Autors Tēma: Jocīgas sazverestības ...  (Lasīts 722 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Jocīgas sazverestības ...
« : 2021. gada 26. marts, 14:30:23 »
7. Tā nav sakritība – cilvēki, kas ir iemīlējušies un dzīvo funkcionālās attiecībās, paliek resni. Mediji mums mēģina ieskaidrot, ka tie ir ēšanas paradumi, kas pie vainas, kaut gan patiesībā no mums tiek slēpts tas, ka cilvēki resnē no mīlestības. Buda ir laimīgs un resns. Sakritība? Nedomāju. Gribi būt tievs? Izvairies no mīlestības!
utt  https://satori.lv/article/10-jaunas-sazverestibas-teorijas-kuram-noticet-jau-sodien
 :clap: :clap: :clap:

Linda Curika  Autors 

Man ir grāds politikas zinātnē un pētniecības pagātne. Agrāk pētīju iekļaujošu izglītību. Interesējos par dzimumu līdztiesību. Nepatīk pašmērķīgi un garlaicīgi teksti un sarunas. Patīk suņi.
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Atb: Jocīgas sazverestības ...
« Atbilde #1 : 2021. gada 26. marts, 17:53:24 »
Foršas teorijas, man patika  :)
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #2 : 2021. gada 26. marts, 18:41:06 »
jā... par baložu mazuļiem esmu dzirdējusi. Neviens viņus nav redzējis un ja redzējis , tad nav atpazinis

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #3 : 2021. gada 26. marts, 22:27:46 »
Esmu redzējusi baložu mazuļus, un tie NAV kopā salipuši zvirbuļi  :mrgr:
Iespējams, viņus neredz tāpēc, ka baložu mazulis apkārt neplivinās - tup ligzdā, kamēr izaug gandrīz pieauguša putna izmērā un izskatā.

P.S. Bet teorijas man nepatika  :n-:

Atslēdzies sanda

« Atbilde #4 : 2021. gada 27. marts, 02:17:47 »
Vakar  klients  gados ap 60 pieminēja pārdzīvojumu armijas laikā - redzējis baložu mazuļus, esot ļoti neglīti, spalvas vīdējušas kā adatas. Vai es vispār varot kaut ko tādu iedomātiesRat
Zinu, ka ligzdguļu mazuļi izšķiļas kaili, akli, bezpalīdzīgi. Klientam  trāpījies ieraudzīt spalvu augšanas sākumā. Baloži baro tos ar ''putna pienu'', ko izstrādā guza.
Domāju - baloži savus bērnus uzskata par skaistiem un es domāju tāpat.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #5 : 2021. gada 27. marts, 06:29:15 »
Baloža mazulis varbūt arī nav nekāds skaistulis, bet pats viņš noteikti tā nedomā, jo tup ligzdā ar komiski svarīgu paskatu, tāds važnijs  :mrgr:  Pliks, ar kumpainu knābi. Tad pamazām sāk apaugt un kļūst jau puspliks, bet joprojām infantils - jau liels, bet turpina tupēt ligzdā un gaidīt, lai vecāki šo baro  :mrgr:   Baložu "putna piens" ir stipri komplicēta būšana, kas variējas atkarībā no putnēna vecuma. Tāpēc cilvēka centieni izbarot baloža bāreni lemti neveiksmei. Kad beidzot jaunais balodis pamet ligzdu, tas jau kļuvis tikpat liels un smuks kā vecāki  :) 

Atslēdzies sanda

« Atbilde #6 : 2021. gada 27. marts, 13:30:49 »
Man tomēr tad, kad sorosīti vēl nebija, trāpījies spalvains, liels balodis, kas radies no zvirbuļiem.smej
Sniegainā janvārī ar tēti atnesām mājās, pats ēst nemācēja, lipinājām kumosus ar grants akmentiņiem un likām rīklē. Pavasarī devās pasaulē.