Noskaņojums > Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos

Ķīniešu figņa

(1/3) > >>

olgucis:
Pamodos. Vannas istabā visa grīda slapja, tāda pamatīga peļķe. Tek dvieļu sildītājs. Tāda paliela trīs pakāpju  eleganta balta restīte. Vienā posmā pa vidu adatas lieluma šķirba. Nezinu, vai kaimiņi lejā ir lietas kursā. Jebkurā gadījumā, tas nav labākais veids, kā pamodināt sievieti no rīta. Atbrauca santehniķī, nobildēja ķīniešu brīnumu un apsolīja atgriezties. Sēžu, kontrolēju situāciju un ... sūdzos. A ko man vēl darīt.

Mangusts:
Šī tiešām ir riebīga figņa. Draudzenei sāka tecēt svaigi remotētā vannasistabā svaigi pirkts un nomainīta truba - meistars atbildējis (sen stāstīts, turklāt nespeciālista pārstāsts, viss ļoti aptuveni), ka tur kaut kur pie stāvvada/trubām elektrība un tā sit caurumus. Mans tēvs fiziķis, jau manu atstāstu dzirdējis, raustīja plecus un  beigās pateica, ka teorētiski viņš fizikāli ķīmisku reakciju var iztēloties, taču tad tās trubas esot nenopietnas, ja tāds nieks caurumu varot iztaisīt. Zinu tikai, ka intereses pēc papētīju, kas Depo uz dvieļu sildītājiem rakstīts un tur sīkā drukā bija piebilde, ka veikals neuzņemas atbildību par šādiem defektiem. Tātad nav nekas neparasts.

olgucis:
 :( :thinking: :shock: ... Atbrauca, noņēma ķīniešu brīnumu. Teica, ka līdzīga maiņai veikalā neesot. Pasūtīs un kaut kad uzstādīs. Uzlika armētu pārejas šļauku un aizbrauca. Kaut kā stulbi diena sākās. Vispār šai dzīvoklī kaut kādi brīnumi ar santehniku. Teiksim, mēneša sākuma man pa nakti kanalizācijā pieci kubi aukstā ūdens aiztecēja. Podam korķis nebija aizvēries. Nē, nu es dzirdēju kaut kādas skaņas pa nakti, bet man prātā nebija ienācis, ka kaut kas tāds varētu notikt ar mani. Nekad taču nekas nenotika...  :thinking: Laikam, visam reiz pienāk pirmā reize. Dzīve paliek interesanta.

Milka:
Saliec katras telpas stūros pa lauru lapai, aizdzīs dzīvoklī esošās bijušo īpašnieku sliktās enerģijas. ;)

olgucis:
khmmm... dienas beigas vairs nepārsteidza. Transporta firma atveda  viesu istabas sekciju. Divas daļas... Trešais elements esot palicis noliktavā un cik saprotu, līdz Lieldienām nebūs pieejams. Nu ja... tāda diena. Kaķis no tā visa šokā  :murmur: :rat: ... Es cenšos neiespringt, tēloju, ka man pofig. Rīt būs mēbeļu meistars, varbūt saliks no sekcijas, to, kas ir pieejams. Varbūt...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version