Autors Tēma: «Doždj» 10 000 eiro sods  (Lasīts 2777 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Atb: «Doždj» 10 000 eiro sods
« Atbilde #105 : 2023. gada 09. janvāris, 17:48:18 »
ja par Dožģi, tad jau teicu - manuprāt mizā viņi dabūja par to, ka sāka komentēt LV procesus - Staķa intervija, naglas nojaukšanu, mācības tikai LV valodā...  ķip nelieniet ar savu bībeli mūsu baznīcā, pantu atradīsim.  :talking:   
Par to jau trīszvaigžņu kavalieris Imants raksta, ka lai sekmīgi raidītu no Latvijas vajag zināt kura "bībele" ir pareizā Latvijā, galu galā, viņi cieta no svaigi notikušajām velēšanām, kur uz kara histērijas viļņa tika savēlēti "konservatīvi labējie radikāļi", kur Dožģj ir eiroliberāļi, kā Stabilitāte PAR, kas tika patriekta no Saeimas ar sūdainu mietu. Protams, palika ES parlamenta profesors, bet "gudra dir@ana nav malkas skaldīšana". :) Un šeit nu mēs esam, mūsu savēlētiem "konservatīviem labējiem radikāļiem" pie vienas vietas cīnišanās pret Putinu aiz trejdeviņām zemēm, ja var lieku reizi parādīt ka mēdijiem jāprotas ("sen sisti neesat"). Tagad jāgaida, ka šie savēlētie, ko salaidīs greizi ar "dienesta likumu" (Pabrika bērnu), - radis vispārēju riebumu pret viņu (kas praktiski ir pakalpošana Putinam "pasakot", ka "Latvija ir gatava atbrīvotājiem" - vainojot tājā pederastus un lgbtqia+, kas negrib karot). Es domāju, ka tas viss tiks darīts ar klasiskām atrunām par finanšu disciplīnu un nav naudas! Un tad vēlreiz varēsiet mani mēģināt paliecināt ka NA neapkalpo Prokremlisko pasūtījumu :D
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Atslēdzies daddy

« Atbilde #106 : 2023. gada 09. janvāris, 18:15:28 »
grūti saprotams teksts, bet īsais izvilkums - kremlinu rēgs klīst pa Latviju, ir skaidrs... oponēšu

14. Saeimas vēlēšanu rezultāts mani apmierina - visādi "mērenie" krievi tika patriekti, palika radikāļi, kuri ir "zem tēmekļa"... tas ka NA ir kremlinu samurajs - "aplis ir noslēdzies", ir šķietami...

Mazmeita biia NA pasākumā Ložmetējkalnā ... -12 grādos 30km marš-brasok... lai pieminētu  KRIEVIJAS IMPĒRIJAS ģenerāļu organizētās Ziemsvētkui kaujas...ok, nacionāļi teiks, ka PIRMO reizi tur piedalījās Latviešu Nacionālās vienības... (Napoleona karos tā nebija)... bet būtībā...

Atslēdzies reno

« Atbilde #107 : 2023. gada 10. janvāris, 07:56:58 »
Dožģ saņēmis apraides tiesības Nīderlandē

Atslēdzies reno

« Atbilde #108 : 2023. gada 10. janvāris, 08:41:40 »
Un man visvairāk pārsteidz taisni reno (hmzs, sf ir lietotāji ar mazo burtu, un tā nav nekāda necieņa), jo Imants ir klasiskais mākslas zinātnieks par pirms nacionālā laika mākslas priekšmetiem, un viņa lielais darbs ir Rundāles pils saglabāšana. Protams, politikā viņa viedoklim ir tikai pilsoņa viedokļa cena, nevis eksperta, bet vai tamdēļ uzreizi ... ?

Mazliet nesaprotu -es tikai pateicu, ka šajā jautājumā cien. Lancmanim nav taisnība, tātad izteicu savu viedokli. Un tam nav nekāda sakara ar viņa erudīciju citās jomās

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #109 : 2023. gada 10. janvāris, 09:51:33 »

Mazmeita biia NA pasākumā Ložmetējkalnā ... -12 grādos 30km marš-brasok...
offtopic, pasaule ir mainījusies un jauniešiem šādos pasākumos vajadzētu mācīt kā uzvesties...kurināt ugunskuru kā Zsv kaujās savā nometnē, un dēļ jaunajām kara  tehnoloģijām tu esi beigts...

Atslēdzies SNor

« Atbilde #110 : 2023. gada 10. janvāris, 17:28:44 »
Citāts
"Doždj" arīdzan informē, ka telekanāls 9. janvārī ir pārsūdzējis tiesā NEPLP lēmumu par licences atsaukšanu. "Mēs nezinām, cik ilgi var ievilkties lietas izskatīšana, tādēļ nemēģināsim panākt licences atgūšanu Latvijā (mums ir svarīgi pēc iespējas ātrāk atsākt raidīšanu kabeļtelevīzijas tīklos; to mēs izdarīsim ar Nīderlandes licenci).
"Doždj" apgalvo, ka NEPLP lēmumu uzskata par netaisnīgu. "Telekanāls "Doždj" neapdraud Latvijas nacionālo drošību, bet pats lēmums tika pieņemts aiz slēgtām durvīm bez iespējas telekanāla pārstāvjiem izklāstīt savus argumentus.[/l]
Doždj seko SF :D  Vai Latvijā Holandes licenze ies cauri redzēsim ;) 
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #111 : 2023. gada 11. janvāris, 08:33:41 »
Jā, mana prognoze tēmas sākumā piepildās.
Nīderlandes licence ļaus strādāt visā ES.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #112 : 2023. gada 11. janvāris, 08:40:13 »
Jā, mana prognoze tēmas sākumā piepildās.
Nīderlandes licence ļaus strādāt visā ES.

tie krieveļi tomēr baigi viltīgie - vērš ES demokrātiju pret pašu ES  :evil: :fryingpan:  ...mūsējiem nāksies pierādīt, kāpēc viņi ir pimpji (huji) un no LV LV teritorijā raidīt nedrīkst...

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #113 : 2023. gada 11. janvāris, 08:47:52 »
Jā , un tā kā pierādijumi ir aiz matiem pievilkti to būs grūti izdarīt.
Kamēr tvrain bija te , varēja kaut ko ietekmēt. Tagad aizmirstiet piem. par latv.   skaņas  kanālu