Autors Tēma: Lidl  (Lasīts 1878 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Re: Lidl
« Atbilde #15 : 2019. gada 23. februāris, 21:01:59 »
Manējie stāstīja, ka šitie esot dabūjuši tenisa kluba zemi Baložu ielā. Žēl, bet nu neiederas tur lidl :(

Pašai īsti nav pa ceļam, bet gaļas izvēli šiem ir ok salīdzinot ar citiem diskaunteriem. Ja esmu pērku jogurtus, tie ir labi. A citādi nekā īpaša

Nu ja Baložu ielā, tad gan varētu uz turieni aizdoties ekspotīcijā. Uz otru Rīgas galu gan es viņu LV versiju apskatīt nebrauktu.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

« Atbilde #16 : 2019. gada 23. februāris, 22:38:23 »
pārsvarā iepērkos Lidl, manā mītnes zemē, Lidl cep maizi uz vietas, ļoti garšo. šis tas no drēbju gabaliem ir no Lidl, kaut kādi mājas piederumi, sporta inventārs, tikai te parasti, es atnāku un vai nu nav īstā izmēra jau vai palicis pēdējais pa rokām izčamdītais modelis. gatavie saldie dažreiz nopērkas.  priekš manis ir ok veikals cenu un piedāvājuma ziņā. redzēs, kā būs LV.

“Be good to yourself ’cause nobody else has the power to make you happy.” – George Michael

Pieslēdzies mellene88

« Atbilde #17 : 2019. gada 23. februāris, 22:54:43 »
Nutak, parasts veikals, ko ap viņu var ņemties. Neesmu iedziļinājusies, jums tur vairāki uz rāvienu top? jeb visa ņemšanās ap vienu bodi?Man Lidls un Aldi  patiik ,jo vairāk tomēr eiropiešu vēderam tuvākus produktus var atrast ..anglisko versiju pilni visi citi...bet tā...nu veikals kā veikals...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #18 : 2019. gada 24. februāris, 08:31:05 »
Te top vismaz 20 uzreiz

Pieslēdzies mellene88

« Atbilde #19 : 2019. gada 25. februāris, 12:34:10 »
oho!!! tas jau ir nopietni ! :faint:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #20 : 2019. gada 25. februāris, 12:36:11 »
kādreiz, kad maz bija būts ārzemēs plastmasas maisiņi ar Aldi uzrakstu likās baigi kruti - tipa baigais firmas veikals :D

Atslēdzies Juventus

« Atbilde #21 : 2019. gada 25. februāris, 12:40:07 »
Es no Lidla gaidu kvalitatīvākas preces. Apriebušies Polijas ražojumi (kas būtu domājis, ka kādas citas valsts ražojumi man nepatiks vairāk par Ķīnas!).
Tiešām ceru, ka pamatā būs Vācijas ražojumi, kas tādā veidā izskaudīs arī no citu veikalu plauktiem tā saucamās divu standartu preces.
Vēl gaidu, ka Lidl, kā tiešām godājama Vācijas firma, maksās adekvātas algas saviem darbiniekiem, kā rezultātā arī RIMIki un MAXIMAs būs spiestas izbeigt to ņirgāšanos par saviem darbiniekiem. Un tad jau varbūt pircēji kādreiz piedzīvos patiešām jauku apkalpošanu un patīkamas pārdevējas.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #22 : 2019. gada 25. februāris, 12:47:22 »
Es no Lidla gaidu kvalitatīvākas preces. Apriebušies Polijas ražojumi (kas būtu domājis, ka kādas citas valsts ražojumi man nepatiks vairāk par Ķīnas!).
Tiešām ceru, ka pamatā būs Vācijas ražojumi, kas tādā veidā izskaudīs arī no citu veikalu plauktiem tā saucamās divu standartu preces.
Vēl gaidu, ka Lidl, kā tiešām godājama Vācijas firma, maksās adekvātas algas saviem darbiniekiem, kā rezultātā arī RIMIki un MAXIMAs būs spiestas izbeigt to ņirgāšanos par saviem darbiniekiem. Un tad jau varbūt pircēji kādreiz piedzīvos patiešām jauku apkalpošanu un patīkamas pārdevējas.

... māāāmiņ! Cik tu esi naiva! (c:LJNK)

Pieslēdzies mellene88

« Atbilde #23 : 2019. gada 25. februāris, 13:03:50 »
Nuu vispār jau Lidlā milzīgi liels % ir vietējās preces...tak nebūs tā ka vedīs no Vācijas nu nebūs... es piemeram zinu noteiktus produktus,kas ir no vācijas un ko pērku konkrēti tur. Bet visādi pieni, dārzeņi, maize,balablablavienalga būs mītnes zemes.Kad braucam caur Franciju tad mums jau Calais ir atzīmets pirmais Lidls kur iebraukt vīnus sapirkt(nu jeb arī pēdējais pie atpakaļceļa), jo nu nebūs jums tik lētu franču vīnu kā viņiem pašiem utml...

Atslēdzies Minne

« Atbilde #24 : 2019. gada 25. februāris, 15:14:32 »
Nu, es neteiktu vis, ka Lidlā ir super duper kvalitāte.
Par dārzeņiem runājot, ir nedaudz bioproduktu, kuriem vairāk uzticos un šis tas no vietējās (AT, manā gadījumā) produkcijas, bet citādi - Spānija un Spānija.
Pārējā nomācošā daļa - vakuumā sapakota konservēta prece

Atslēdzies Juventus

« Atbilde #25 : 2019. gada 25. februāris, 15:20:46 »
... māāāmiņ! Cik tu esi naiva! (c:LJNK)
Tādā gadījumā viņi neko daudz šeit no tirgus segmenta neiekaros - tauta būs vīlusies un ies atpakaļ uz ierastajiem RIMI un MAXIMAm.

Atslēdzies Aģents 0.7

« Atbilde #26 : 2019. gada 25. februāris, 20:24:54 »
Nu man Lidl un PennyMarket šķita veikali ar zemas kvalitātes "sintētisko preci". Respektīvi no šiem Vācijā savulaik centos izvairīties. Tiesa mana pieredze ir teju 10 gadus sena, varbūt, šajā laikā no zemo cenu stratēģijas ir pārgājuši uz kvalitātes stratēģiju.

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #27 : 2019. gada 25. februāris, 21:25:28 »
Nu man Lidl un PennyMarket šķita veikali ar zemas kvalitātes "sintētisko preci". Respektīvi no šiem Vācijā savulaik centos izvairīties. Tiesa mana pieredze ir teju 10 gadus sena, varbūt, šajā laikā no zemo cenu stratēģijas ir pārgājuši uz kvalitātes stratēģiju.
Nu mūsu RIMI kvalitātē nav īpaši pārāki.

LIDLu uztveru, kā kvalitatīvāku SUPER NETO. Ar lielāku izvēli un saprotamu cenu. No sērijas - bāzes produkti no LIDL un trūkstošais no RIMI vai arī otrādi.
Tagad vēl vajadzētu kādu Auchan un Carrefour, cilvēkiem izvēles brīvība un godīgs tirgus. Kaut apzinos - mūsu 1.5 miljons nevienam nav izdevīgs...

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #28 : 2019. gada 25. februāris, 22:25:13 »
Man jau arī šķiet, ka Rimi un Maxima galīgi izlaidušies, jo vairāk pēc Prismas aiziešanas. Mego, Elvi u. tml., šiem nav lāgā konkurenti. Sky un Stockmann arī ir kas cits.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies tuk

« Atbilde #29 : 2019. gada 27. februāris, 18:53:13 »
Manējie stāstīja, ka šitie esot dabūjuši tenisa kluba zemi Baložu ielā. Žēl, bet nu neiederas tur lidl :(

Priecājies, veco kortu vietā tomēr nebūs... :)