Autors Tēma: pļāpa par seksu  (Lasīts 175 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Minne

Atb: pļāpa par seksu
« Atbilde #15 : 2022. gada 29. jūlijs, 18:19:18 »
Taisa skandālus

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #16 : 2022. gada 29. jūlijs, 18:47:37 »
...šo aptauju sieviešu cietumā...no pusaudžu gadiem atceros puiku stāstīto, ko viņiem veči stāstījuši...sieviešu cietumā ieslodzītās iemānījušas uzraugu kamerā, ar ķebli pa galvu, uzmasējušas locekli un tad visas pēc kārtas kāpušas virsū līdz uzraugs atstiepis kājas un beigts...nevaru saprast, kāpēc šim bija jāmirst? :mrgr:

Atslēdzies Broņa

« Atbilde #17 : 2022. gada 29. jūlijs, 18:49:46 »
Murgi.. nu jā, varbūt sociopātes šādi moka upuri.. tas arī mērķis - nomocīt šo.. bet ar seksu tur nekāda sakara.

Pieslēdzies Spārka

« Atbilde #18 : 2022. gada 29. jūlijs, 18:54:55 »
Citāts: dip
vienalga ar ko, ka tik ir?
Kā jau Kvadra teica, šito labāk nevajag :mrgr:

Atslēdzies Minne

« Atbilde #19 : 2022. gada 29. jūlijs, 19:01:59 »
Ja ņem vērā ginekologu stāstus par to, ko tik nenākas vilkt laukā no sieviešu vagīnām, tad daudz vrb  melots nebūs   :f-palm:

Atslēdzies tuk

« Atbilde #20 : 2022. gada 29. jūlijs, 19:06:47 »
Citāts: dip link=topic=9421.msg19t4370#msg194370 date=1659107348
Labi. Paldies par atbildi. Bet zinu sievietes, kurām tas ir nepieņemami. Nu fui, kā tā var. Ko dara viņas?

Tak sublimē. Dzenā putekļus, klapē karbonādes utt  :mrgr:  Kā savulaik Čelentano filmā skaldīja malku...

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #21 : 2022. gada 29. jūlijs, 19:07:53 »
Ja ņem vērā ginekologu stāstus

Mans bijušais kolēģis jaunībā dienēja par medbrāli uz ātrajiem.
Reiz vientuļa pusmūža sieviete izsauca ātros sakarā ar neapturamu asiņošanu TUR.
Beigās izrādījās, ka uzziedusi krējumu, lai kaķītis nolaiza, bet tad sabijās, un mēģinājusi kaķīti kaut kā dabūt prom.
Kaķītis, protams, krējumā bija riktīgi ar visiem nagiem ieķēries un skrāpējies...

Atslēdzies Minne

« Atbilde #22 : 2022. gada 29. jūlijs, 19:11:41 »
Protams, daudz var norakstīt uz izziņas darbībām

Atslēdzies sanda

« Atbilde #23 : 2022. gada 30. jūlijs, 03:10:35 »
Nez vai par tēmu, bet man parādīja reālus uzņēmumus, arī rentgena, ko var atrast homoseksuāļu/geju taisnajā zarnā, pilnīgi uzticama persona. Visi esot apgalvojuši, ka paši likuši.
Priekšmeti izņemti operatīvi.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #24 : 2022. gada 01. augusts, 10:20:09 »
Mans domāt, ka katrs gadījums ir ļoti individuāls. Visas sievietes dažādas, vajadzības pēc tuvības arī, situācijas, apstākļi, pārliecība ko drīkst un ko ne arī. Pazīst personīgi divas, kurām kā ar nazi nogrieza jebkādu interesi.  Nezinu, man liekas, ka līdz ar to ir zaudēta kāda svarīga daļa no dzīves. Un es tikai atbalstu  sievietes, kas nav atmetušas sev ar roku. Kā viņas šīs problēmas risina tas lai paliek viņu ziņā, galvenais nezaudēt interesi pret dzīvi