Noskaņojums > Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos

Iesaistīties darbos skolai...

(1/6) > >>

Trix:
Nu vienkārši skabarga pakaļā. Ne aizsniegt, ne izvilkt.

Tagad, lūk, kārtējais "projektiņš". (Tāpat kā Lieldienās "olu ēdieni - pagatavot, safotografēt, izveidot aprakstu", attālinātais sports "izveidot vingrojumu kompleksu, safotografēt, izveidot aprakstu" un pārējie tāda veida murgi.)

Klases telpā tiks veidota izstāde ar galdautiem, galda salvetēm un nelielu aprakstu, ar ko šis galdauts ir tik īpašs JŪSU ģimenei.
Lūgums atnest savu galdautu vai tā foto un nelielu aprakstu par to.

Māti aiz kājiņas nomuftēt, man NAV galdautu. Man 10+ gadus ir garīgās un fiziskās izdzīvošanas stāvoklis, kad man vienkārši nepietiek spēka visādiem smalkumiem, tipa, galdautiem un salvetēm. Man tādu NAV. Man ir galds, ir trauki (pofig, kādi, bet vismaz tīri, ja nav mazgājuši "deleģē viņiem pienākumus"), ir ēdiens. Liekas lupatas mazgāt man spēka nav. Galdautu es tieši tā uztveru - kā lieku darbu aiz spēju robežas.

Un arī šo sviestu ar "baltajiem galdautiem", protams, es sagremošu, kaut kādu pleķainu linu lupatu atradīšu un pastāstīšu, ka klājam Jāņos (lai pagalma galda dēļu skabargas neduras pirkstos). Un vēl nofotografēšu, un vēl izdrukāšu....

ZB.

Varbūt kādreiz man būs arī galdauts. Lai gan diez vai Tvaicenē tādus izdala.

dip:
Visā šajā Zituācijā pats svarīgākais ir stāsts. Pastāsts. Lai nu ko, bet stāstīt Tu proti. Tāpēc. Vienalga, kāda drāna. Ar caurumiem - no vecomes zviedru zara. Kad zviedru virsnieks, omes skābputru saēdies, palika latvju zemē.

Oi. Trix, te tak ir kur izvērsties. Lai puikas arī piedalās ģimenes leģendas veidošana.

Trix:
Saproti, kur ir tā šaize? Ka man nav spēka tos murgus fantazēt un to visu organizēt. Uz pirmdienu. Un vēl rīt talkā piedalīties (jo mums te mazs miests, vajag). Un arī savu "vēsturi" veidot man nav spēka. Es negribu. Es neko negribu.

Tā jau čerez ņemogu visādus tādus ģimenes vēstures sīkumus mēģinu izvilkt no atmiņas un pastāstīt, kaut gan nemaz tik daudz tādu nav - ne man ģimene adekvāta, ne tās vēsture kaut kāda. Ne bērniem vecvecāki diži ieinteresēti, ne arī pieejami.

Tikpat labi varētu paprasīt ģimenes vēsturisko kroni atnest uz skolu. Ar dimantiem un rubīniem.

olgucis:
 :thinking:  Čerts! Man arī nav galdauta .... man pat galda nav ....

dip:
Trix, ņeverju. Tev ir stāstnieces talants. Un nevajag jau romānu. 4 teikumus. Lai rodas jautājumi. Vai 7 teikumus - lai jautājumi nerodas. Uzdod puišiem spēli - izfantazēsim dzimtas vēsturi.

Varbūt iepatiksies un būs jauns rūpals. ienesīgs :smile:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version