Autors Tēma: Elektronisko cigarešu tirgošanas aizliegums  (Lasīts 620 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Elektronisko cigarešu tirgošanas aizliegums
« : 2023. gada 25. janvāris, 02:21:51 »
Citāts
Jauniešu vidū strauji izplatās dažādu elektronisko cigarešu lietošana, tādēļ Latvijas tirgū jāaizliedz  elektronisko cigarešu šķidrumi un to sastāvdaļas, kurās ir aromatizētāji – mentols un citas piedevas, kas atvieglo ieelpošanu vai nikotīna uzņemšanu, tā šodien lēma Saeimas komisijas deputāti, noraidot priekšlikumu nepiemērot ierobežojumus aromatizētajām bezdūmu cigaretēm.
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vecaki-un-berni/saeimas-komisija-atbalsta-aromatizeto-bezdumu-cigaresu-aizliegsanu.a493136/
Personīgi es nelietoju nedz parastās, nedz elektroniskās cigaretes, tāpēc atbalstu elektroniskās cigaretes, jo viņam nav tā pasīvā smēķētāja sindroms.
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Pieslēdzies kvadra

Atb: Elektronisko cigarešu tirgošanas aizliegums
« Atbilde #1 : 2023. gada 25. janvāris, 10:08:48 »
A es neatbalstu nekādas! Un pareizi ir, ka aizliedz. Nav ko sīkajiem radināties pie ļuļķēšanas, sāks ar elektroniskajām, pāries uz parastajām smirdošajām.

Atslēdzies SNor

« Atbilde #2 : 2023. gada 25. janvāris, 10:14:48 »
A es neatbalstu nekādas! Un pareizi ir, ka aizliedz. Nav ko sīkajiem radināties pie ļuļķēšanas, sāks ar elektroniskajām, pāries uz parastajām smirdošajām.
Bet Tev nu gan vajadzeja jau izaugt no pusaugu maksimālisma, nu kuram domājošam cilvekam kaut ko var aizliegt? Tas ir risinājums ka Daugavai uzlikt virs Jēkabpils dambi, lai ūdens netek - tiešām? Šādi muļķīgi risinājumi radīs tikai "melno tirgu" tirgus ekonomikas valstī :D
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #3 : 2023. gada 25. janvāris, 11:44:46 »
Nu, narkotikām arī ir  - ui, kāds! - melnais tirgus, bet vai tāpēc "tirgus ekonomikā" tās legāli atļautas?  :mrgr:  Daudz kas cilvēkiem aizliegts, un tas vēl liels jautājums, cik domājošiem, sevišķi, ja runa par pusaudžiem  :mrgr:

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #4 : 2023. gada 25. janvāris, 16:13:26 »
Kko azliegt ir jebkuras demokrātiskas valsts pamats :rofl:
Aizliegšana man liekas stulba, jebkā aizliegšana.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #5 : 2023. gada 25. janvāris, 16:28:06 »
ja godīgi, man baigi netraucē, bet es nepārstāvu veselības aizsardzības viedokli, kam būtu noteicošais vārds

Atslēdzies Trix

« Atbilde #6 : 2023. gada 25. janvāris, 17:33:56 »
Kko azliegt ir jebkuras demokrātiskas valsts pamats :rofl:
Aizliegšana man liekas stulba, jebkā aizliegšana.

Bet aizliegums braukt bez drošības jostas? Arī stulbs?
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #7 : 2023. gada 25. janvāris, 19:01:53 »
tā ir prasība  :talking:

Atslēdzies SNor

« Atbilde #8 : 2023. gada 25. janvāris, 20:14:29 »
Es vairāk par samērību - gan alkoholam, gan cigaretēm nav aizlieguma, bet elektroniskām cigaretēm paredz aizliegumu (un lietotāji , kas uztrauc ir bēŗni!!). Un Lietuvā viņas jau ir aizliegtas. Igaunija vēl domā. Bet virzās ES regulējums.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #9 : 2023. gada 25. janvāris, 22:18:33 »
Cigareti skolā pa gabalu var saost. Šitos elektroniskos mēslus grūti.
Piekrītu, nav ko sīkos radināt, vai maz visādu sūdu jau bez nikotīna.
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #10 : 2023. gada 26. janvāris, 08:34:09 »
tas, ko laikam vajadzētu sākt aizliegt, ir dullie skrejriteņi. Bērnu slimnīcas ķirurgi sezonā vairs netiek galā ar traumām, un gāžas jau arī lielie, visi tik ar mūli pret asfaltu, lauž locekļus, tricina smadzenes (ja ir ko) dabū plēstas, brāztas brūces (arī tās pavada pārbaudes rentgens).. Jo tas štrunta larlaks ir nestabils pēc vella un kā kas, tā pārstūri visā garumā pret asfaltu.. vai apmali..

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #11 : 2023. gada 26. janvāris, 20:26:36 »
vispār es nesaprotu kā var būt elektroniska cigarete :/
elektrisko es saprastu jo ar elektrību karsē kaut kādu figņu. iespējams kaut kāda elektronika tur ir arī , bet tas nav primāri.
tad jau plītis arī ir elektroniskās  :mrgr: