Autors Tēma: izstādes Jūrmalas muzejā  (Lasīts 1872 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Pieslēdzies reno

izstādes Jūrmalas muzejā
« : 2019. gada 10. janvāris, 20:22:09 »
1) Eduards Vītols -ilggadīgs Operas scenogrāfs, pasniedzējs Mākslas akadēmijā. Viņa Čo Čo sanas dekorācija tiek lietota -2006. gadā noteikti, es pati redzēju, nevaru atcer'ties kurā gadā. BET -fantastiski iekārtota, es negaidīju, ka tādu, visumā aizmirstu un nekad tā īsti populāru nebijušu, mākslinieku, var tik efektīgi pasniegt. Vislabākais -Operas skatuves makets, kurā mainās aizmugures portāli

2) jaunās gleznotājas atklāšanā vīns bija vislabākais. Divas melnbaltās bija tīri nekas. No pārējām labi būtu izņemt tās dāmas

3) no muzeja krājumiem Interjers un eksterjers. Tur visjautrākās 3 Ausekļa Baušķenieka skices no 50. gadiem: eskiz kabiņeta načaļņika ceha, skatloga skice ar ļeņinu un karogiem un vēl viena, ar goda dēļiem)

Pieslēdzies reno

Re: izstādes Jūrmalas muzejā
« Atbilde #1 : 2019. gada 10. janvāris, 20:51:32 »
Trešajā izstādē ir sākot no 19.  gds sākuma gravīrām un glezniņām, sadzīves ainas, interjeri.Tie uzvārdi, izņemot Baušķenieku, Strunki un Rihardu Zariņu , man bija sveši

Pieslēdzies reno

Atb: izstādes Jūrmalas muzejā
« Atbilde #2 : 2020. gada 11. decembris, 17:35:01 »
Jūrmalā Dubultu mākslas stacijā ļoti efektīga izstāde, Sigita Daugule,  9,00 -18,30, ir kafijas automāts un platas palodzes, kur pasēdēt.
Lielformāta milzu bildes, vislabāk man patika "Šķūnītis applūdis",  augšējā stāvā veltījumi Aspazijas kaķiem. Noteikti jautrāki, nekā Zirnītes pūkainis (gleznu tēmā)

Muzejā igauņi/latvieši/somi, neesmu vēl bijusi, bet vajadzētu būt interesanti

Atslēdzies tuk

Atb: izstādes Jūrmalas muzejā
« Atbilde #3 : 2020. gada 11. decembris, 18:15:15 »
Nupat Mākslas muzejs iepircis to lielformāta Skrienošo zaķi.