Autors Tēma: Studijas  (Lasīts 941 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Mpower

Studijas
« : 2019. gada 02. janvāris, 16:17:18 »
Labdien, Labvakar
Rakstu globāli, uzrunāju visus, jo tā lielāka iespēja, ka kāds zinās
Varbūt kāds/a zin, vai Latvijā ir iespējams studēt ieroču uzbūvi vai kaut ko līdzīgu saistībā ar ieročiem ? (Universitātē)
Viss ko atrodu par šo tēmu ir UK piedāvājums weapon engineering un arī tikai kā mechanical engineering novirziens.
Vidusskola sen kā pabeigta, gribas studēt. Bet man kā vienmēr ķēriens izvēlēties to, kas grūti aizsniedzams.  :ou:
Varētu jau arī dabūt  šaušanas instruktora sertifikātu, bet pagaidām medību atļaujas nav un 5 gadi gaidīt negribās, lai varētu kaut ko uzsākt, jo laiks tikšķ uz priekšu  :alt:
Soo, vienīgā iespēja paliek laist uz ārzemēm. Bet gribētos Latvijā kaut ko iesākt saistībā ar šo tematu.

Forši būtu jau arī NAA studēt, bet man veselība neļauj. Tāds bija mans plāns pēc jaunsargu iziešanas, bet liktenis izspēlēja visu pa savam. Nebij tālu man līdz šaušanas sacensībām, bet nu sanâca kā sanāca  :smile:

Šaušana un ieroči ļoti patīk, gribētos studēt un sasaistīt nākotni, bet pagaidām perspektīvu redzu tikai ārzemēs.

Atslēdzies Luīze

Re: Studijas
« Atbilde #1 : 2019. gada 02. janvāris, 16:21:58 »
Ar kaut ko jāsāk, ieroču eksperti (piemēram, policijā) no zila gaisa neuzrodas. :)

Atslēdzies ragana

« Atbilde #2 : 2019. gada 02. janvāris, 16:24:07 »
Ja atradīsi kur studēt, vai tam būs arī reāla atdeve? Darbs, atalgojums....utt.

Atslēdzies Camma

« Atbilde #3 : 2019. gada 02. janvāris, 16:29:04 »
Ja es to lietu pareizi saprotu, tad ir vai nu dienests, vai arī kāda tehniskā augstskola, kurā būs gan fizika, gan materiālu pretestība, gan ķīmija utml. lietas.
Vienkārši šaušana nez vai būs, tas varētu būt apmēram kā ''gribu braukt''.
Visus sakost!

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #4 : 2019. gada 02. janvāris, 18:27:39 »