Jaunākie ieraksti

Lapas: [1] 2 3 ... 10
1
Dienas pļāpa / Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Jaunākais ieraksts no kvadra 2023. gada 26. marts, 23:07:38 »
Nu šoreiz kaut kas vēl nebijis - man grasījās izpildīt nāvessodu! Nav ne jausmas, kas un par ko. Paziņoja tik, ka izpildīs, un veids būšot - ar tādu īkšķa resnuma stibu precīzi pa galvasvirsu...  Uzlūkoju to stibu, kura man šķita par tievu, vieglu un tādam mērķim nepiemērotu, un uzjautāju - a nošaut nevar? Jo gribētos tak bez mokām, ātri un viegli, nevis tikt nez cik ilgi šitā slānītai... Nē, nošaut nevarot, bet lai es nepārdzīvojot - pietikšot ar vienu stibas uzsitienu, un viss. Pavisam humāni. Neko darīt, samierinos, stāvu gaidu savu likteni... Saņemu liktenīgo sitienu, bet, kā jau biju paredzējusi, man no tā ne silts, ne auksts. Esmu tikpat dzīva un vesela, un nesaprašanā, kā ar tādu stibu domāts nosist?  :?:


Bet to tā arī nenoskaidroju, jo zvanīja modinātājs, kuru... biju apzinīgi pagriezusi par stundu nevis uz priekšu, bet atpakaļ  :mrgr:  Attiecīgi nogulēju, darbu nokavēju un, kad beidzot ierados, mani jau sagaidīja ar  :fryingpan:   Tā ka, sapnis bija pravietisks  :mrgr: :mrgr: :mrgr:
2
Nenopietni / Atb: Dienas deva
« Jaunākais ieraksts no Trix 2023. gada 26. marts, 22:20:04 »
CO + 2Fe => Coffee
Ba + 2Na => Banana

Study chemistry! That's easy!
3
Dusmojos/ īgņojos/ bēdājos / pukstu... publiski
« Jaunākais ieraksts no olgucis 2023. gada 26. marts, 21:30:20 »
pukstu... visu dienu.
Tā gadījās, ka savā laikā biju iegādājusies no kādas firmas, kas reklamējās Feisbukā, pūku kasāmo verķi. Tāds bleķa trīsstūris ar koka rokturi. Kaķa spalvu apkarošanas nolūkos. Kruta reklāma, viss iepriekšējais aprīkojums no manas puses jau sen atzīts par nelietojamu, kaķim 15 gados spalvas nepaliek mazāk. Vienā vārdā, kritu kārdinājumā. 17 euro liekas. Saņēmu to figņu ar kurjeru. Celofāna maisiņā, ne miņas no informācijas par ražotāju. Jāatzīstas, pūku tīra... no dīvāna, priekš drēbēm par asu. Vakar piezvanīja māsa, gribot tādu pasūtīt. Nu viņai visā dzīvoklī siltais klājums. Teicu, ka varu aiznest, lai iemēģina, tad sapratīs, vai der. Kaut gan... tīrīt 62m2 grīdas četrāpus ar tādu 14cm platu verķi, tur ir jābūt iekšām. Labi, tas viss ir figņa, pats galvenais ir tas. Ka māsas vīrs ielīda Aliekspres un 10 minūtēs noskaidroja, ka tur tas verķis maksā ... 1,5 euro!!! Kārl!!!, pret maniem 17 euro.


Tad vēl dusmas par statistiku! Šovakar iekš "de fakto", paziņoja, ka Latvija ir Eiropā priekšgalā alkohola lietošanā! Ikkatrs ieskaitot 5 gadīgos bērnus, gada laikā izdzer 12,... litrus alkohola! Nu vispār, jāņem vērā, ka tautieši ārzemēs nepērk alkoholu Latvijā, kaut gan droši vien pēc statistikas droši vien ir pieskaitītas. Jāatzīstas, ka no manas puses šai tautas pasākumā praktiski nav nekāda ieguldījuma. Par ko pukstu? Par to, ka kaut kur sēž kāds vecis un pa kluso nodzer man paredzēto alkoholu. Kārl!!! 24 pudeles!!!


Protams ir arī labas vēstis. Kārtējo reizi ir atlikts pasaules gals, NASO paziņoja. Tas "pizas tornis", kuru gaidijām liekas izvēlējies citu planētu. Neviens mūs negrib! Visums taupa enerģiju, jūt ka mēs paši sevi nobeigsim.
https://tautaruna.nra.lvaini/409074-nasa-nosauc-konkretu-pasaules-gala-datumu/?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
4
Nerātnības / Atb: Nerātnā dienas deva
« Jaunākais ieraksts no Trix 2023. gada 26. marts, 11:53:42 »
Skaistumkonkursa dalībnieces iepazinās ar žūrijas locekļiem.
5
Nenopietni / Atb: Dienas deva
« Jaunākais ieraksts no Trix 2023. gada 25. marts, 22:48:05 »
Spring is in the air!
6
Latvijā / Atb: Pensija
« Jaunākais ieraksts no nakata kngs 2023. gada 25. marts, 20:33:56 »
Pie Tevis par brīvu?
Protams, uzlikšu uz boksa un dubultošu
7
Latvijā / Atb: Pensija
« Jaunākais ieraksts no Minne 2023. gada 25. marts, 20:18:51 »
jä, glabā pie manis

Pie Tevis par brīvu?
8
Latvijā / Atb: Pensija
« Jaunākais ieraksts no nakata kngs 2023. gada 25. marts, 20:12:46 »
Nakata kungs, diemžēl to seifu uzspiež obligātā kārtā. Jāmaksā par to, gribi vai negribi  :mrgr:
jä, glabā pie manis
9
Virtuves pieredze, padomi, prieki / Atb: Kas jums šodien vakariņās?
« Jaunākais ieraksts no reno 2023. gada 25. marts, 15:37:21 »
Vispār man tas "vakariņās" neder nu nemaz, tad katrs paniekojas pēc patikas un iegribām. Galvenā ēdienreize ir pusdienas.
Šodien izbraukājām mazliet, atpakaļceļā būtu ēduši Kūdras ceļmalas kafejnīcā, bet... tur tikai par skaidru naudu. Starp citu, ļoti garšīgi, vienkārši ēdieni un milzīgas porcijas. Frī noteikti var ņemt 1 porciju uz abiem.
Tā nu mājās ko citu, kā pelmeņus, kad vajag ļoti ātri.

No rīta jau sataisīju vienkāršo cepumu kūku. Starp kārtām jāņogu želeja un saputots krēms -putukrēj+ svaigais siers+ kakao+ cukurs. Cepumus mazliet apmērcēju pienā.
10
Pasaulē / Atb: Kas atkal notiek Ukrainā?
« Jaunākais ieraksts no SNor 2023. gada 25. marts, 15:19:13 »
Nu Krievija gaida uzbrukumu visā frontes līnijā, izņemot Doneckas apgabalu. Kopumā Krievijai nav normālu izlūkošanas datu. Tikmēr klīst baumas ka Ukr prezidents Zelenskis esot pārdevies Kolomovskim un turpinot nostiprināt savas varas pozīcijas, kas arī nav oficiāla informācija, bet tikai tenkas.
Lapas: [1] 2 3 ... 10