Jaunākie ieraksti

Lapas: [1] 2 3 ... 10
1
Pasaulē / Atb: Kas atkal notiek Ukrainā?
« Jaunākais ieraksts no Camma šodien pl 02:45:03 »
Esmu padumja - nesaprotu to padomijisko piegājienu, kad visas stratēģiskās rezerves nobāztas pa plašo Sibīriju, a ceļus piebūvēt nedadomājās. Kāda, hren, stratēģija, ja vajadzības brīdī netiec klāt? Šaura bezizeja vārda tiešā nozīmē.
2
Pasaulē / Atb: Kas atkal notiek Ukrainā?
« Jaunākais ieraksts no Camma šodien pl 02:40:34 »
BAM kļuvis par babamu.
BAM esot vienīgais komunikāciju veids pa Sibīriju un Tālajiem austrumiem. Ja pareizi sapratu, tad kaut kur kaut kas vēl saglabājies no cara laikiem un tam BAMa tunelim paralēli esot posms ar tiltu 35 m augstumā.

Babamā uzlaida gaisā cisternas, lai nobloķētu tuneli, kuru grūti iztīrīt no lūžņiem un kur var būt termiski bojāti ieži. Vienlaikus sagaidīja, ka krievi būs spiesti laist cisternas pa blakusceļu ar tiltu. Un tad bija vienkāršāk uzlaist gaisā arī tiltu ar cisternām, jo tāpat kaut ko spridzināt esot grūtāk un mazāk efektīvi.
3
Nenopietni / Atb: Dienas deva
« Jaunākais ieraksts no Aste Risks 2023. gada 02. decembris, 21:33:04 »
4
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no tuk 2023. gada 02. decembris, 21:21:10 »
Izlaidusi mīļā, izlaidusi...  :talking:   :taunt:   :rofl:
5
Virtuves pieredze, padomi, prieki / Atb: Kas jums šodien vakariņās?
« Jaunākais ieraksts no Luīze 2023. gada 02. decembris, 19:31:45 »

Tā taču nav uzruna? :mrgr:


Nē, tā ir karbonādes zorte :mrgr:
6
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no Camma 2023. gada 02. decembris, 19:20:33 »
Vai tad miskastes un kaķkastes iznešana ir vīrieša darbs? Ar malciņu arī tā - nu tā. Bet ja nu vajag, tad šiem ir zābaki - 45-49.izmērs un man līdz vidum (''tas'' orgāns man nav piešķirts).
7
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no tuk 2023. gada 02. decembris, 17:33:09 »
Kā vīrieši paši pārvietojas, uz slēpēm?  :mrgr: 
Mums lielā puišu un mazākā meiteņu sniega lāpsta. Kad lāpstai par maz vieglā sniega grābienam, tad ir slota. Kad slapjais, smagais sniegs, tad es netīru, šo gaisīgo gan patīk. Bet kārta kādi 35-40 cm jau, bažīgi skatos uz saimniecības ēkas jumtu, varbūt jātīra arī tas...  :?:
8
Zvēri un augi / Atb: Esam tālu no dabas aizbizojuši
« Jaunākais ieraksts no Camma 2023. gada 02. decembris, 15:38:44 »
Izārdījos pa māju, piesaucu visu vīrieškārtas pārstāvju (tikai mājas!) sirdsapziņu. Nav, nu nav tāda lieta nomeklatūrā, kā sirdsapziņa maniem vīriešiem!

Āvu lielos zābakus, braucamos cimdus un gāju lūkot ko platāku sniega grābšanai. Lielo bleķa lāpstu paķēru un... pat neatrāvu no zemes, smaga, maita. Nu ko ta, pajēmu plato lapu grābekli un slaucīju ar slaucīšanu biezo sniega kārtu. Ar 3 vēzieniem 40 cm tīri. Nu ta šitā iztīrīju taciņas uz klēti (malciņa ta jānes!), uz kompostkaudzi, uz mežmalu (izlietotām kaķsmiltīm īpaša bedre tur), uz autoplacīti.

Tā neko pavingroju. Bet ne es viena - Herkuless uzrīkoja jampadraci pa iztīrītajām taciņām, uzspolēja un auļoja no viena gala līdz otram, meģināja mētāt un ķert pērnās lapas un zāles kumšķīšus, ko es savā niknajā cītībā pamanījos atkašāt.
Nē, mīļie, niknums nemaz nav laba lieta, nemaz nepamanīju, kā rokā uztapa divas milzīgas tulznas, viena jau arī pušu. Tagad visi ūdens darbi momentā atgādina par muļķību cimdu izvēlē.
9
Virtuves pieredze, padomi, prieki / Atb: Kas jums šodien vakariņās?
« Jaunākais ieraksts no Camma 2023. gada 02. decembris, 15:21:24 »
A man bija prasta zupa - uz soļankas šniti, jo savācu viskautkādus kamariņus pa ledusskapi, beigās piegāzu pusturzu Ezerkauliņu skābētos kāpostus. Lecskapis tīrs, vēderi pieēsti (ar bleķiem pa darbnīcu ņemties nav joka lieta). Ko vēl vairāk vaig?

Kāds, neteikšu - kurš, vēl naktī grabināja ar pavārnīcu pa katlu. No rīta katls spīdēja un laistījās!
10
Virtuves pieredze, padomi, prieki / Atb: Kas jums šodien vakariņās?
« Jaunākais ieraksts no Amālija 2023. gada 02. decembris, 12:27:50 »
Kaut kāda karbonāde. Nu labi, cūkas :)


Tā taču nav uzruna? :mrgr:

Lapas: [1] 2 3 ... 10