Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 124012 reizes)

0 lietotājiem un 2 viesi lasa šo tēmu.

Atslēdzies Spārka

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #1260 : 2023. gada 23. novembris, 11:01:38 »
nesaprot kādus likumus, (noteikumus, pantus, punktus) vainīgie ir pārkāpuši.
Kafka

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #1261 : 2023. gada 23. novembris, 14:37:08 »
Kafka pat prātā prātā nebija ienācis. Bet ja padomā, tad man ar Kafku līdzīgi sapņi rādījušies.

"Kafkas visslavenākais darbs, bez šaubām, ir romāns "Process". Tajā atspoguļoti galvenā varoņa Jozefa K. centieni izbeigt tiesas procesu, kas pret viņu sākts, lai arī viņš neko nav noziedzies. Viņam tā arī netiek paskaidrots, par ko viņu grasās tiesāt. Romānam ir absurda literatūras iezīmes, ko jau sastop viņa agrākajā literārajā darbā "Pārvērtība" (Die Verwandlung, 1915). Jozefs K. sastopas ar likuma sekām, taču nezina pašu likumu (un to, vai tas vispār pastāv). Šī tēma tālāk turpināta Kafkas romānā "Pils", 1926)," (c)

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1262 : 2023. gada 23. novembris, 18:40:17 »
Mājas pagalms. Māja bieži redzēta sapņos, pēc sajūtām kā tēta vecāku māja, bet iekšā vairāk pēc pirmā drauga vecāku mājas. Ierodas pajauns vīrietis, it kā kaut ko remontēt (neatceros, ko darīja), tā kā pie kāda ciemos. Zinu, ka mājā ir kaut kādi cilvēki. Pēc laika ierodas otrs, arī pajauns. Tad pagalmā stāvam četratā – es, tie divi vīrieši (nu tā ap 30) un vēl viens mazliet iesāņus, tā kā ēnā, – tas vecāks, bet tā īsti neatceros, kas tas tāds. Pirmais man saka, ka man tagad jāizvēlas viens no viņiem, tā kā par vīru, tā kā nezin kāpēc. Stāvu un domāju, ka tas, kas atnāca otrais, man patīk labāk, gan smukāks, gan kaut kādus darbus labāk izdarīja. Bet tas pirmais tomēr atnāca pirmais. Tā arī neizvēlējos, pamodos.

Pirms pāris dienām mani uz seksu mēģināja pavilkt tāds deviņpadsmitgadīgs jauneklis. Klusībā pie sevis brīnījos, kas viņam prātā, jo man sapnī tikpat, cik dzīvē... Bet šis bija ļoooti neatlaidīgs.

Kaut kā man pēdējā laikā sapņi par jaunekļiem rādās, lai arī dzīvē nekad nav bijuši interesanti "sīkie" kā partneri. Laikam veca kļūstu...  :rofl:
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies reno

« Atbilde #1263 : 2024. gada 11. janvāris, 08:47:31 »

Ejam ar vīru pāri Vanšu tiltam, satiksme slēgta , cilvēku staigā un  bariņi gar margām. Ejam tuvāk -vai, kā mēs nokavējām -krastmalā pie prezidenta pils stāv liela, tumši sarkana lidmašīna, ar kuru ir atlidojis Zelenskis. Esam jau gandrīz pāri tiltam. Daugava aizsalusi, uz ledus cilvēki, kas grib tuvāk redzēt. Vīrs arī nokāpj, bet es sāku saukt, lai uzmanās,  nemaz tik aizsalusi nav, ledus čagans un tālāk vaļējs ūdens.

Esam nonākuši otrā krastā un ejam par tādu kā  tuneli, kam gar vienu malu laikam kanāls, cilvēku maz. Pēkšņi pa kanālu parādās laiva un tajā Zelenskis ļoti košā kreklā (vismaz man liekas, ka laiva, jo tā kā slīd un ir zemāk) Mēs mājam, viņš māj un tad dod zīmi, ka tūlīt būs atpakaļ. Gaidām un es zinu, ka apsardzei teikšu, ka mums viss ir norunāts. Un jā, ir klāt vēlreiz, tagad uzvalkā un rokās kaut kāds suvenīrs -kā koka kaste. Viņš mani ierauga, nāk klāt un uzdāvina man to kasti. Pie sevis nodomāju -krāms, bet liels gods. Kaut ko sākam draudzīgi runāties, es gudroju, ko tādu gudru viņam pajautāt. Vīrs ar telefonu fotografē. Es pēkšņi atceros, ka pavisam nesen esmu nofotografējusies ar karalieni (nav īsti skaidrs, laikam ar Kamillu) Meklēju to bildi telefonā, lai varu parādīt Zelenskim, kāda man veiksme, bet, kā jau sapnī, nekā nevaru nospiest telefona pogas. Tas viss notiek tajā tunelī, cilvēku bariņi netālu grozās.
Tas arī viss...

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #1264 : 2024. gada 13. janvāris, 22:41:54 »
Sapņa epizode. Zīmēja MI.

Atslēdzies lumbergs

« Atbilde #1265 : 2024. gada 13. janvāris, 23:45:55 »
šaušalīgi, gan pirkstu skaits, gan MI.

Atslēdzies reno

« Atbilde #1266 : 2024. gada 20. janvāris, 08:52:05 »
Izeju laukā, dzirdu kaut kādas skaļas sarunas, smieklus ap stūri. Ieraugu  divas jaunas sievietes rok ārā manu puķu dobi un tā, kas pie durvīm, jau izrakta un zeme nolīdzināta. Sāku sašutusi kliegt, ko jūs te darāt. Meitenes izbrīnīti saka -jūs taču pasūtījāt. Prasu kādā adresē. Izrādās, šīs sajaukušas. Sola vismaz miskanti un lavandas iestādīt atpakaļ. Ejam kopā pa ielu meklēt īsto māju.

Laikam tas nozīmē, ka pavasaris un dārza darbi nāk
« Pēdējās izmaiņas: 2024. gada 20. janvāris, 08:59:18 no reno »

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #1267 : 2024. gada 20. janvāris, 21:21:35 »
pirmajā brīdī nodomāju kāpēc jāstāda miskasti :mrgr:

Atslēdzies reno

« Atbilde #1268 : 2024. gada 22. janvāris, 07:55:43 »
https://stadiblidene.lv/stadi/zalveida-ziemcietes/product/592-

Foto ilustratīvs. Manējai cita suga, zied. Sākumā tikai tā varēju šai milzu smilgai nosaukumu atderēties. Sāk ziedēt septembra beigās -oktobrī, ja sniegs nenoliec, skaista un stalta  līdz pavasarim

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #1269 : 2024. gada 24. janvāris, 09:22:17 »
Reno sapnī redzēju. Esot iegādājusies dārzu, kurā audzēs puķes pārdošanai.
Veda mani pa īsākiem ceļiem uz kaut kādu mērķi. Rezultātā es biju līdz jostai ūdenī. Nospļāvos un bridu atpakaļ. Kur reno palika, nezinu.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1270 : 2024. gada 24. janvāris, 10:16:27 »
Varbūt tajā grāvī arī palika...  :thinking:

Atslēdzies reno

« Atbilde #1271 : 2024. gada 24. janvāris, 10:30:37 »
Bet es Minni  :) un viņas darbavietu ar visādiem akvareļgleznošanas lietām.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1272 : 2024. gada 24. janvāris, 10:53:19 »
Abos sapņos vienojošais ir ūdens...  :b:

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #1273 : 2024. gada 24. janvāris, 10:53:33 »
Varbūt tajā grāvī arī palika...  :thinking:

Nē, nē, viņa strauji no manis attālinājās.

Atslēdzies reno

« Atbilde #1274 : 2024. gada 24. janvāris, 11:41:30 »
Dzīvē es tevi grāvī nepamestu :big_hug: