Noskaņojums > Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos

Nakatīja

(1/3) > >>

Camma:
Mīļotais tēvēnec ''Sazvērestības teoriju un viltus ziņu atbalstītāju skaits pēdējā laikā ir ievērojami audzis. Dažādi izsmejoši komentāri vai jautājumi: “Cik tev par šo samaksāja?” parādījās pat pie to cilvēku ierakstiem, kas dalījās ar bildēm, kurās redzami pneimonijas dēļ pieslēgti pie skābekļa aparātiem.''
Šajā sakarā man radās ilgstošas pārdomas pie glāzes ar asiņaino mēriju.

Pirmkārt. Kurš taisīja pacientu bildes tiem esot tik kritiskā situācijā? Medpersonāls?Radinieki? Selfiji?Ja pirmais, tad mediķus uz tiesu!Ja otrais, tad kurš šos palātā ielaida? Ja ielaida, tad radinieki ir pēdējie no pēdējiem.Ja trešais, tad - tiešām - cik samaksāja?
Otrkārt. Cik slimai jābūt sabiedrībai (un ne jau ar kovidu), lai vieni taisītu kritiski slimu cilvēku fotogrāfijas, bet otri tās ar koitālu katarsi aplūkotu.
Treškārt. Skat. abus -kārt augstāk, cik tam žurnalistam samaksāts, ka kaut ko vēl mēģina žļebināt un apelēt pie lasītāju līdzjūtības?
Ceturtkārt. Par tēmas nosaukumu katram atļauts domāt pēc sava prāta. Lieli esat.

nakata kngs:
Cik dzirdēts, tad nodaļās fotografēja citi slimnieki...laikam jau tie, kuri izveseļojās un pirms došanās prom taisīja selfijus...vēl ir dzirdēts, ka nodaļas ietvaros tika veidotas vacapa grupas - lai ārstam pastāstītu savas izjūtas ar viedtālruni...nu, modernā sabiedrība ...vienam slimojušam bija pat savs blogs, kur viņš stāstīja cik slikti viņam, kā ārstējas utt un visu filmēja...laikam jau FB var atrast...   
Laimīgu Tev Jauno gadu, Camma! ! :shampis:

Minne:
Nespēju iedomāties, ka cilvēks, kurš jūtas tik slikti, ka jāguļ slimnīcā, ņemtos ar filmēšanām, blogiem un wacapiem  :mrgr:   Pat Kundalini slimnīcas laikā taisīja pauzi

nakata kngs:
Es pa LTV redzēju sižetu, kur divi džeki, guļot slimnīcas gultās, filmēja sevi ar mobilajiem un veidoja stāstu par savu saslimšanu un kā tā notiek...tika minēts, ka FB uztaisīts blogs, kur slimnieks stāsta savu pieredzi (neesmu FB)...ok, es neatceros vārdus, slimnīcu utt....vari ticēt, vari neticēt

Minne:
ok, man vnk bija iespaids (no medijiem), ka slimnīcā liek tikai smagsmagi slimos covidiešus

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version