Autors Tēma: Deputāts Ivars Puga  (Lasīts 3139 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Zigfrids

Re: Deputāts Ivars Puga
« Atbilde #30 : 2018. gada 13. oktobris, 14:29:06 »
Zigfrid, Tu visu saproti pareizi.
Jautājums, vai Tevi tas patiesi uztrauc, un, ja jā, tad kāpēc?
Mani īpaši neuztrauc, vien radies viens pašam neskaidrs jautājums. Prasība partijām nodrošināt 500 biedru pie vispārējās LV depopulācijas varbūt jau ir novedusi pie situācijas, kad partijām vairs nav, ko iekļaut savos sarakstos un varbūt dzirdētie aicinājumi pingvīniem un reņģēdājiem iesaistīties politikā ir uztverami jau kā palīgā sauciens? Agri vai vēlu pie esošās tendences tas notiks, bet varbūt JAU ir brīdis pienācis, un kvalitatīvu kandidātu bez skeletiem vairs nav?
Es ceru, jūs zināt, kur mani meklēt?

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #31 : 2018. gada 13. oktobris, 14:33:52 »
Maza replika par Ziga 3.punktu. Darbošanās kādā jomā, konkrētajā gadījumā kultūrā, nenozīmē to, ka cilvēks arī saprot to sistēmu un administratīvās lietas
Katrā ziņā cilvēkam ir labāka iespēja saprast vai ātri "iebraukt tēmā", nekā kādam bordānam.

Atslēdzies reno

« Atbilde #32 : 2018. gada 13. oktobris, 14:41:23 »
Katrā ziņā cilvēkam ir labāka iespēja saprast vai ātri "iebraukt tēmā", nekā kādam bordānam.

Man tomēr drošāk liekas, ja valsti pārvalda cilvēki ar jurista/ ekonomista/menedžmenta izglītību. Tas var tikai kaitēt, ja visu laiku esi bijis "viens no", un nu pēkšņi  ir vara kaut ko izlemt.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #33 : 2018. gada 13. oktobris, 14:53:34 »
Puga man neatgādina cilvēku, kuram būtu spējas iemācīties uztvert visu laukumu

Atslēdzies Broņa

« Atbilde #34 : 2018. gada 13. oktobris, 18:15:47 »
Noskatījos pilnīgi visu interviju. Nekā TĀDA, pilnīgi nekā neieraudzīju. Zigis jau pareizi visu pateica. Kādi 99% no visiem māksliniekiem, mūziķiem u.c. no politiskiem procesiem, ekonomikas utt. pilnīgi neko nesaprot, pat nezina, kas pie varas šobrīd ir, nav dzirdējuši par aktuāliem notikumiem utt. Puga ir tāds pats kā visi. Pats jau teica, ka ir introverts cilvēks. Tā arī izskatījās - kluss, kautrīgs, introverts cilvēks, pie tam bija manāmi satraucies, apmulsis (laikam jau par situāciju, ka tagad viņš būs deputāts). Ir viena daļa no viņiem , kam mute kā laidara vārti. Izteikties prot tekoši, frāzes skaistas lieto, asprāši un sabiedrības dvēseles. Te tikko jūsmoja par Kairiša skaisto runu (es gan nenoklausījos). Bet Kairišs jau tāds pats Puga vien ir, tikai tekoši norunāt māk. Bet palaidiet viņu pie ruļļiem, nezinās ne rīta, ne vakara.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #35 : 2018. gada 13. oktobris, 18:34:13 »
Šovasar vienā Dziesmu svētku laika koncertā patrāpījos blakus Pugam, viņa jaunajai sievai un mazajam bērnam. Nu nemaz neatgādināja baigi introverto, visu laiku grozījās kā gailis un instruēja bērna māti

Atslēdzies tuk

« Atbilde #36 : 2018. gada 13. oktobris, 18:37:43 »
Oppā rallā! Nu varbūt tad tam “klusajam, introvertajam, neko nezinošajam un
nesaprotošajam“ labāk turpināt dziedāt tajā “Greizajā ratiņā“, nevis līst politikā, stāties
vairāk kā dīvainā partijā un atsēdēt četrus gadus par nodokļu maksātāju naudu.

Atslēdzies Broņa

« Atbilde #37 : 2018. gada 13. oktobris, 18:47:11 »
Nu par to jau stāsts, ka aktieriem, mūziķiem utt. sava vieta

Atslēdzies reno

« Atbilde #38 : 2018. gada 13. oktobris, 18:54:49 »
Vienkārši jāpielaiko nosaukums "valstsvīrs" -un Puga, gan daudzi citi ne tuvumā tam nestāv

Atslēdzies Zigfrids

« Atbilde #39 : 2018. gada 13. oktobris, 19:40:57 »
Jāteic, ka Freiberga sākumā arī pēc izskata pēc tādas pāraugušas ģimnāzistes izskatījās.