Autors Tēma: Mēs un antivakseri  (Lasīts 3105 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Mēs un antivakseri
« Atbilde #270 : 2021. gada 21. jūlijs, 20:54:23 »
Šī vispār tāda absurda naida sēšanas un labajos/sliktajos dalīšanas tēma. Bet ko citu no tāda Nakata gaidīt.
nu un ko no tādas tuk gaidīt?....baigais miera balodītis? ...un kur tu te  to nakatu iedalīji? ...labajos?  :mrgr:

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #271 : 2021. gada 22. jūlijs, 00:27:01 »
kā jau minēts visas tēmas sajukušas..rakstu te,jo te  :?:
 šon iesmaidījām..par cik UKIjā maskas kritušas, visur nomainīti uzraksti no - jābūt maskām, uz - maskas pēc jūsu izvēles.
mājās savilkām kopā galus..un ,kas mums sanāca :) - tie kas vakcineti ,liela daļa turpina staigāt ar maskām :confused: , tie kas nevakcineti.. beidzot uzelpo  :scratch: :wtf:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen, visu no tās būtu nometuši lejā.
IG- mellenessniega

Atslēdzies tuk

« Atbilde #272 : 2021. gada 22. jūlijs, 05:29:51 »
...un kur tu te  to nakatu iedalīji? ...labajos?  :mrgr:

Es neko nedalu, katram brīva izvēle. Tu jau dali.  :mrgr:

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #273 : 2021. gada 22. jūlijs, 06:33:41 »
Citāts: tuk
Es neko nedalu, katram brīva izvēle. Tu jau dali.  :mrgr:
Paskaties vērīgāk. Tu iedalīji gan nakatu pie "sliktajiem", tikai citā grupā un pēc saviem kritērijiem :mrgr:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #274 : 2021. gada 22. jūlijs, 06:40:28 »
Ieliec lūdzu citātu, nevaru atrast, kuru tieši esi domājusi.Bet nu vienalga uzskatu tādas raganu medības par neētiskām.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #275 : 2021. gada 22. jūlijs, 06:57:42 »
Citāts: tuk
Bet ko citu no tāda Nakata gaidīt.
Šis.
Apzināti vai neapzināti mēs tomēr grupējam un marķējam cilvēkus. Tā vienkārši ir :)

Atslēdzies tuk

« Atbilde #276 : 2021. gada 22. jūlijs, 07:22:26 »
Ā, es sapratu, ka jāmeklē citās tēmās par covidu.
Bet protams, viedoklis jau veidojas, ja rīko taganu medības, vajā Kvadru par citādu domāšanas veidu un kļūst par valdības ruporu.
Tieši vilšanās 30 gadu garumā valdībās un ieradums paļauties vien uz pašu spēkiem visās situācijās, daudzus cilvēkus novedusi pie tā, ka arī šajā paļaujas vien uz sevi. Tādēļ viņus gānīt? Nu comon...

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #277 : 2021. gada 22. jūlijs, 08:10:01 »
Citāts: Spārka
Ja grib vakcināciju korelāciju ar izglītības un veselā saprāta līmeni, tad nez vai Islandē, Kanādā, Izraēlā utt līmenis ir zemāks nekā Somālijā, Ugandā un Čadā :mrgr: Plus var salīdzināt IKP.
Nocitēšu pati sevi. Sagadīšanās? Varbūt pat murgaina? :mrgr: Pielieku tabuliņu (nav manis veidota) par vakcinācijas līmeni un IKP līmeni:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #278 : 2021. gada 22. jūlijs, 08:31:13 »
Es tā domāju, ka tas parāda neko citu kā valsts "medicinizācijas" un "medikamentizācijas" aptveres līmeni. "Attīstītajās valstīs" ar katru skabargu, pumpu un puņķi skrien pie daktera, rij saujām antibiotikas un ir svēti pārliecināti, ka neko, kas nav pirkts veikalā, mutē bāzt nedrīkst. Uzliet tēju uz ārā noplūktas piparmētras - pasargdies, būs beigts uz vietas. Kuram tur var ienākt prātā, ka var nevakcinēties, ja reiz sacīts, ka nāvīga sērga nāk?
Protams, es drusku pārspīlēju, bet ideja tāda.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #279 : 2021. gada 22. jūlijs, 08:47:07 »
šon iesmaidījām..par cik UKIjā maskas kritušas, visur nomainīti uzraksti no - jābūt maskām, uz - maskas pēc jūsu izvēles.
mājās savilkām kopā galus..un ,kas mums sanāca :) - tie kas vakcineti ,liela daļa turpina staigāt ar maskām :confused: , tie kas nevakcineti.. beidzot uzelpo  :scratch: :wtf:
cik interesanti....ja pareizi sapratu no mellenes, tad UK lielais vairākums turpina staigāt maskās, jo bija dati, ka 70% pieaugušo ir vakcinēti?...tad 70% staigā maskās? ...un kāpēc nepriecāties un "beidzot atvilt elpu", ja panākts tik augsts līmenis vakcinēto?...viss ir likumsakarīgi par spīti tam, ka daži viesstrādnieki spļauj virsū Lielbritānijas veselības sistēmas rūpēm  :sarcasm:

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #280 : 2021. gada 22. jūlijs, 21:12:27 »
saprati nepareiz  :smoker:

Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen, visu no tās būtu nometuši lejā.
IG- mellenessniega

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #281 : 2021. gada 22. jūlijs, 21:26:25 »
Principā jāsaka, ka Nakats kā smags valdības melu propagandas upuris runā kopumā pareizi.
Tas ir, ja būtu tā, kā mums cenšas iestāstīt.

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #282 : 2021. gada 23. jūlijs, 09:39:21 »
Principā jāsaka, ka Nakats kā smags valdības melu propagandas upuris runā kopumā pareizi.
Tas ir, ja būtu tā, kā mums cenšas iestāstīt.
Tu man patīc, tev augsts intelekta līmenis, ja zināji par King Krimson un rakstītā uzbūve arī ir ok, bet tam visam paralēli esi ieslēdzis "duročku", kas no izpētes viedokļa ir ļoti interesanti...es pat teiktu, ka esi slepenā dienesta aģents, kurš iefiltrējies neformālās aprindās ar pretvalstisku noskaņojumu un tad zondē to un tā "duročkas" marka ir jātur, jo nedrīkst izkrist no lomas....nu, antivakseri ir laba kompānija Tev...mūsējie jau vairāk tā - no gultas apakšas, bet tie, kurus pulcē Gobzems u.c. ir jāpatur redzes lokā!  :mrgr:   
Lai veicas!

« Atbilde #283 : 2021. gada 23. jūlijs, 15:01:55 »
Tu man patīc, tev augsts intelekta līmenis, ja zināji par King Krimson!

Kur tad King Crimson tika pieminēts? Hmm, tad jau man ari ir augsts intelekta līmenis - es gan nekad par to neesmu šaubījusies  :mrgr: 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #284 : 2021. gada 23. jūlijs, 19:02:14 »
Kur tad King Crimson tika pieminēts?

Nakatam ir laba atmiņa - tas tika pieminēts daudz senāk kā pirms gada :)