Autors Tēma: Jaunatklātie seriāli  (Lasīts 32069 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies magda

Atb: Jaunatklātie seriāli
« Atbilde #300 : 2021. gada 04. novembris, 15:49:02 »
 Kā reiz, skatos "Bordertownu".  :yes:  Labs! Tāds dikti skandināvisks. :)

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #301 : 2021. gada 04. novembris, 16:49:09 »
Kā reiz, skatos "Bordertownu".  :yes:  Labs! Tāds dikti skandināvisks. :)
Kanādieši jau nav daudz citādāki

« Atbilde #302 : 2021. gada 04. novembris, 17:03:46 »
Man tagad topā ir šis: https://www.imdb.com/title/tt7908628/
Komēdijseriāls par vampīriem mūsdienās, padumjš, bet smieklīgs. Esot arī filma, bet līdz tai neesmu tikusi. 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #303 : 2021. gada 04. novembris, 20:07:07 »
What We Do in the Shadows tieši filmu esmu redzējusi. Man patika.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies magda

« Atbilde #304 : 2021. gada 04. novembris, 21:46:11 »
Kanādieši jau nav daudz citādāki
Nepiekritīšu! :)

Atslēdzies magda

« Atbilde #305 : 2021. gada 04. novembris, 21:50:12 »
.. esmu tikusi līdz 2.sezonas 7.sērijai (Bordertowna), un Karis man simpatizē ar vien vairāk. Ar visiem "putniem"  un dīvainībām  :)

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #306 : 2021. gada 06. novembris, 09:12:41 »
Seriālus esmu atmetusi, jo nevaru atrast īsto. Nesen palēnām noskatījos Netflix kkādu skandināvu par meiteni, kas meklē draugu - vismaz mazliet citādāks bija, kaut tēma mūžam vecā.
Nupat shorttcut noskatījos Ēķa Perfektās kāzas, 6 sērijas, vīlos. Likās, ka Ēķis, tad būs vismaz raits un dinamisks, bet tāds lēnīgs. Nu tā, uz 6. Scenāriste Zane Zusta, atceros, viņai kkādas 2 dīvainas tipa psih. grāmatas izdotas. Vainoju scenāristi :)

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #307 : 2021. gada 06. novembris, 22:54:03 »
Izmeklētājs Sorjonens (oriģinā tā saucas viss seriāls "Sorjonen")

Šis man patika, bet tomēr atliku, jo atradu "Historias para no dormir" - šī gada spāņu rimeiku no 1966. gada "Mystery and Imagination"
https://en.wikipedia.org/wiki/Mystery_and_Imagination pēc E. A. Po.
Diemžēl neatradu 1966. gada oriģinālu, bet man visai labi iepatikās 2021. gada adaptācija mūsdienu apstākļiem, pilnībā saglabājot Edgara Alana noskaņu, ko atminos no bērnības.
https://rezka.ag/series/horror/43657-istorii-kotorye-ne-dadut-vam-usnut-2021.html#t:316-s:1-e:1

P.S.
Spāņu kino vispār ceļas uz augšu.

« Atbilde #308 : 2021. gada 19. novembris, 23:12:17 »
Skatos to iepriekš minēto Nancy Drew, bet neiesaku. Man likās, ka būs par pusaugu meiteni, kas risina noziegumus kā Holmss - zinātniski, bet viņa tur ar visādiem gariem un spokiem ņemas.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #309 : 2021. gada 19. novembris, 23:44:48 »
Vēl no Netflix apcirkņiem iesaku franču "Lupin" ar Omāru Sī (Omar Sy, The Intouchables) galvenajā lomā. Galvenais varonis Senegālas imigranta dēls Asans smeļas iedvesmu Arsēna Lupēna romānos un mēģina pierādīt, ka tēvs nav vainīgs zādzībā, par kuru notiesāts, un beigās izdarījis pašnāvību cietumā. Sī varonis ir blēdis ar šarmu, bet reizā seriālā ir gana dramatiskas un aizkustinošas epizodes,
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Milka

« Atbilde #310 : 2021. gada 24. novembris, 20:18:53 »
Skatos jau 5.sezonu  :taunt:
Grūti nav, bet sakoncentrēti jāseko līdzi gan. Patīk

Ir 6.sezona arī.
Interesants, skatos pēc jūsu ieteikumiem
Tas par Line of Duty
« Pēdējās izmaiņas: 2021. gada 24. novembris, 20:32:07 no Milka »

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #311 : 2021. gada 24. novembris, 22:23:14 »
Esmu atmetusi cerību atrast kādu seriālu, ko skatīties ar aizrautību  :( Esmu meklējusi Netflix un Shortcut, bet neviens neieinteresē. Vai nu esmu atskatījusies jau visu ko vai kas  :scratch: Ieskatos jūsu ieteiktajos un neviens neaizķer.
Patiesībā man vajag tikai seriālu, lai ir ko skatīties, kad ēdu. Man ir ēšanas seriāli  :) , ja kāds atrodas. Citādi ēdot ieslēdz Tv un tik spaidi pogas un nekā tur nav, beigās ne ēdis, ne ko skatījies  :?:
Nav par seriāliem, bet ierakstu te, lai kādam ir ko paņirgāties  :clap: Regulāri skatos Slavenības bez filtra(interesanti pa Olgu Kambalu, Kašers ar neko, Magoni pārtinu - cik var). Otrs, kurā nejauši iekritu, ir Supermamočki, var tikai pabrīnīties reizēm, bet tīri interesanti. Vēl ar interesei noskatījos visas sezonas,  kas bija - Četri uz koferiem. Atnāku vakarā mājās un noskatos sev vēlamajā laikā shortcut, ko nu kuro reizi gribas. Reizēm ieskatos arī Saimnieks meklē sievu un Mīla kemperī.
Tāda man tā vidējo prātu programma :?:

Atslēdzies magda

« Atbilde #312 : 2021. gada 25. novembris, 13:30:26 »
Labi,ka ir Netflix! :)    No pēdējiem skatāmajiem- To the Lake.  Krievu seriāls ,labi aktieri, spriedze un intriga pieaug ar katru sēriju! Arī tēma aktuāla-epidēmija pārņem pasauli...   
Into the dark- arī tajā spriedze, pandēmija, intriga...
Chambers- nu pat sāku skatīties- rādās ,ka būs laba! Nav par pandēmiju( vismaz pirmajās divās sērijas))) Uma Tūrmane- kā vienmēr- izcila!