bargā "Nemodernās Slampes meitenes": Līdz 19 gadu vecumam lasīt nav ieteicams   

“Līdz 19 gadu vecumam lasīt nav ieteicams,” -  tā vismaz vēsta brīdinājums uz grāmatas “Nemodernās Slampes meitenes” pēdējā vāka, bet, iespējams, līdz 19 gadiem šādi teksti nemaz neinteresē. Tā ir Riharda Bargā jaunākā grāmata. Visi cilvēki un notikumi ir izdomāti, un ir tikai atspulgs deformētā apziņā.

Viss raidījums: https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/lr/146405/riharda-barga-nemodernas-slampes-meitenes-lidz-19-gadu-vecumam-lasit-nav-ieteicams

Izklausas pēc sakarīga autora ;)

SNoram, ja interesē Bargais:
https://www.youtube.com/watch?v=jx6oZYLBg_g

Vsp iesaku GSpotu, Džilindžers - labais :)