Noskaņojums > Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos

Meistari

(1/14) > >>

Milka:
Ja man kāds vai kāda jebkad vēl ieteiks kādu remonta meistaru, es laikam to cilvēku piežmiegšu.  :evil:

Nu labi, tas ievadam.
Problēmas apraksts sekojošs: "meistars" man ielika dzīvokļa ārdurvis ( 2.gab). Starp durvīm esošo vietu (sānus, griestu un grīdas daļu bija paredzēts apstrādāt kādā citā laikā, bet viņš vēl paspēja uz grīdas daļas ielikt laminātu. Viss jau neko, tagad tik gaidu, kad sataisīs visu pārējo.
Un te man gribas rupji lamāties. To grīdas daļu ielika pirms 10 dienām un pirms dienām 4 man sāka likties, ka koridorā kaut kā dīvaini ož ne to pēc mitruma, ne to pelējuma. Nevarēju saprast no kurienes, nekad nekas tāds nav bijis, izložņāju visas tehniskās lūkas, bet visur viss sauss, nekas nesmird.
Sāku domāt, ka varbūt ledusskapim aizmugurē tā uzparikte (kas tur ir? freons?) "laiž gaisu" un no turienes tā smaka. (ledusskapis stāv koridorā, virtuvē pārāk daudz mēbeļu) Nekā.
Un tā, savu pūliņu rezultātā vakar vakarā atklāju, ka tā smaka nāk no "meistara" ieliktās starpdurvju grīdas apakšas.

Šodien atbraucu no darba un ar mokām izlauzu to laminātu nafig ārā! A zem tā palikta polietilēna plēve, bet zem plēves bija iepļeckāts  un izveidots grīdas paaugstinājums no maisījuma, kas daļa vēl palikusi (tūlīt apskatīšos kāds nosaukums)
Saucās "PERFLEX".
Nu tā, grīdu nopūtu ar svaigi iepirktu pretpelējuma šķīdumu, pēc tam nomazgāju, kā instrukcijā teikts, un vēl smakas neitralizēšanai izsmidzināju lavandas gaisa atsvaidzinātāju.
Ārdurvīm tuvākais logs visu laiku stāv vaļā, bet tā smaka nekur nav pazudusi. Tagad tur smird gan pēc pelējuma, gan pretpelējuma ķīmijas!
Ko man tagad darīt??!! Tā smaka kādreiz pazudīs vispār, vai nav cerību? Varbūt tā "grīda"jākaļ laukā? Ko iesakāt?

Milka:
P.S. variants, ka "meistars" varētu novērst savu lažu, netiek izskatīts. Nav garantijas, ka nesabojā visu apkārtni, durvis ieskaitot.

tuk:
Jūtu līdzi, bet nesapratu - kur tieši tas pelējums, kas ir tas materiāls kurš pelē to visu darbību rezultātā?  :?: 
Vēl arī kada materiāla tās durvis. Mitrums starp durvīm var veidoties ja iekšā silts, ārā vēss...

Milka:

--- Citāts: tuk  2020. gada 24. novembris, 23:40:18 ---Jūtu līdzi, bet nesapratu - kur tieši tas pelējums, kas ir tas materiāls kurš pelē to visu darbību rezultātā?  :?:

--- End quote ---

Sācis pelēt bija tas PERFLEX, pareizāk, tikai smirdēt, jo vizuāli jau nekāda pelējuma tur vēl nav. Tam laikam ilgāks laiks nepieciešams.

Starp durvīm nekāda mitruma nav, tur pat nesmirdēja, kamēr nenoplēsu "grīdu". Es tak pa tām 4 dienām izošņāju katru centimetru koridora apkaimē  :rofl: Smird tikai grīda.

tuk:
Nezinu tādu perflex. Perflix ir ģipškartona līme.
Uz kā to laminātu līmēja, uz betona? Koka? Tur var būt mitrums.
Bet nu nezinu, gan jau gudrākas galvas zinās.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version