Autors Tēma: Kovida liegumi  (Lasīts 29137 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

Atb: Kovida liegumi
« Atbilde #1290 : 2022. gada 28. maijs, 23:00:16 »

Tad par ko man jāatvainojas, ja pati un skola pārkāpuši?   :?:  Tad vēl jautājums, kuram nu jāatvainojas.  :mrgr:
Nē, nu piegriezies. Ko, ellē, es tev esmu "pārkāpusi", ja 1)vecāki paši to vēlējušies/lūguši/deleģējuši un 2) nepārprotami izteikušies/informējuši par šo savu vēlmi skolu?!  Turklāt tas tā ticis risināts gana bieži, lai visi pedagogi būtu informēti/pie tā pieraduši un mani pazītu, un nekļūdīgi zinātu, kam pakaļ braucu.  Ko tev vēl vajag, lai būtu pēc priekšā un pakaļā piesauktā likuma burta?!

Nevajag man nekādu atvainošanos, iztikšu. Bet vēlētos, lai beidz vienreiz uz mani dir@ties.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1291 : 2022. gada 28. maijs, 23:57:54 »
Tad kāds sakars tam - liela skola vai maza privātskola, ja jau tev viss pēc likuma? Neredzu loģisko saiti, sorry...  :?:
Noteikumi jau nemainās atkarībā ne no skolas lieluma, ne statusa. Nav starpības, privāta, valsts, liela vai maza.
Nezinu, kā vēl tev lai paskaidro...  :?:
« Pēdējās izmaiņas: 2022. gada 29. maijs, 00:07:18 no tuk »

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #1292 : 2022. gada 29. maijs, 00:50:36 »
Nejūtu sevī misijas apziņu apskaidrot īpaši apķērīgas, vienīgi ar likuma burtu apsēstas, personas, bet lai nu būtu... Vēl pēdējoreiz, vairāk neskaidrošu.

Mazā skoliņā viss ir daudz personiskāk. Tevi ātri iepazīs, atcerēsies un zinās, un neuzskatīs par "trešo personu", un skolotājs nejutīsies šausmīgi traucēts, ja tu kādreiz arī ienāksi pie viņa klasē uz pāris vārdiem.
Bet tur, kur mācās 1000 skolēnu, lai cik "likumīgi" nāksi pēc bērna, tevi nespēs atpazīt ne apsargs  pie durvīm, ne lērums skolas pedagogu, labi ja vēl atcerēsies klases audzinātāja... Vai vispār iekšā netiksi, jo nav ko visādām "trešajām personām" pa skolu klīst, zvani pa telefonu... Un, protams, neviens nealkst ikdienā satikt klases 30+ skolēnu vecākus, un, vēl jo vairāk, kaut kādas vecāku pilnvarotās personas... Lielā skolā man nāktos katru reizi no jauna stāstīt, kas es tāda esmu,   ko te pazaudējusi, un apliecināt, ka neesmu kamielis.
Likums ta likums, bet tā realizācija dzīvē atšķirsies.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1293 : 2022. gada 29. maijs, 01:08:51 »
Ja ir tiešām vecāku notaritāri pilnvarota persona, tad tas ir tieši tāpat kā vecāks, viņam ir jāsniedz visa informācija par bērna sekmēm, uzvedību utt. Ja notaritāri nav pilnvarota persona, lai cik radnieciski tuva persona, šādu informāciju skola nav tiesīga sniegt. Un tas nav atkarīgs no skolas izmēra. Tātad, skola izdara pārkāpumu.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1294 : 2022. gada 29. maijs, 11:27:48 »
Daži aiz likuma burta spītīgi atsakās saredzēt likuma garu.
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1295 : 2022. gada 29. maijs, 11:37:56 »
...likuma garu.

Un kāds tad tas būtu?  :just_popcorn:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #1296 : 2022. gada 29. maijs, 12:41:03 »
tev Gūglei bans?
Piemēram, šeit:
http://www.philos.lv/Likuma_burts.html
Ja nelīdz, tad juridiskā fakultāte. Vēl viena augstākā izglītība acīmredzami neskādēs redzesloka paplašināšanai.
Es visu atceros, Ričard...

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1297 : 2022. gada 29. maijs, 12:55:07 »
Izglītība nekad nevienam neskādē  :mrgr:  Ja gars, tad gars, kāda starpība, liela vai maza skola... vai tomēr kas vērsim, kas jupiteram.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #1298 : 2022. gada 29. maijs, 13:17:03 »
Par "servisa iestādi kā represīvā aparāta sastāvdaļu" man patika  :smile:  Un kad vēl tādā iestādē nolasās izcili burtakalpīgs kontingents (un tieši tāds tur arī salasās, jo normālie cilvēki aiziet neizturējuši), tad ir riktīga soda ekspedīcija  :mrgr:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1299 : 2022. gada 29. maijs, 13:48:00 »
Nu padarbināju Googli  :mrgr:  un palasīju tās privātskolas iekšējās kārtības noteikumus :) abet viss tas pats, kas maniem sīčiem savulaik. :) Bērnu atvedot, jānodod skolotājam (tur saimes vadītājam), ja izņem ne likumīgie bērna pārstāvji ( vecāki vai pilnvarota persona), jābūt iepriekš saskaņotam, ja kavē ar izņemšanu, iepriekš jābrīdina, trešās personas bez skolas pavadošās personas un saskaņošanas vienas pa skolu klīst nedrīkst utt, utt... nekādas atšķirības, 1:1  :?:

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #1300 : 2022. gada 29. maijs, 14:02:32 »
Viss ir "īdz laikam"...sadzīvē ir ļoti izdevīgi neiespringt uz likuma burtu, bet sekot "garam".. :mrgr:  Bet tiklīdz ir nepatikšanas, tā "gara" sekotāji pēkšņi atceras "likuma burtus"..

Atslēdzies tuk

« Atbilde #1301 : 2022. gada 29. maijs, 14:21:54 »
Tur jau tas āķis. Atcerieties dažus gadus atpakaļ to traģikomisko gadījumu, kad pirmskolas iestādē vecmutere bija savākusi uz mājām ne savu mazbērnu.  :mrgr:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #1302 : 2022. gada 29. maijs, 14:56:29 »
Ļoti šitais sāk atgādinat garo diskusiju ar nakatu par to, cik ilgs sagatavošanās periods nepieciešams, lai veikalos drīkstētu uzrādīt arī pensionāru apliecības, tiesības utml. dokumentus.  Jo tā pensionāru apliecība varbūt aizmirsta kkur lauku mājas hzv kurā atvilktnē, un kamēr to vēl atradīs...
 :sarcasm:
Tikpat bezjēdzīgi un bezcerīgi.