Autors Tēma: Gleznas  (Lasīts 1370 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Atb: Gleznas
« Atbilde #60 : 2021. gada 02. aprīlis, 10:18:05 »
Klusā daba. Vai ne. Re kur pat Lieldienu oliņas ar... it, kā. Pieņemsim. Kaut gan diez vai, ja neņem vērā sezonai neraksturīgus  ziedus. Jautājums tautai - cik dzīvniekus jūs tur redzat? Bet viņi tur ir. ;o)

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #61 : 2021. gada 02. aprīlis, 11:38:48 »
Sunīti redzu, un tējkannā kaķa atspīdumu.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #62 : 2021. gada 02. aprīlis, 11:44:23 »
bingo  :go_go:

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #63 : 2021. gada 02. aprīlis, 12:05:16 »
Uz apakśtases kaut kāda kaza. Un tějkannas snīpis ir zilonis.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #64 : 2021. gada 02. aprīlis, 12:33:19 »
Tējkannā sēž kaķis. Vēl uz galda, kur zara aplis kādam acs, uz sērkoku kārbas arī kāds. Telefonā grūti saskatīt kas.
Vēl puķu un tējas glāzes apakšā kas ierūmējies un no metāla  verķa iekšas kādam spīd acs.Uz olām arī kādi silueti.starp ziedien,arī atradu divas kaķa figūras.
« Pēdējās izmaiņas: 2021. gada 02. aprīlis, 12:45:13 no tuk »

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #65 : 2021. gada 02. aprīlis, 12:39:16 »
Kazas, ziloņi un acis man nerādās gan :D

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #66 : 2021. gada 02. aprīlis, 12:48:10 »
nezinu, kāpēc man tas bilžuks iznāca tik liels. Tai vietā, kur kopēju, bija mazāks. Sākumā man tā baltā ola patika, jo izskatījās, tāda perlamutrā krāsā uz tā visa rudā fona. Kamēr pētīju, ar kādiem toņiem tas ir sasniegts, pēkšņi ieraudzīju suni. Tas bija baigais pārsteigums. Tad atkal atgriezos pie tās baltās olas un tā, kā viņa atspīd tajā spīdīgajā tējkanna. Un tikai tad... ieraudzīju, ka tur arī kaķis atspīd. Un sākumā likās, nu bilde kā bilde. Tikai tā baltā ola ...

Pieslēdzies Trix

« Atbilde #67 : 2021. gada 02. aprīlis, 13:45:47 »
Tikai ar perspektīvu šaizes.  :thinking:
Tējkanna plakana, glāze neregulāri apaļa, galds vēl citā leņķī (paralēlās malas ir reāli paralēlas, kaut gan būtu "jāaizveras")...

Bet par zvēriem - man tāpat kā Olgucim. Skatos, skatos, - ops! - suns!

Atslēdzies tuk

« Atbilde #68 : 2021. gada 02. aprīlis, 13:52:38 »
Jā, suni ierauga pirmo, bet interesanta tā "pievienotā vērtība" :)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #69 : 2021. gada 02. aprīlis, 15:19:17 »
Man liekas, ka autors vienkārši rotaļājās ar to perspektīvi un viņas likumiem. Galds jau arī viņam tādā leņķī, ka jābrīnās kā tās olas turas. Iespējams, ka cilvēka acis pamana tās nesakarības un meklē vēl, meklējot atrod ko citu, tad pēkšņi uzduras sunim, karotei... kaķim. Un tas to darbiņu padara dzīvāku, tas iegūst vēl kādas dimensijas. Jo principā nav būtiski, vai "vilciens atiet no stacijas, vai stacija pazūd tālumā",  galvenais, ka notiek kustība. Tas ir ļoti subjektīvi. Tāpat, kāda ir mēraukla tam, ka darbs ir izcils. Kā kuram, bet pārsvarā, atskaite sākas ar to, ka gribās ilgāk pie tā pakavēties.