Autors Tēma: nojūgties var  (Lasīts 307 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Minne

Atb: nojūgties var
« Atbilde #30 : 2022. gada 02. augusts, 23:25:04 »
Introvertajiem viegli ;)

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #31 : 2022. gada 02. augusts, 23:42:58 »
Es nevaru iedomāties kā tas būtu, bet neesmu pārliecināta, ka gribētu tik lielu laimestu. Esmu pieticīga.
Domāju, ka daudzi domā  - ja es laimētu, tad ziedotu ...(seko vesels saraksts), bet realitātē? Tā tiešām notiek, bet vai bieži?

Vara, nauda un slava, trīs bīstamas lietas. Ne katrs prot ar tām rīkoties.

Mani laimesti ir bijuši simboliski, bet vienmēr nejauši un trāpījušies tieši tad, kad visvairāk nepieciešami (10 un 20 Ls  - zobārstam un govs sēklošanai  :blushing: ).
Glaunākais  - šampis, milzu lietussargs (aizvien vislabākais) un dāvanu karte restorānā 90EUR vērtībā.  Lai arī izvēlējāmies dārgu restorānu (pēc maniem ieskatiem), visu summu nenoēdām. Draugi brīnījās, kāpēc par pāri palikušo nepasūtīju kaut ko līdzņemšanai, bet man tas likās dumji. Paēdām, izbaudījām un paldies par to.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #32 : 2022. gada 03. augusts, 10:25:22 »
Redz, cilvēki ir dažādi, un cilvēkiem veicas dažādi. Kam laimests pietiekamā vērtībā gadās tieši tad, kad nepieciešams, tas var lepni teikt, ka viņam nevajag, jo būtībā paļaujas uz to, ka "kāds" iedos tad, kad vajadzēs. Tas, kurš ar plikiem nagiem ir kasījis no ielas ledū iesalušu santīmu, un tik un tā vēl viena santīma ir pietrūcis vislētākajam nocenotajam puskukulītim maizes, bet laimesti negadījās ne lūdzami,– tas lepni neteiks, ka viņam nevajag. Jo vajag arī šodien un tagad.

Minnei par introvertajiem piekrītu.

Nez, kā tie radi un draugi uzzinās par laimētajiem miljoniem, ja pats neizlielīsies?
Es visu atceros, Ričard...

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #33 : 2022. gada 03. augusts, 14:28:19 »
Loteriju rīkotājiem jau "jāatskaitās" un jāpazīmējas sabiedrības priekšā, tad nu cenšas to laimesta saņēmēju publiskot - redz, kur laimīgais Jānis Bērziņš no Pušmucāniem! Ar visu foto avīzē...
Jā, publicitāte ir trakākais, kas tādu laimīgo vinnētāju var piemeklēt. Es noteikti vēlētos palikt pilnīgi anonīma.