Autors Tēma: “Rasisms matemātikā un kā ar to cīnīties?”  (Lasīts 62 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

“Rasisms matemātikā un kā ar to cīnīties?”
« : 2021. gada 12. februāris, 16:16:39 »
Citāts
“Rasisms matemātikā un kā ar to cīnīties?”, “Rasisma dažādās sejas. Par ko liecina pieredze ar matemātiku?”, “Kā tiek manipulēts ar matemātiku, lai saglabātu nevienlīdzību un apspiešanu?

Jā šādas tēmas ir reti interesantas. Viens no radošākajiem piemēriem ir 2+2=22 :) Par ko starp citu atlaida matemātikas skolotāju Kanādā. Binārāja sistēmā, kā jūs atceraties aptuveni tā ari ir 1+1=10, nu vienīgais 10+1=011 ;)
Citāts
Krievijā uzreiz pēc 1917. gada apvērsuma matemātika tika pasludināta par “pagātnes palieku”.Jaunā valdība lēma, ka mācību grāmatas vairs nebūs vajadzīgas, jo visas nepieciešamās prasmes un iemaņas bērni turpmāk apgūs darba skolās, lauksaimniecības komūnās, strādnieku un zemnieku kolektīvos.
Maskavas Tautas izglītības akadēmijas galva Pāvels Blonskis matemātiku nodēvēja par “arhaisku grabažu” un pat par “noziegumu pret jaunu vīriešu dvēseli”.
Nu un tādā garā

Citāts
Labi, ka reizrēķins vēl nav izmests no programmas, bet par Ņūtona binomu gan esot jāaizmirst. Un valodas skolotājiem neklājoties vieglāk. Nelieciet bērnam rakstīt sacerējumu! Jūs taču redzat, ka viņš raud! Tā ir vardarbība pret bērnu! Netraumējiet bērnus ar mājasdarbiem! Nepieprasiet disciplīnu un kārtību – tas ir nepedagoģiski!


Ak tie ļaunie skolotāji! :)

Papildus https://www.la.lv/vija-beinerte-alternativa-matematika
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.tk

Atslēdzies Spārka

Atb: “Rasisms matemātikā un kā ar to cīnīties?”
« Atbilde #1 : 2021. gada 12. februāris, 16:52:42 »
Jā šādas tēmas ir reti interesantas. Viens no radošākajiem piemēriem ir 2+2=22 :) Par ko starp citu atlaida matemātikas skolotāju Kanādā
 
Satīriska amerikāņu īsfilma.
Sakārto savu galvu, pirms domāt, kas notiek citās.