Autors Tēma: Vienkārši tāpat  (Lasīts 23564 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Vienkārši tāpat
« Atbilde #210 : 2023. gada 12. janvāris, 13:01:21 »
Braucot uz darbu patrāpījās baneris ''Jauns gads, jauni mēs!''.
Izlasīju ''Jauns gads, jauni mēsli.''
Ko par to saka Freids?
kādas bija Tavas attiecības ar tēvu?  :just_popcorn:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #211 : 2023. gada 12. janvāris, 17:28:32 »
Braucot uz darbu patrāpījās baneris ''Jauns gads, jauni mēs!''.
Izlasīju ''Jauns gads, jauni mēsli.''
Ko par to saka Freids?
Kāds tam sakars ar veco Freidu, tā ir normāla ilggadēja dzīves pieredze - ar Jauno gadu vienmēr sākas jauni mēsli, jauni nodokļi!  :mrgr:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #212 : 2023. gada 12. janvāris, 17:44:26 »
2019. - Covid
2020. - lokdauņi
2021. - vakcīnas
2022. - karš un nenormāla cenu celšanās.

Nu un kas tālāk? Tikai optimists var domāt, ka pasaulē pēkšņi iestāsies liela laime. :D (Nu, labi, jācer, ka vismaz karš beigsies.)
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #213 : 2023. gada 12. janvāris, 19:10:34 »
par ko kreņķēties vienmēr varēs atrast. A kad tad dzīvosi?
Šaja sakarā bieži atceros tēva stāstīto, ka viņa vecāmāte dzīves beigās teikusi, ka tā dzīve tā paskrēja, ka ir sajūta, ka tā īsti vēl nemaz nav dzīvots...
« Pēdējās izmaiņas: 2023. gada 12. janvāris, 19:38:58 no Bobs »

Atslēdzies Trix

« Atbilde #214 : 2023. gada 12. janvāris, 19:36:49 »
Mēslu nosaukšana vārdā - par mēsliem - kaut kā atceļ to būšanu un ietekmi? Sauc to sūdu par medu vai cukuru, bet saldāks mutē no tā nekļūs.
Fakta konstatācija nav kreņķēšanās, starp citu (ai, kā daudziem patīk izdomāt savā prātiņā ko jūt un domā citi...)
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Camma

« Atbilde #215 : 2023. gada 23. janvāris, 12:25:55 »
Man te pastāstīja....
Sēž uz poda sīkums - tā uz 2,5-3 gadi. Kakā. Procesa gaitā kļūst filozofisks, jautā tētim - ''kapēc katru dienu jākakā?''
''Nu, tā dzīvē iekārtots. Katru dienu ēdam un katru dienu kakājam''.
''Un tas tagad tā visu mūžu būs? ? ? ''
''Nuja''.
Pēc krietna pārdomu brīža sīkums izdveš - ''....sviests, totāls sviests...''

Gaidu to brīdi, kad sasaistīs faktu, ka arī no supergaršīgām končām ārā nāk tikai kaksis...
Visus sakost!

Atslēdzies tuk

« Atbilde #216 : 2023. gada 23. janvāris, 12:50:33 »
Mans sīkais savulaik nošokējās, kad saprata ka viņam visu laiku s@di vēderā. Staigājošs kaku maiss.  :mrgr:

Atslēdzies Camma

« Atbilde #217 : 2023. gada 23. janvāris, 13:08:50 »
Oj, Tuk! Tas jau vispār ārprāC!
Visus sakost!

Atslēdzies daddy

« Atbilde #218 : 2023. gada 23. janvāris, 13:38:34 »
aņukus par kakām/kakāšanu 3 gadnieki saprot, 2 gadnieki vēl ne :)

Atslēdzies Camma

« Atbilde #219 : 2023. gada 23. janvāris, 14:26:27 »
Te nav aņuks, te cilvēkam nākusi apjausma, ka visa turpmākā dzīve būs neatraujami saistīta ar šo procesu  :rofl: .
Visus sakost!

Atslēdzies daddy

« Atbilde #220 : 2023. gada 23. janvāris, 14:31:57 »
Te nav aņuks, te cilvēkam nākusi apjausma, ka visa turpmākā dzīve būs neatraujami saistīta ar šo procesu  :rofl: .

IMHO viens no jaukākajiem procesiem...
ja pamjatņik sebe vozdvig ņerukotvornij :)

Atslēdzies sanda

« Atbilde #221 : 2023. gada 23. janvāris, 17:18:01 »
Mans sīkais savulaik nošokējās, kad saprata ka viņam visu laiku s@di vēderā. Staigājošs kaku maiss.  :mrgr:
Sīkais nebija iedziļinājies uzsūkšanās problēmās zarnās, kas kam traucē uzsūkties, piem. kalcijam daudz rupju šķiedrvielu, dzelzij - kafija/tēja, kalcijs, tad  citas raizesRofl
Man vienu brīdi šķita, ka labi uzsūcas tikai glikoze, fruktoze un taukigreen
Par kaku maisu dēvēt nav gluži pareizi - normāli šādam produktam jāatrodas pašā zarnu beigu daļā/taisnajā zarnā, ar pārējo staigāt cienīgiTalking Cat smiley
« Pēdējās izmaiņas: 2023. gada 23. janvāris, 17:44:49 no sanda »

Atslēdzies tuk

« Atbilde #222 : 2023. gada 23. janvāris, 20:15:12 »
Patiktu jau tā domāt, ka cienīgi. Bet skaistums nāk no iekšām vienīgi zināmajam politiķim. Kā nonāk kunģī, tā no skaisti servētās maltītes nekā daiļa vairs nav. Viena vienīga kloāka.  :?:

Atslēdzies sanda

« Atbilde #223 : 2023. gada 24. janvāris, 15:30:28 »
... skaistums nāk no iekšām vienīgi zināmajam politiķim. Kā nonāk kunģī, tā no skaisti servētās maltītes nekā daiļa vairs nav. Viena vienīga kloāka.  :?:
Piekrītu Šleseram gandrīz pilnībā, noteikti vairāk piekrītu nekā nepiekrītu. Vai apjautāji arī gastroenterologus Cat smiley? Vai zini, kāpēc daudziem vajag skaisti servētu maltīti?
Par brokastu ūdenī vārīto auzu pārslu putru ar žāvētām dzērvenēm ,pārlietu ar pienu,  mans kuņģis ļoti pateicīgs, atzina to par daiļuSmile.
Mans daiļums ļoti atkarīgs no uztura un garastāvokļa.

Atslēdzies Camma

« Atbilde #224 : 2023. gada 29. oktobris, 10:13:05 »
Tā kā man ir daudz aprūpējamo, ir arī visu laiku jāpatur prātā, kurš jau savu tiesu mīļuma un savu tiesu garšīgumu saņēmis, kuram vēl ko pietaupīt.
Rīta mikrēslī brokastojot, gar kājām trinas viena koška (Punktiņa), kurai bļodiņā tiek ieliktas teļa akniņas. Ņurdod un galvu purinot mince akniņas nokopj. Pa tam vēl visādi citādi notikumi - kafijas, kotletes, salāti, ziemas riepas utt.  Koška ik pa laiciņam trinas gar kājām. Vienā brīdī kļūst īpaši uzmācīga un tiek ar kāju pabīdīta malā:  ''nu, ko bļausties? tu tak jau akniņas dabūji!''.
Pēkšņi aiz muguras mehāniskā-robotiskā balsī atskan :''Uzmanību! nepareiza personas identifikācija, nepareiza identifikācija''. Paskatos - toč tā nav Punktiņa, bet Jetija!

Lieku bļodiņā akniņas un tūlīt uzrodās arī Punktiņa, lai pamielotos vēlreiz. Un atkal balss aiz muguras :''Uzmanību! Nesankcionēta piekļuve! Krāpšanas mēģinājums''.

Datorspēles uz nenobriedušajiem pieaugušajiem atstāj visai dīvainu iespaidu....
Visus sakost!