Noskaņojums > Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos

ar kuru galu viņi domā?

(1/4) > >>

Samotrākes Nīke:

Totāli sašokējos  - iedomājies, tu mierīgi ej pa Rīgas centru un attopies apšaudes vidū  :rat: To, ka noris kaut kādaas mācības, es internetā pēc virsraksta pamanīju, bet nekad neiedomātos, ka var tā vienkārši starp parastajiem civiliedzīvotājiem, kas neko nenojauš, pilsētas centrā izlaist karavīrus pilnā uzkabē un blīkšķināt ar šautenēm 
https://www.tvnet.lv/7335997/apsaude-rigas-centra-parbijusies-garamgajeji-latvija-turpinas-militaras-macibas

baaciens:
Kaut kas bezgala muļķīgs. Nebūtu iedomājusies, ka var arī šādi.

olgucis:
veči spēlē kariņus  :rat: .  :laugh:  tauta vieglā šokā. Piebaidīs vēl kādam bērnam stostīšanās... Ne jau visi tās ziņas klausās. A nebaidās no tā, ka kāds aiz bailēm izvilks no pagultes savu ložmetēju, vai kāds mammis iekraus garām skrienošam kareivim ar pannu pa galvu valsts aizsardzības nolūkos

tuk:
Mums vairākus gadus atpakaļ tā gadījās Ādažu centrā. Pieejam pie sava auto, lai brauktu prom, bet pie tā tup viens pilnā aprīkojumā ar stroķi un pieliekot pirkstu pie lūpām dod zīmi, lai izliekamies viņu nemanām. Izrādās bija ziņots, ka pilsētvidē mācības. :D Mēs no cita miesta un ne aļļo. Bet izjūtas dīvainas, kaut ar prātu saproti, bet ne visai omulīgi redzēt bruņotus cilvēkus ielās.

kvadra:
Man kaimiņos Pierīgā bija sabraukuši ar kravas mašīnām, noštopēja satiksmi abos virzienos un labu brīdi šaudījās... es nezinu no kā... ložmetēja kkāda?... bet ļoti skaļi un spalgi, kas vēl tikpat skaļi atbalsojās no tuvējās birzītes. Neomulīgi...
Neņemšos spriest, cik tas vajadzīgi un vai attaisnojami. Kaut kā jau jāmācās viņiem ir un varbūt arī šitā vajag... Šajā sakarā man ir tikai divas vēlmes 1) lai šajā procesā neviens iedzīvotājs no izbīļa vai kā citādi nebūtu cietis, 2)lai šādas ainas mēs redzētu tikai kā mācības un nekad, nekad pa īstam... Ja tāpēc viņiem jāmācās - lai. Pārdzīvosim.                             

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version